0
zpět
 

diskuze k tématu: Na autoalarmu se řidičům nevyplatí šetřit

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 01:06, paralyzér
Kolega si připojil pod řidičovu sedačku elektrický paralyzér s tlakovým spínačem. Stačí si sednout na sedadlo řidiče (nebo ho zatížit) spínač sepne a paralyzér co je pod ním dá výboj do oblasti - rozkroku. ...jen doufám, že si to nikdy nezapomene vypnout ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 01:08, nic moc
me auto hlida otrok za jednu lentilku denne a je spolehlivej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 08:53, RE: nic moc
anonym napsal:
me auto hlida otrok za jednu lentilku denne a je spolehlivej...
jezdím škodou 105 S a musím to zaklepat, zatím nemám problémy :o)))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 08:55, TAJNÝ VYPÍNAČ
anonym napsal:
jezdím škodou 105 S a musím to zaklepat, zatím nemám problémy :o)))))))
no trochu dost mi tady v tom výčtu zabezpečení chybí tajný vypínač, dá se umístit kamkoliv v jakémkoliv autě a neříkám, že je stoprocentní, ale i zloděj znalý všech alarmů nebude pátrat, jestli nemám vypínač náhodou pod sedačkou, nebo pod zadním nárazníkem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 09:35, RE: TAJNÝ VYPÍNAČ
cruise napsal:
no trochu dost mi tady v tom výčtu zabezpečení chybí tajný vypínač, dá se umístit kamkoliv v jakémkoliv autě a neříkám, že je stoprocentní, ale i zloděj znalý všech alarmů nebude pátrat, jestli nemám vypínač náhodou pod sedačkou, nebo pod zadním nárazníkem...
Ano, tajny vypinac je dobry, a muzebe byt sikovny jak chcete, ale hledat vypinac, predevsim za tmy muze byt velmi zdlouhave a nebezpecne, hlavne vypinac nemusi byt jenom packa nebo cudlik. Napriklad v Astre jsem meli spinac reagujici na magnet, takze stacilo prilozit magnet na spravne misto na palubni desce a do 10 vterin nastartovat. V pripade, ze vam auto chciplo na krizovatce mate 10 vterit na to, nastartovat znova bez pouziti magnetu. Bylo to velmi sikovne. Magnet se nemusi primo dotknout toho mista, takze neni odrene a vypinac nikdy nenajdete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 09:37, RE: TAJNÝ VYPÍNAČ
mufik.martin napsal:
Ano, tajny vypinac je dobry, a muzebe byt sikovny jak chcete, ale hledat vypinac, predevsim za tmy muze byt velmi zdlouhave a nebezpecne, hlavne vypinac nemusi byt jenom packa nebo cudlik. Napriklad v Astre jsem meli spinac reagujici na magnet, takze stacilo prilozit magnet na spravne misto na palubni desce a do 10 vterin nastartovat. V pripade, ze vam auto chciplo na krizovatce mate 10 vterit na to, nastartovat znova bez pouziti magnetu. Bylo to velmi sikovne. Magnet se nemusi primo dotknout to...
Akorat nevim, jak casto se deje, ze vam auto odtahnout, bud odtahovkou, nebo odtlaci za rok a zapoji za jine auto a jen nekam do blizke garaze odtahnout nebo odtlaci. Kdyz mate zamek zadici paky, je to na zpatecku je to tak? Co kdyz vyslapnu spojku muzu auto tlacit nebo tahnout? V pripade tazeni zasekne se volant pri zataceni nebo se to da taky nejak odblokovat velmi snadno?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 09:41, RE: nic moc
anonym napsal:
jezdím škodou 105 S a musím to zaklepat, zatím nemám problémy :o)))))))
Na kazdou hajtru se jednou najde zlodej, takze bacha na to, az za vami jednou prijdou policajti a oznami vam, ze vase 105 je v nedalekem rybnice a budete si ji muset nechat na sve naklady vytahnout
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 12:22, RE: nic moc
anonym napsal:
Na kazdou hajtru se jednou najde zlodej, takze bacha na to, az za vami jednou prijdou policajti a oznami vam, ze vase 105 je v nedalekem rybnice a budete si ji muset nechat na sve naklady vytahnout
mohl bych se i nasrat...moje 105 S neni hajtra, jede místy i 120, žere někdy i pod 9 a včera jsem s ní předjel škodu 120, tak mě moc nerozčilujte...zabazpečení tam mám. Vyndavám si volant, stačí jen klíč 22 :o))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 17:34, RE: nic moc
anonym napsal:
mohl bych se i nasrat...moje 105 S neni hajtra, jede místy i 120, žere někdy i pod 9 a včera jsem s ní předjel škodu 120, tak mě moc nerozčilujte...zabazpečení tam mám. Vyndavám si volant, stačí jen klíč 22 :o))))
;-DDD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 11:24, RE: TAJNÝ VYPÍNAČ
cruise napsal:
no trochu dost mi tady v tom výčtu zabezpečení chybí tajný vypínač, dá se umístit kamkoliv v jakémkoliv autě a neříkám, že je stoprocentní, ale i zloděj znalý všech alarmů nebude pátrat, jestli nemám vypínač náhodou pod sedačkou, nebo pod zadním nárazníkem...
