0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Lancer EVO IX - Nejostřejší z diamantů

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.08.2006 11:40, delo
Niet čo dodať, je to delo na kolesách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.08.2006 20:23, Ruční brzda
Ruční brzda pouze pro parkování??? To tedy Vašek Pech při testu pro Automotorevue ČT v Běle p. B. musel desky uplně spálit??? (test je na http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1170433294-auto-moto-revue/22710.html?ilink=39130)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 09:20, Evo a Impreza
Tyhle dvě auta, to je pojem...To jsou prostě dva šperky, ty nic nemusí dokazovat a musím si trošku rýpnout - holt Japonci, no...:)) Žádná napodobenina, čistý originál...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 18:32, RE: Ruční brzda
David napsal:
Ruční brzda pouze pro parkování??? To tedy Vašek Pech při testu pro Automotorevue ČT v Běle p. B. musel desky uplně spálit??? (test je na http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1170433294-auto-moto-revue/22710.html?ilink=39130)
Přiznám se, že Vaše informace o ruční brzdě mne hodně překvapila. Je to skutečně tak a z jakého je to zdroje? Něco takového si u tohoto vozu opravdu nedokáži představit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 09:01, RE: Ruční brzda
David napsal:
Ruční brzda pouze pro parkování??? To tedy Vašek Pech při testu pro Automotorevue ČT v Běle p. B. musel desky uplně spálit??? (test je na http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1170433294-auto-moto-revue/22710.html?ilink=39130)
Dobrý den,

u testu Václava Pecha jsem byl, on ruční brzdu opravdu nepouzival. Vypnul si ABS a smyky, které tam byly dělal přibržďováním levou nohou. Měl jsem možnost sedět při testu u něj v autě a opravdu je mistr nad mistry. Jinak, auto má ruční brzdu tak, jak ji v článku popisuji. To znamená maličkaté pakny uvnitř náboje kotoučové brzdy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 09:04, RE: Ruční brzda
John napsal:
Přiznám se, že Vaše informace o ruční brzdě mne hodně překvapila. Je to skutečně tak a z jakého je to zdroje? Něco takového si u tohoto vozu opravdu nedokáži představit!
Z jakého zdroje to je? Prvním zdrojem byl právě Václav Pech, proto to musí být u jeho závodního vozu předěláno. Druhý zdroj bylo přímo mitsubishi. Ruční brzda u tohoto vozu neovládá brzdové destičky, jak je tomu u všech ostatních, ale pakny v nábojích kotoučů. Proto také novinářské auto na ruční brzdu nebrzdí, protože to ví minimum lidí a každý za ruční brzdu tahá. Pakny mají jemné obložení, které se navíc při dvou průjezdech zatáčkou se zatažením ruční brzdy spálí.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 16:21, RE: Evo a Impreza
Borik2 napsal:
Tyhle dvě auta, to je pojem...To jsou prostě dva šperky, ty nic nemusí dokazovat a musím si trošku rýpnout - holt Japonci, no...:)) Žádná napodobenina, čistý originál...
souhlas. Ale stejně sem napíše nějakej blbec že Mitsub neni tdíčko a že on se svým pasátem jezdí za 5 l/100km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 17:56, RE: Evo a Impreza
anonym napsal:
souhlas. Ale stejně sem napíše nějakej blbec že Mitsub neni tdíčko a že on se svým pasátem jezdí za 5 l/100km
Tak na takého blbca, ak tu príde sa treba vysrať!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 18:13, RE: Ruční brzda
Jakub Rejlek napsal:
Dobrý den,

