0
zpět
 

diskuze k tématu: Mercedes R je vhodné?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.03.2014 19:42, Mercedes R je vhodné?
Dobrý den, potřebuji minimálně šestimístné auto pro rodinu. Původně jsem měl v hledáčku nějakou sedmimístnou variantu SUV, ale nyní jsem narazil na poměrně exotický Mercedes R. Doteď jsem jezdil spíše sportovními vozy z Mnichova a Ingolstadtu, nyní ale přichází čas se zklidnit a s rozrůstající se rodinou se mi R-ko jeví jako zajímavá možnost. Od vozu očekávám spolehlivost a jistou nadčasovost. Jaké tedy R-ko je? Jako alternativa by byla trošku fádní a hojně rozšířená X5-ka, nebo GL-ko, které je ale už dost velké.
DÍKY.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 13:41, re:
Dobrý den. Mercedes-Benz třídy R u nás skutečně není příliš rozšířený, není proto mnoho zkušeností uživatelů. Pokud Vám jde o velký prostor a luxus pro rodinu, a zároveň Vám nevadí vyšší provozní náklady, měl byste být s tímto vozem spokojen. Na výběr máte ze tří dieselových a tří benzínových motorizací, pokud ročně ujedete okolo 30 tis. km, mohla by se vyplatit koupě dieselu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.