0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Space Star po pěti letech a 250 tis.Km.

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.10.2009 09:39, recenze
Nedá mi to,abych nepochválil autora recenze.Velice slušně napsáno,řekl bych,že tahle recenze by se mohla vydávat za vzor všem ostatním. Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.10.2009 09:55, RE: recenze
dattlik napsal:
Nedá mi to,abych nepochválil autora recenze.Velice slušně napsáno,řekl bych,že tahle recenze by se mohla vydávat za vzor všem ostatním. Díky
Pravda, supr recenze. Je vidět, že pisatel "utrpěl" vzdělání, narozdíl od těch mionulých pisálků.. Jinak mám zkušenosti s novým Coltem - dá se říci takovým "skoro náhradníkem" - a podle toho co jsem přečetl, se nic k lepšímu nezměnilo: strašidelný zvuk, odhlučnění žádné, v interiéru hotové šedivé plastové šílenství (dokonce i šaltr-páka je oplastovaná). Jediné dobré je maximální prostor vpředu i vzadu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.10.2009 10:42, RE: recenze
Vendys napsal:
Pravda, supr recenze. Je vidět, že pisatel "utrpěl" vzdělání, narozdíl od těch mionulých pisálků.. Jinak mám zkušenosti s novým Coltem - dá se říci takovým "skoro náhradníkem" - a podle toho co jsem přečetl, se nic k lepšímu nezměnilo: strašidelný zvuk, odhlučnění žádné, v interiéru hotové šedivé plastové šílenství (dokonce i šaltr-páka je oplastovaná). Jediné dobré je maximální prostor vpředu i vzadu.
Recenze perfektní, vzdělání s tím podle mně nemá co dělat ... spíše inteligence.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.10.2009 13:51, oracky
3500 ot pri 120 neni na takhle malej benzin zadny vysoky cislo
me auto toci 4tis pri 130
sice to jede i 200, ale 130 je tak maximum na pohodlnou jizdu, pyk to ma zvuk sekacky
se slzou v oku vzpominam na astru, ktera pri 130 tocila 3tisice
kdyz sem pred 3-mi lety kupoval to co mam ted, v zivote me nenapadlo, ze to ma takovy tocky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.10.2009 17:14, RE: oracky
rudastraka napsal:
3500 ot pri 120 neni na takhle malej benzin zadny vysoky cislo
me auto toci 4tis pri 130
sice to jede i 200, ale 130 je tak maximum na pohodlnou jizdu, pyk to ma zvuk sekacky
se slzou v oku vzpominam na astru, ktera pri 130 tocila 3tisice
kdyz sem pred 3-mi lety kupoval to co mam ted, v zivote me nenapadlo, ze to ma takovy tocky
Máte pravdu že není, ale porovnávám to s tím, čím jezdím teď. Je to diesel s šestikvaltem a při 120km/h motor točí těsně po 2000 otáček, takže úroveň hluku a spotřeba jsou někde jinde.
Jinak díky za kladné ohlasy.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.