0
zpět
 

diskuze k tématu: Mini Cooper 2007 - jak vypadá uvnitř?

kategorie zařazení tématu: anglická vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.03.2005 10:56, Mini a jeho cíl
Mini se podle mně snaží zaujmout za každou cenu. Čím víc to bude výstřední, tím lépe. Upoutá na sebe pozornost a tím si buduje komunitu. Proto se prodává a já mu fandím. Teď k interiéru - ocobně se mi ten nový, který je na těchhle fotkách nelíbí. Současný je podle mně lepší - není tak extravagantní a já coby majitel Mini můžu ještě pořád tvrdit, že jedzdív v autě a ne v retrovozítku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.03.2005 13:29, Palubovka
Nějak jsem ještě nikdy nepřišel moc na chuť tomu tachometru uprostřed. Podle mně, je nejlepší mít to všechno přehledně pod volantem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.03.2005 14:00, RE: Palubovka
Vymča napsal:
Nějak jsem ještě nikdy nepřišel moc na chuť tomu tachometru uprostřed. Podle mně, je nejlepší mít to všechno přehledně pod volantem
Nevíš co je hezký!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.03.2005 14:30, RE: Palubovka
MINI milovník napsal:
Nevíš co je hezký!
Věc vkusu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.03.2005 15:58, RE: Mini a jeho cíl
yeti napsal:
Mini se podle mně snaží zaujmout za každou cenu. Čím víc to bude výstřední, tím lépe. Upoutá na sebe pozornost a tím si buduje komunitu. Proto se prodává a já mu fandím. Teď k interiéru - ocobně se mi ten nový, který je na těchhle fotkách nelíbí. Současný je podle mně lepší - není tak extravagantní a já coby majitel Mini můžu ještě pořád tvrdit, že jedzdív v autě a ne v retrovozítku.
No každopádně si myslím, že MINI může líbat nohy Rowan Atkinsonovi, nebít jeho určitě by MINI nebyl tak populární... Ale hezké autíčko to je
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.