0
zpět
 

diskuze k tématu: Nemohu se rozhodnout jaké auto si vybrat

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.04.2015 17:28, Nemohu se rozhodnout jaké auto si vybrat
Dobrý den, chtěla bych poradit s vyběrem auta. Vím že tu je dost diskuzí, ale myslíte že by bylo vhodné auto Audi A3 1.9 TDi 81kW (rv: 2000, najeto 314 xxx, cena 50 000 nebo VW New Beetle 1.9 TDi (Rv:98, najeto 255000km, cena 55 000. Scháním auto do 60 000 kč. Ale hledám auto které se hodí pro 18 letou slečnu a tyhle dvě auta mě přišli jako ideální. Pokud byste mi tyhle dvě auta nedoporučovali, tak jaké \"ženské\" auto bych si měla vybrat. Předem píšu že určitě nechi fabii. Děkuji předem
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Čtvrtek 09.04.2015 08:28, Vidím problém
Moje ségra je 2x tak stará a vnutit jí auto, u kterého se očekává málo problémů, ale jí se designově nelíbí, je problém. Dtto očekávám tady. Chcete jezdit nebo pózovat?
Takže za mě třeba Astra G 1.4 16V nebo velmi často zmiňovaný Nissan Micra. Do 15 let starých chrocht bych nešel ani omylem.
reagovat
Citroenak
počet příspěvků719
datum registrace13.04.2012
Čtvrtek 09.04.2015 08:50, Neopozerane auto
Mozno keby sa vam podarilo najst to audi s 1.6 benzinom, neviem ci sa s nim ale vyrabal aj beetle. Ale u takto stareho auta podla mna bude zazrak, ak najdete nejaky co nezerie vela oleja. Nie je to vzdy chyba, ale zo skusenosti viem ze nie vela zien si to prizera. Ak chcete neopozerane auto, navrhnem este aj nissan micra 'vajicko', popripade ak najdete v peknom stave, tak lancia Y. Dalsi kandidat je Citroen C2. Tento vyber konkretne preferuje moja manzelka :)
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Čtvrtek 09.04.2015 09:34, jake auto? kazda rada dobra.
Zacal bych studiem gramatiky.v par radcich hrubek,jak maku.a k veci-pokud mas rada adrenalin,ani s jednim starym dyzlem neudelas chybu. Protoze ti je 18,nemas zatim zadne ridicske zkusenosti.tudiz nez je ziskas,vybirej auto,ktere te jednak nebude stat majlant (coz u stare naftove plecky je jistota) a hlavne bude provozne levnejsi.paradoxne mam na mysli jednodussi benzinovy agregat,napriklad Clio 1.2. Protoze zcela stejnou otazku jsem pred lety resil pro dceru,nakonec vybral clio a jak se po 3 letech potvrdilo,byla to vyborna volba. Za ty 3 roky nas stal servis pouze rozvody,coz budes delat pokazde a pak tycky stabilizatoru,coz budes delat taky. Benzin to zere 5.5 na sto a jako bonus za danou cenu mame auto o vice nez 7 let mladsi a hlavne s jasnou histirii a najezden necelych 100 tisic km. Nepodstatna neni ani skutecnost,ze Clio z roku 2005 nema na kastli jediny naznak koroze.ale nikomu nic nevnucuji.pisu jen to,co jsem udelal ja.
reagovat
Bronn
počet příspěvků128
datum registrace23.11.2014
Čtvrtek 09.04.2015 12:36, RE: jake auto? kazda rada dobra.
Zdeny60 napsal:
Zacal bych studiem gramatiky.v par radcich hrubek,jak maku.a k veci-pokud mas rada adrenalin,ani s jednim starym dyzlem neudelas chybu. Protoze ti je 18,nemas zatim zadne ridicske zkusenosti.tudiz nez je ziskas,vybirej auto,ktere te jednak nebude stat majlant (coz u stare naftove plecky je jistota) a hlavne bude provozne levnejsi.paradoxne mam na mysli jednodussi benzinovy agregat,napriklad Clio 1.2. Protoze zcela stejnou otazku jsem pred lety resil pro dceru,nakonec vybral clio a jak se po 3 letech potvrdilo,byla to vyborna volba. Za ty 3 roky nas stal servis pouze rozvody,coz budes delat pokazde a pak tycky stabilizatoru,coz budes delat taky. Benzin to zere 5.5 na sto a jako bonus za danou cenu mame auto o vice nez 7 let mladsi a hlavne s jasnou histirii a najezden necelych 100 tisic km. Nepodstatna neni ani skutecnost,ze Clio z roku 2005 nema na kastli jediny naznak koroze.ale nikomu nic nevnucuji.pisu jen to,co jsem udelal ja.


