0
zpět
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Opel Astra

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 06:38, Barva...
...je pěkná. A tím to končí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 07:54, Tlumiče
Nechápu, proč by měla být jízda s takovým autem po D1 utrpením... Myslím, že je to akorát optický tuning, tlumiče jsou beztak origo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 07:59, RE: Tlumiče
Michal napsal:
Nechápu, proč by měla být jízda s takovým autem po D1 utrpením... Myslím, že je to akorát optický tuning, tlumiče jsou beztak origo...
no právě...origo, tzn. nejspíš původní, najeto 200+, v kombinaci se sníženými pružinami a nízkoprofilovými pneu se jedná o (sebe)vražednou kombinaci
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 08:08, RE: Tlumiče
tomaskrtek napsal:
no právě...origo, tzn. nejspíš původní, najeto 200+, v kombinaci se sníženými pružinami a nízkoprofilovými pneu se jedná o (sebe)vražednou kombinaci
Myslím, že snížení podvozku je dosaženo pouze opticky, vyššíma plastama... taky mám auto "snížené" a přitom je podvozek úplně stejný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 08:28, RE: Tlumiče
Michal napsal:
Myslím, že snížení podvozku je dosaženo pouze opticky, vyššíma plastama... taky mám auto "snížené" a přitom je podvozek úplně stejný...
Já si také myslím, že podvozek byl snížen. Byť úprava nebude moc výrazná, v kombinaci s nízkoprofilovými pneu na velkých kolech to bude opravdu "pohodlné" vozidlo. Docela by mne ale zajímalo, proč má auto na pravém předním kole jiný disk (a jako rezerva to rozhodně nevypadá) - když už se majitel chtěl pochlubit svým výtvorem, mohl takovou drobnost doladit.
Můj názor na toto vozidlo je stejný jako na většinu českého tunningu - mizerné a zastaralé auto, upravené opticky a někdy i technicky k maximální nepraktičnosti. Pokud se majiteli jednou nepodaří najít koupěchtivého osmnáctiletého hejla, může skončit pouze na vrakovišti, jinak se takového vozu zbavit nelze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 11:00,
osobne se mi tento druh tuningu nelibi - je videt, jak jednotlivy casti k sobe nesedi, nesladenost dilu je to nejhorsi. Je to kazdyho vec, ale investice do techto aut se nikdy nevrati. Nejradsi mam auta, ktera se mi lbi uz z vyroby a na nich decentni tuning - kridylka, pelkny kola, vyfuk, ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 14:35, potvrzení teorie
soudě podle fotografií tento "úpravce" jen potvrzuje že se většina těchto lidových tuningů staví z bouraček, nebo je pán opravdový blázen. Jinak si nedovedu vysvětlit časovou a finanční investici do dnes již pojízdného vraku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2011 15:49, RE: potvrzení teorie
Renda28 napsal:
soudě podle fotografií tento "úpravce" jen potvrzuje že se většina těchto lidových tuningů staví z bouraček, nebo je pán opravdový blázen. Jinak si nedovedu vysvětlit časovou a finanční investici do dnes již pojízdného vraku.
Kdybych naboural svoje auto, vyjde mně velmi kvalitní tuningový přední nárazník levněji než originální... třeba to měl podobně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 01:02, na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
nechci se autora této úpravy zastávat, ale p.Radek Laube by si mohl trochu nastudovat historii těchto automobilů. Tyto výdechy jsou originální tovární úpravou v případě modelů GSi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 01:06, RE: na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
eLzyx napsal:
nechci se autora této úpravy zastávat, ale p.Radek Laube by si mohl trochu nastudovat historii těchto automobilů. Tyto výdechy jsou originální tovární úpravou v případě modelů GSi.
teď jsem si všiml, že se do těch výdechů obuli všichni tři porotci. Pánové pánové. Ano asi to nemá valného přínosu, nicméně jde o originální tovární úpravu. Stěžovat byste si měli u Opelu, ne na triko tunera.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 06:04, RE: na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