u testu Václava Pecha jsem byl, on ruční brzdu opravdu nepouzival. Vypnul si ABS a smyky, které tam byly dělal přibržďováním levou nohou. Měl jsem možnost sedět při testu u něj v autě a opravdu je mistr nad mistry. Jinak, auto má ruční brzdu tak, jak ji v článku popisuji. To znamená maličkaté pakny uvnitř náboje kotoučové brzdy.
Tak tedy nevím, Vy tvrdíte, že při testu Pech ruční brzdu nepoužíval, on zase tam přímo říká cituji: "si trošku pomůžu a auto utrhnu ruční brzdou" , když popisuje průjezd zatáčky v testu s tímto, pravděpodobně zcela sériovým vozem. Promiňte, ale informaci o ruční brzdě prostě ne a ne a nemohu polknout. O vůz se velmi zajímám a myslel jsem, že odolná ručka k němu prostě bez výhrad patří. Navíc se mi ze zlých zdrojů doneslo, že se prý i v ostatních komponentech poněkud šetřilo a to auto je, mírně řečeno, konstrukčně o něco horší než klasický Lancer. Otázka koupit, nekoupit je stále složitější...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 18:28, RE: Ruční brzda
John napsal:
Tak tedy nevím, Vy tvrdíte, že při testu Pech ruční brzdu nepoužíval, on zase tam přímo říká cituji: "si trošku pomůžu a auto utrhnu ruční brzdou" , když popisuje průjezd zatáčky v testu s tímto, pravděpodobně zcela sériovým vozem. Promiňte, ale informaci o ruční brzdě prostě ne a ne a nemohu polknout. O vůz se velmi zajímám a myslel jsem, že odolná ručka k němu prostě bez výhrad patří. Navíc se mi ze zlých zdrojů doneslo, že se prý i v ostatních komponentech poněkud šetřilo a to auto je, mírně ...
Kup Imprezu a mas problem vyrieseny :))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 18:29, Impreza
Ja mam radsej subaru, ale keby som si to mal kupit, tak by mi stacila Impreza 2.0R, myslim ze i to je docela fajne auticko, STIckovu verziu by som sa hadam aj bal riadit :)))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 18:32, RE: Ruční brzda
John napsal:
Tak tedy nevím, Vy tvrdíte, že při testu Pech ruční brzdu nepoužíval, on zase tam přímo říká cituji: "si trošku pomůžu a auto utrhnu ruční brzdou" , když popisuje průjezd zatáčky v testu s tímto, pravděpodobně zcela sériovým vozem. Promiňte, ale informaci o ruční brzdě prostě ne a ne a nemohu polknout. O vůz se velmi zajímám a myslel jsem, že odolná ručka k němu prostě bez výhrad patří. Navíc se mi ze zlých zdrojů doneslo, že se prý i v ostatních komponentech poněkud šetřilo a to auto je, mírně ...
Tiež neverím, že do takého auta dali takú poddimenzovanú ručnú brzdu. Však oni s tým určite počítajú, že sa bude hodne využívať nielen pri státi. Nechápem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 28.08.2006 20:30, RE: Ruční brzda
David napsal:
Ruční brzda pouze pro parkování??? To tedy Vašek Pech při testu pro Automotorevue ČT v Běle p. B. musel desky uplně spálit??? (test je na http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1170433294-auto-moto-revue/22710.html?ilink=39130)
Mam pocit, ze je to problem jenom drivejsich modelu

"Only on the 03 and 04 models as they have a viscous center diff ..."
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.09.2006 20:56, nevím nevím
šéf mi ho půjčoval docela často,než se v něm zabil ( a tahal jsem za ručku jako pošahaný a nic jsem nespálil a fungovala pořád dobře,nebude to opravdu problém jen několika kusů? Vždyť ručka k sporťáku patří jako tdi k vw )).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 07.10.2007 19:14, Subaru
Nepochopím ty hloupé testy kdy je v testu značka Subaru!
Už tím, že má podstatně lepší motory boxer a systém pohonu
4 x 4 je jedinečné. Je to jedna z mála značek, která si vyvíjí a vyrábí motory, převodovky, atd ... To, že mají vyšší spotřebu je věc jiná ... Člověk, který si koupil Subaru neřeší spotřebu paliva
Je to prostě srdcovka a jedinečné auto ...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.