0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký je ojetý Mercedes ML (W163)?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 05.08.2016 19:50, ML 270 CDI
Relativně nesmrtelný motor, spolehlivý pětistupňový automat, podvozek ne-vzduchový. V téhle generaci ještě ML mohlo i do většího terénu,má i žebřinový rám. Moje první a poslední zkušenost s "gazykem". Budeš jezdit za 10-12 nafty. Chvilku to může být "zábavné" ale časem zjistíš, že s sebou vozíš spousty jalového železa navíc. Hlavně v létě to pro mně bylo utrpení, něco jako chodit v zimní bundě a sněhulích. toto neplatí, pokud máš rodinu s dětmi, tam se to dá nějak ospravedlnit.
Sice se na něj neptáš, ale stoprocentně nebrat verzi 400 CDI. Trhala převodovky na požádání. Ten pětiválec je trochu lenoch, ale zase spolehlivý, dával se i do Jeepu Grand Cherokee, který tehdy ještě patřil pod MB.
Ale stejně bych asi koupil kombíka, třeba Mondeo:)
reagovat
mufik.martin
počet příspěvků248
datum registrace09.05.2007
Pátek 12.08.2016 07:29, Informace o aute
Vic jak tyden jsem se tesil na vydani toho clanku, ale bohuzel zbytecne. Dozvedel jsem se jen historii vyroby auta a jinak nic. Poradna absolutne k nicemu,nedozvedel jsem se vubec nic :(
reagovat
Laky
počet příspěvků5
datum registrace15.09.2008
Pátek 12.08.2016 11:36, Toto ze je článek?
ML 270CDI, mám teprve dva měsíce a byl jsem zvědavý, co můžu od nového železa čekat. Bohužel jsem se dozvěděl, že i redakce má prázdniny a rychlý pohled do inzerce ma stejnou vypovídací hodnotu, jako tento článek.

reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.