0
zpět
 

diskuze k tématu: Názory na šrotovné v ČR

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.10.2009 08:18, Jak překvapivé
Pro jsou všichni ti, co z toho budou mít prachy. Já nemyslím, že se u nás ten nesmysl prosadí. Navíc, Śkodovka profitovala ze šrotovného v Němcích i na Slovensku... tak co by ještě chtěli...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.10.2009 17:57, Nošovice
Nošovice vůbec nemají problém s odbytem, čekal jsem že budou frajeři a řeknou že jsou taky proti.
No nic, no ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.10.2009 22:30, téma na které se těšíme
ano na šrotovné ještě víc článků, nejlíp každý den prosím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.10.2009 10:41, drahý populismus....radši Vrakovné
Šrotovné jsem považoval za zbytečné, ne-li škodlivé, už když začínalo v Německu. Nejsem totiž přítelem umělých zásahů do ekonomiky, a vůbec ne když se týkají jen úzkého odvětví. U nás je zbytečné zcela! Vždyť už jsme na šrotovném vydělali dost ne? Škoda, Hyundai i TPCA jely naplno... U nás by si po zavedení šrotovného pořídili auto stejně jen ti, kteří už o tom delší dobu uvažovali, a těch pár korun navíc by je stejně nevytrhlo. Dobře, dostanou nějakou tu tisícovku, ale s další slevou u prodejce už počítat nemůžou. To znamená že celkově je nové auto vyjde + - stejně jako bez šrotovného. Já bych u nás zavedl zcela jiné šrotovné, nazval bych ho VRAKOVNÉ - těm kteří by nechali ekologicky zlikvidovat svoji starou herku bych dal nějakou tu tisícovku, takhle akorát nepojízdné vraky zabírají drahocenné parkovací místa nebo jsou nebezpečně odložené a opuštěné na krajích cest. Nedá se na to dívat a přírodě to taky neprospívá, ne? Co vy na to soudruzi??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.10.2009 11:55, RE: drahý populismus....radši Vrakovné
Paul napsal:
Šrotovné jsem považoval za zbytečné, ne-li škodlivé, už když začínalo v Německu. Nejsem totiž přítelem umělých zásahů do ekonomiky, a vůbec ne když se týkají jen úzkého odvětví. U nás je zbytečné zcela! Vždyť už jsme na šrotovném vydělali dost ne? Škoda, Hyundai i TPCA jely naplno... U nás by si po zavedení šrotovného pořídili auto stejně jen ti, kteří už o tom delší dobu uvažovali, a těch pár korun navíc by je stejně nevytrhlo. Dobře, dostanou nějakou tu tisícovku, ale s další slevou u prodejce...
Kouknou pane Paul, ani toto navrhované "řešení" není nutné, ještě by se z toho udělal "pofiderní byznys" pro pár chytráků. Ale ke šrotovnému, obyčejný, ne zrovna bohatý motorista oplývající starým vrakem z toho nic nemá, páč na nový stejně mít asi nebude, respektive, ani nebude mít animo nové koupit, že ? Dostat za cca 10 let starý vůz 30 tisíc, no, kdo by byl tak blbej, že by jej prodal, že ? Takže se obrátíme spíše k některým automobilkám, neb odsud vítr vane. Už slyším ty "pravé argumenty o práci pro český lid" - které mi bohužel zní poněkud populisticky, ba přímo falešně. Nebudu ale zbytečně zdržovat, šrotovné -tak jak je podáno je blbost. Pro vás pane Bretšnajdr, šrotovné se píše s eš, pěkně prosím. Aha, no jistě, už jdu.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.