0
zpět
 

diskuze k tématu: Na letních gumách za hranice? Raději ne

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.11.2006 15:01, zimní durex
Ono je většinu zimy stejně suchý asfalt ...Já jel na zimákách jen jednou, v autoškole. Si to dodnes živě vybavuju jako hrůzostrašný zážitek . Jsem si chtěl na ledovce sklouznout před křižovatkou a vystřihnout parádičku a ono prd, protože auto drželo jako přibité!!! Tak velký rozdíl jsem nečekal. Takže zimáky mají smysl, rozdíl je propastný, ale pro mě to není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 09:47, RE: zimní durex
Ráďa napsal:
Ono je většinu zimy stejně suchý asfalt ...Já jel na zimákách jen jednou, v autoškole. Si to dodnes živě vybavuju jako hrůzostrašný zážitek . Jsem si chtěl na ledovce sklouznout před křižovatkou a vystřihnout parádičku a ono prd, protože auto drželo jako přibité!!! Tak velký rozdíl jsem nečekal. Takže zimáky mají smysl, rozdíl je propastný, ale pro mě to není.
Záleží natom jak člověk jezdí,ale připadá mě že v zimě na letních gumách je to o hubu.Navíc když někoho vezeš....já bych koupil zimní gumy a když né,radši bych nejel,protože žít s pocitem že sem způsobil bouračku nebo někoho zabil jenom proto že sem si nekoupil gumy za pár tisíc......lidský život má pro mě větší cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 16:52, RE: zimní durex
Passat napsal:
Záleží natom jak člověk jezdí,ale připadá mě že v zimě na letních gumách je to o hubu.Navíc když někoho vezeš....já bych koupil zimní gumy a když né,radši bych nejel,protože žít s pocitem že sem způsobil bouračku nebo někoho zabil jenom proto že sem si nekoupil gumy za pár tisíc......lidský život má pro mě větší cenu.
100% Souhlasím. Jenže způsobit bouračku milej zlatej je na prvním místě v lidech! Můžeš jet se Š105 bez na sjetých letňácích a furt to bude bezpečnější než nějaký vypatlan magor ve své O II ve fungl nových Michelin Alpin. Záleží v první řadě na řidiči. Kdybys byl někdy ve Švédsku, tam jsou zimáky povinný a solí se jen ve velkých městech. Na okreskách se jen odhnuje a sype jen v ostrém kopci atd. Takže 98% km jedeš po bílém uježděném. A koukal bys jak kdejaká 18 létá seveřanka umí jezdit na sněhu!!!! Tady by trumfla 80% chlapů. O tom to je. Rychle, bezpečně, přesně, ví co si může dovolit a co ne, vždy má rezervu, smyk koriguje bravurně.
Takže ano vy si tu zimáky nakupte (rozdíl je fakt velký), protože jinak zas způsobíte hafo nesmyslných nehod a kdo to povinné ručení má za vás niemandy furt platit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.11.2006 20:13, RE: zimní durex
Ráďa napsal:
100% Souhlasím. Jenže způsobit bouračku milej zlatej je na prvním místě v lidech! Můžeš jet se Š105 bez na sjetých letňácích a furt to bude bezpečnější než nějaký vypatlan magor ve své O II ve fungl nových Michelin Alpin. Záleží v první řadě na řidiči. Kdybys byl někdy ve Švédsku, tam jsou zimáky povinný a solí se jen ve velkých městech. Na okreskách se jen odhnuje a sype jen v ostrém kopci atd. Takže 98% km jedeš po bílém uježděném. A koukal bys jak kdejaká 18 létá seveřanka umí jezdit na sněh...
Máš pravdu, každej ten debil co havaruje, musí řídit především hlavou a ne že má zimáky, tak je mistr. Jezdím odjakživa na letních a v poho. Je to o řidičovi a ne o zimákách.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.