co je tohle za nesmysl? misto abys ji poradil auto s retezovym rozvodem(yaris apod.) ktery nemusi menit, tak ji tady strasis vymenou rozvodu a predpokladam ze holka ani nevi co to je, takze ted si auto nekoupi snad vubec... taky jsem nepochopil proc zminujes tycky stabilizatoru(holcina opet nejspis vubec nevi o co jde), vzdyt ty maji mnohem vetsi zivotnost nez spotrebni matros (gumy, brzdy, olej, filtry, tlumice), ktere jsi mel kdyz uz tak zminit.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Čtvrtek 09.04.2015 21:43, proč audi
jaký je duvod kupovat slečně 15 let olítanej problémovej diesel ?
není lepší jít např po osvědčený 1.4benzín např.Fiat Stilo? komfort a jízdně ideální.za 60 seženete již ročníky 2003-2004
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 09.04.2015 22:10, RE: jake auto? kazda rada dobra.
Bronn napsal:
Zdeny60 napsal:
Zacal bych studiem gramatiky.v par radcich hrubek,jak maku.a k veci-pokud mas rada adrenalin,ani s jednim starym dyzlem neudelas chybu. Protoze ti je 18,nemas zatim zadne ridicske zkusenosti.tudiz nez je ziskas,vybirej auto,ktere te jednak nebude stat majlant (coz u stare naftove plecky je jistota) a hlavne bude provozne levnejsi.paradoxne mam na mysli jednodussi benzinovy agregat,napriklad Clio 1.2. Protoze zcela stejnou otazku jsem pred lety resil pro dceru,nakonec vybral clio a jak se po 3 letech potvrdilo,byla to vyborna volba. Za ty 3 roky nas stal servis pouze rozvody,coz budes delat pokazde a pak tycky stabilizatoru,coz budes delat taky. Benzin to zere 5.5 na sto a jako bonus za danou cenu mame auto o vice nez 7 let mladsi a hlavne s jasnou histirii a najezden necelych 100 tisic km. Nepodstatna neni ani skutecnost,ze Clio z roku 2005 nema na kastli jediny naznak koroze.ale nikomu nic nevnucuji.pisu jen to,co jsem udelal ja.
co je tohle za nesmysl? misto abys ji poradil auto s retezovym rozvodem(yaris apod.) ktery nemusi menit, tak ji tady strasis vymenou rozvodu a predpokladam ze holka ani nevi co to je, takze ted si auto nekoupi snad vubec... taky jsem nepochopil proc zminujes tycky stabilizatoru(holcina opet nejspis vubec nevi o co jde), vzdyt ty maji mnohem vetsi zivotnost nez spotrebni matros (gumy, brzdy, olej, filtry, tlumice), ktere jsi mel kdyz uz tak zminit.


Tak se Zdenyho zastanu. Clio je povedené, nedoceněné auto, 1,2 8v (43kW) má snad královský náhon oz. kolem, 16v (55kW) je v takovém autě "famózní". A jestli je slečně 18, pak se kolem ní občas někdo z opačného pohlaví motá. Ideální příležitost otestovat přístup k práci, protože jestli se bojí umazat od šmíru, tak by měla ihned následovat výměna. Určitě se celej život o sebe nebude chtít starat sama...
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 13.04.2015 23:46, RE:
Dobrý den. Vzhledem k Vašemu rozpočtu a spolehlivosti doporučuji vůz s benzínovým motorem. Za cenu do 60 tisíc korun je dobrou volbou například Ford Fiesta, Nissan Micra, Peugeot 207 nebo Opel Corsa.
reagovat
BMW528i
počet příspěvků372
datum registrace07.01.2013
Úterý 14.04.2015 08:29, RE:
Karel - TipCars.com napsal:
Dobrý den. Vzhledem k Vašemu rozpočtu a spolehlivosti doporučuji vůz s benzínovým motorem. Za cenu do 60 tisíc korun je dobrou volbou například Ford Fiesta, Nissan Micra, Peugeot 207 nebo Opel Corsa.


Můžete mi říct, kde se prodávají Peugeoty 207 do 60 tis? pár bych si jich koupil.
jinak bych doporučil něco v benzínu s řetězem, kromě uvedených japonců mě napadá ještě BMW e46 compact.
reagovat
Lukiss
počet příspěvků11
datum registrace09.03.2015
Úterý 14.04.2015 20:45, Chybička se vloudí
Pan administrator zřejmě myslel peugeot 307 . Těch je na Tipcars do 60 tis. taky pár . Na to konto bych se chtěl zeptat jak je to ze spolehlivosti , cenou servisu a vůbec provozních nákladů . A jaký motor doporučujete .
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.