0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Galant GLS a dojmy uživatele po půl roce provozu

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.05.2012 20:30, Galant
Kdysi jsem uvažoval o jeho koupi (spolu s Toyotou Camry). Velmi se mi líbí(l) design, zřejmě inspirovaný starým BMW 5, celkové pohodlí a prostor. Jenže dvoulitr mi přišel slabý. Kdybych jezdil sám s prázdným autem tak no problem, ale jet s tím 1000 km ve čtyřech lidech a s lyžema, to už bych nechtěl. Ještě se dělal s 2,5, ale na objem žádný zázrak a spotřeba někde jinde... To Camry sice designově na tom nebyla tak dobře, i když byla tak zvláštní až se mi líbila, ale i 2,2 základní motor jel moc pěkně a s rozumnou spotřebou. No, nakonec mě u obou odradily sklony ke korozi, méně dostupný servis (vím, starý Japonec, ale i ten se může po*rat), špatná dostupnost ne příliš ojetých kusů v dobrém stavu a příšerně bakelitové interiéry, zvlášť v provedení -japonská šedá- to je lahůdka a útok na estetično. Jasně, na interiér to nejezdí, ale když se v autě necítím dobře a musím v něm trávit spoustu času... Je zajímavé, že Honda tohle pochopila celkem brzo. Takový Accord měl povedený a velmi dobře zpracovaný interiér už na přelomu tisíciletí.
reagovat
martin155
počet příspěvků6
datum registrace28.11.2012
Pátek 26.09.2014 15:29, výměna motoru?
... z důvody výměny motoru u mého nisana.....motor točí 6000 můj nisan točil o 1000 víc...
pěkně napsaný, točit často motor do 7-mi tisíc tak se ani nedivim že se mění..
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Pátek 26.09.2014 17:17, servis
Tak je to jasný, japonský auto si nikdy nekoupim když výměna motoru trvá půl roku :D
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.