zpět

diskuze k tématu: Našel jsem SVOJE vysněné auto - Zamyad Z24

kategorie zařazení tématu: typ vozidla, užitkové, volná diskuze
enab
počet příspěvků5
datum registrace18.02.2015
Neděle 21.05.2017 17:42, Našel jsem SVOJE vysněné auto - Zamyad Z24
Po velmi špatné zkušenosti, s dneska dostupnými (pracovními) pickupy . Jsem si objednal Isuzu singlecab bratru za 740 000.- . No a dneska náhodou vidím auto, přesně takové jaké jsem chtěl. I proti Isuzu je praktičtější, nižší, s delší ložnou plochou. A vypadá jako auto, ne jako nějaká vyumělkovaná plastová hračka. Jen tady není k mání. Jmenuje Zamyad Z24 původně Nissan Junior a stále se vyrábí.
http://www.saipacorp.com/en/allproducts/zamyad/zamyadvanetz24
reagovat
Papagelo
počet příspěvků52
datum registrace06.07.2015
Pondělí 22.05.2017 15:07, našel jsem svoje vysněné auto
enab: rájem pro milovníky všech druhů "pikapů" jsou USA. K vidění na silnicích, i mimo ně jsou všechny
možné značky, jak z USA, tak z Japonska a ve všech možných typech a úpravách...
reagovat
Humusus
počet příspěvků495
datum registrace16.10.2016
Pondělí 22.05.2017 16:18, RE: Našel jsem SVOJE vysněné auto - Zamyad Z24
enab napsal:
Po velmi špatné zkušenosti, s dneska dostupnými (pracovními) pickupy . Jsem si objednal Isuzu singlecab bratru za 740 000.- . No a dneska náhodou vidím auto, přesně takové jaké jsem chtěl. I proti Isuzu je praktičtější, nižší, s delší ložnou plochou. A vypadá jako auto, ne jako nějaká vyumělkovaná plastová hračka. Jen tady není k mání. Jmenuje Zamyad Z24 původně Nissan Junior a stále se vyrábí.http://www.saipacorp.com/en/allproducts/zamyad/zamyadvanetz24

tak to je nádhera
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Pondělí 22.05.2017 20:55, Pick up
Tohle auto jsem viděl v pákistánu, jezdí jich tam spousta /nebo to jsou místní varianty podobného konceptu/. Ale musím říct že moc nebudí důvěru, protože jsem viděl jak se snaží nahonem zastavit a moc to nebrzdilo i když to bylo celkem nové auto. Ale vzhled je parádní...
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.