0
zpět
 

diskuze k tématu: Michaela Sejnová - při řízení si vždycky odpočinu

kategorie zařazení tématu:
Kojot027
počet příspěvků111
datum registrace02.01.2011
Čtvrtek 07.08.2014 08:47, Kdo tohle vybírá?...
První řádky co jsem přelítl očima mě napadlo: Měla by se léčit..., když se někdo "chlubí" že jezdí agresivně a ke všemu omílá ohraná témata jako, že si chlapci velkým autem něco kompenzují.. podle mne v podstatě nemá co říct. Tak snad proto,ale možná je to tím že ji je 22. To lecos vysvětluje.(taky jsem byl tou dobou trochu jinej, ale takhle vymaštěnej snad ne) Docela bych tipnul, že za pár let bude mluvit trochu jinak. Jen by si měla uvědomit, že svět je plnej překvapení. Až s tou svou jízdou "našlápne" nějakýho podobnýho "střelce" a bude ležet vedle přepůlenýho auta v příkopu, doufám že se z toho poučí a že někoho nezabije naprosto zbytečně.
reagovat
free78
počet příspěvků300
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 07.08.2014 09:20, RE: Kdo tohle vybírá?...
Kojot027 napsal:
První řádky co jsem přelítl očima mě napadlo: Měla by se léčit..., když se někdo "chlubí" že jezdí agresivně a ke všemu omílá ohraná témata jako, že si chlapci velkým autem něco kompenzují.. podle mne v podstatě nemá co říct. Tak snad proto,ale možná je to tím že ji je 22. To lecos vysvětluje.(taky jsem byl tou dobou trochu jinej, ale takhle vymaštěnej snad ne) Docela bych tipnul, že za pár let bude mluvit trochu jinak. Jen by si měla uvědomit, že svět je plnej překvapení. Až s tou svou jízdou "našlápne" nějakýho podobnýho "střelce" a bude ležet vedle přepůlenýho auta v příkopu, doufám že se z toho poučí a že někoho nezabije naprosto zbytečně.


celebrita voe.
(zpívala v dětském pěveckém sboru Permoníček)
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 07.08.2014 10:48, RE: Kdo tohle vybírá?...
Kojot027 napsal:
První řádky co jsem přelítl očima mě napadlo: Měla by se léčit..., když se někdo "chlubí" že jezdí agresivně a ke všemu omílá ohraná témata jako, že si chlapci velkým autem něco kompenzují.. podle mne v podstatě nemá co říct. Tak snad proto,ale možná je to tím že ji je 22. To lecos vysvětluje.(taky jsem byl tou dobou trochu jinej, ale takhle vymaštěnej snad ne) Docela bych tipnul, že za pár let bude mluvit trochu jinak. Jen by si měla uvědomit, že svět je plnej překvapení. Až s tou svou jízdou "našlápne" nějakýho podobnýho "střelce" a bude ležet vedle přepůlenýho auta v příkopu, doufám že se z toho poučí a že někoho nezabije naprosto zbytečně.


Souhlas. Taky si dokážu za volantem zanadávat (jedu-li sám), ale u takovýho kuřete by trocha pokory neškodila. Tak snad to není zas taková celebrita, aby byla hromadným vzorem...
reagovat
stenly71
počet příspěvků17
datum registrace09.01.2013
Čtvrtek 07.08.2014 13:26, :D
dobrý tele
mi vždycky zajímá, proč sem takový rozhovory dávají ..
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.