eLzyx napsal:
teď jsem si všiml, že se do těch výdechů obuli všichni tři porotci. Pánové pánové. Ano asi to nemá valného přínosu, nicméně jde o originální tovární úpravu. Stěžovat byste si měli u Opelu, ne na triko tunera.
chichichi dobře ty
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 07:51, RE: na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
eLzyx napsal:
nechci se autora této úpravy zastávat, ale p.Radek Laube by si mohl trochu nastudovat historii těchto automobilů. Tyto výdechy jsou originální tovární úpravou v případě modelů GSi.
Výdechy jsou u verze GSi možná v originále, nicméně TYTO "výdechy" jsou kusy nalepeného plastu a NEMAJÍ větrací otvory. Pokud je, čistě náhodou, skutečně použita kapota motoru z verze GSi, potom majitel tyto výdechy zaslepil. Chtělo by to skutečně studovat - nejen historii ale i praxi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 08:16,
ahoj,toto auto ma hezkou barva a úprava se mi libi,na ulici takové vynikne ale nechapu proč je jiné kolo ve předu a vzadu,jinak je to si myslim povedeny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 12:34, RE: na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
Pavlik napsal:
Výdechy jsou u verze GSi možná v originále, nicméně TYTO "výdechy" jsou kusy nalepeného plastu a NEMAJÍ větrací otvory. Pokud je, čistě náhodou, skutečně použita kapota motoru z verze GSi, potom majitel tyto výdechy zaslepil. Chtělo by to skutečně studovat - nejen historii ale i praxi.
pár GSi jsem viděl a můžu se 100% jistotou tvrdit, že TYTO výdechy jsou naprosto shodné a zcela jistě ne pouze nalepené. Pokud by byly pouze nalepené, byla by jejich spodní hrana nad úrovní plechu kapoty. Tyto jsou zapuštěné. Je to originální GSI kapota. A kdo ví jestli to není otuněné GSičko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 14:24, RE: na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
eLzyx napsal:
pár GSi jsem viděl a můžu se 100% jistotou tvrdit, že TYTO výdechy jsou naprosto shodné a zcela jistě ne pouze nalepené. Pokud by byly pouze nalepené, byla by jejich spodní hrana nad úrovní plechu kapoty. Tyto jsou zapuštěné. Je to originální GSI kapota. A kdo ví jestli to není otuněné GSičko.
Nenašel jsem na netu jedinou fotku GSi bez tuzzingu, takže nemohu porovnat rozdíl. Nicméně na základě toho co jsem viděl usuzuji, že tyto výdechy jsou nalepené. Ty "originální" (??) jsou vyšší a je vidět, že jsou průchozí - tyto jsou nízké a zcela zjevně "slepé". Dle mého názoru je to stejný bastl který se lepí na ostatní tuzzingové vraky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.12.2011 14:30, RE: na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
Pavlik napsal:
Nenašel jsem na netu jedinou fotku GSi bez tuzzingu, takže nemohu porovnat rozdíl. Nicméně na základě toho co jsem viděl usuzuji, že tyto výdechy jsou nalepené. Ty "originální" (??) jsou vyšší a je vidět, že jsou průchozí - tyto jsou nízké a zcela zjevně "slepé". Dle mého názoru je to stejný bastl který se lepí na ostatní tuzzingové vraky.
tady je vidět, jak vypadá originál
http://forum.cars.cz/opel/viewtopic.php?f=49&t=634
100% shodné

Ona slepenost, kterou v tom vidíte je patrně způsobena mizerným rozlišením fotek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.12.2011 07:56, RE: na kapotě přilepené ještě zcela zbytečné imitace výdechů
eLzyx napsal:
tady je vidět, jak vypadá originál
http://forum.cars.cz/opel/viewtopic.php?f=49&t=634
100% shodné

Ona slepenost, kterou v tom vidíte je patrně způsobena mizerným rozlišením fotek.
Dobře ty II
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.12.2011 14:30, RE:
viper2 napsal:
ahoj,toto auto ma hezkou barva a úprava se mi libi,na ulici takové vynikne ale nechapu proč je jiné kolo ve předu a vzadu,jinak je to si myslim povedeny
No jo, teď na to koukám a je to jasné proč. Auto dostalo někam slušnou ránu a majitel nesehnal 1 úplně stejný disk. Nicméně já tyto víceméně bastly miluju a vůbec mám neraději, když je vidím i s majitelem.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.