0
zpět
 

diskuze k tématu: Mobilní navigace nejsou bez chyb

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.03.2007 08:11, navigace
navigace je pro tych co neumeji trefit domu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.03.2007 09:21, RE: navigace
petr napsal:
navigace je pro tych co neumeji trefit domu
S tímto tvrzením nesouhlasím. Pro někoho, kdo často jezdí cizí trasy je to výborný pomocník. Já osobně jsem si chtěl pořídit PDA s GPS modulem. Zajímalo by mě, jestli PDA jsou na tom lépe než tyto přístroje co jen navigují. Ale taky záleží na mapovém podkladu co si koupíte. Podlě mě TomTom je asi jedna z nejlepších map. Jinak autorádio s navigací je dobrý volba. Má to známý ve služebním autě, autorádio Blaupunkt a naviguje slušně. Občas taky nutí odbočit do pole, ale jen zřídka kdy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.03.2007 11:42, navi
Minulý rok jsem si koupil navigaci TOMTOM ONE + MAPU evropy můžu vám říct že si jízdu a hlavně hledání různých malých vesnic po Německu neumím představit bez tohoto zařízení. Ano dříve jsem taky jezdil podle mapy (dřív jsme se obešli i bez elektriky a bez televize a bez auta a ještě dřiv nam stačil jenom oheň a jeskyňe) ale často jsem zabloudil nebo jsem se musel ptát na cestu a to zdržuje. I po Praze vás to navede přesně na místo a ušetříte moc času.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.03.2007 10:34, RE: navigace
mufik.martin napsal:
S tímto tvrzením nesouhlasím. Pro někoho, kdo často jezdí cizí trasy je to výborný pomocník. Já osobně jsem si chtěl pořídit PDA s GPS modulem. Zajímalo by mě, jestli PDA jsou na tom lépe než tyto přístroje co jen navigují. Ale taky záleží na mapovém podkladu co si koupíte. Podlě mě TomTom je asi jedna z nejlepších map. Jinak autorádio s navigací je dobrý volba. Má to známý ve služebním autě, autorádio Blaupunkt a naviguje slušně. Občas taky nutí odbočit do pole, ale jen zřídka kdy
Odbočit do pole občas zavelí i TomTom. Mám PDA s mapama TomTom a jelikož to používám pouze jako navigaci tak by asi byla lepší volba TomTom One atd. už kvůli tomu, že koupit kvalitní mapu ČR od TomTom lze pouze s přístrojem. Ta která je součástí map Evropy je mizérie obrovská ve srovnání s mapami západní Evropy, kde lze v pohodě navigovat na čísla domů.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.