0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi ASX 1.6DI-D - zkušenost majitele po 15 tis. km

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
Gagarin_CCCP
počet příspěvků66
datum registrace02.01.2012
Neděle 28.07.2019 09:16, Asx - rozkopnuta ropucha
Se vsim v recenzi musim souhlasit. Drive jsem s tim jezdil,jako se sluzebakem, presne v recenzovane verzi. Interne jsem tomu rikal rozkopnuta ropucha...tak to vypada. A jinak lowcost sbirka vseho. Interier hnus, plechy nejsou plechy, ale papir. Akorat to docela dobre jelo, ano dobra spotreba a tim to hasne. Domu bych si to neporidil ani nahodou.
reagovat
karelN
počet příspěvků1
datum registrace30.07.2019
Úterý 30.07.2019 10:47, ?????
"Tak jsem ho koupil" a byl jsem v šoku . No, možná příště lépe rozmyslet co kupuji, vyzkoušet a prohlédnout. Zřejmě by volba padla opět na KIA Sportage a tanečky na střeše mohly pokračovat. Tím ovšem netvrdím, že bych s vámi v mnohém nesouhlasil.
reagovat
Lukáš Vaňura
počet příspěvků6
datum registrace30.06.2015
Pátek 25.09.2020 10:32, Mám podobnou zkušenost s ASX.
Auto to není špatné, ergonomie celkem dobrá, kdyby byl zadní převis o 10cm delší, tedy o 10cm delší kufr, auto by lépe sedělo. Ale jinak musím souhlasit, je to uskákaná koza, u motoru 1.6DI-D je těžký předek a zadek na 16" kolech hodně odskakuje a plave. Zkusil jsem dát 18" kola a auto drží perfektně směr, ale tahá to za volant a hlavně auto nechce jet. Spotřeba stoupla o 1 litr. Řešením nakonec jsou kola 17", která dobře drží a přitom není spotřeba vysoká. Dřív se na ASX dávaly pneu 216/65 R16 a 215/60 R17 a tato kombinace byla optimální. Dnes se dává 215/70 R16 a 225/55 R18 a tato kombinace se na ASX už nehodí. Na 16" to hrozně plave a na 18" to má zase moc hmoty a snižuje to zrychlení a tahá za volant. Ale asi největší problém ASX je chybějící odhlučnění od motoru i od kol. Přitom je to otázka navýšení ceny o cca 10tis. Kč!!! Další věc je spolupráce Mitsubishi a PSA, kdy už auto není moc japonské a má francouzské necnosti. Třeba problémové řazení, špatný převod u 2ky a 6ky apod. Auto má dětinské chyby, jako velký nedostatek vidím nepodsvícené ovladače na dveřích, mizerný materiál koberečků a potahů a třeba i nedomyšlený ofuk předního skla, kdy se okno u krajů zamlžuje.
reagovat
jayanek
počet příspěvků1
datum registrace05.05.2021
Středa 05.05.2021 18:52, Mitsubishi ASX
Zdravím,

Máme ASX 1.6.Di-D 4x4 najeto 45.000 km ,r.v. : 2016 , první majítel.

Auto bude za přibližně měsíc na prodej.

Výbava :tažné zařízení,couvací kamera s projekcí na obrazovce,navigace,parkovací senzory,originál přední kamera Mitsubishi zabudovaná ve zpětném zrcátku,letní,zimní pneu na AL discích.
Kdyby někdo měl zájem o bližší informace,neváhejte mne kontaktovat.

Email : krejsa2@seznam.cz

Děkuji.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.