Tajný vypínač je fajn i v případě, že se někdo dostane k Vašim klíčkům od auta. Zámek zpátečky je dobrá věc, ale dá se rozpojit řadicí tyč a natvrdo tam nacpat třeba dvojka, která je po městě dostatečná a zajet někam do garáže. Jinak proti naložení auta je mechanické i elektronické (mimo vyhledávání) celkem bezzubé. Hlavně je nejhorší si na auto vylepit přesný typ zabezpečení.
A ještě se vrátím na začátek článku. Blikající dioda a páka na volant odradí různé ožraly, kteří se chtějí jen projet a o vůz jim nejde. Zámek zpátečky a běžné alarmy odradí různé pubescenty a adolescenty, kteří auta už kradou na kšeft nebo jdou alespoň po autorádiích. A ty poslední výkřiky jsou proti profíkům (profesionální zloděj, to je jak sladká sůl a suchý déšť), avšak když už se nějaký auto v hledáčku ocitne, tak má majitel prostě smůlu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 13:17, RE: TAJNÝ VYPÍNAČ
David V napsal:
Tajný vypínač je fajn i v případě, že se někdo dostane k Vašim klíčkům od auta. Zámek zpátečky je dobrá věc, ale dá se rozpojit řadicí tyč a natvrdo tam nacpat třeba dvojka, která je po městě dostatečná a zajet někam do garáže. Jinak proti naložení auta je mechanické i elektronické (mimo vyhledávání) celkem bezzubé. Hlavně je nejhorší si na auto vylepit přesný typ zabezpečení.
A ještě se vrátím na začátek článku. Blikající dioda a páka na volant odradí různé ožraly, kteří se chtějí jen projet a ...
Nejlepší zabezpečení je dobrá pojistka... Protože když už jenou někdo auto ukradne, tak je lepší ho nenajít. Dostat ho zpátky po dílech nebo nějak poškozené znamená, že hojit se máte na tom, u koho to našli, dokázat mu krádež a pak s vidinou nulového výsledku se s ním 5 let soudit o náhradu škody. Prostě zámek zpátečky + alarm s náklonovým čidlem je tak akorát....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 14:39, RE: TAJNÝ VYPÍNAČ
Pepe napsal:
Nejlepší zabezpečení je dobrá pojistka... Protože když už jenou někdo auto ukradne, tak je lepší ho nenajít. Dostat ho zpátky po dílech nebo nějak poškozené znamená, že hojit se máte na tom, u koho to našli, dokázat mu krádež a pak s vidinou nulového výsledku se s ním 5 let soudit o náhradu škody. Prostě zámek zpátečky + alarm s náklonovým čidlem je tak akorát....
Kdyz vam ukradnou auto a mate pojistku, tak myslim je rocni lhuta na hledani a teprve po roce vam daji penize. Coz me prijde smesne. Auto mate, abyste jezdili. Nemate penize na jine, ale i presto si neco koupit musite. Koupite auto a najdu nejake dily z vaseho puvodniho auta a daji vam jen cast z pojistky a mate smulu. Tajny vypinac plus alarm se senzory pohybu a otevirani kapoty a zaloznim systemem energie je dobra vec, ale jak uz nekdo rekl, pokud ma nekdo opravdu zajem, tak ho nezastavi nic
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.