0
zpět
 

diskuze k tématu: Mercedes-Benz C 220 CDI

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 01:47, M-B
JJ Méďa céčko je v poho. Akorát trochu pozor na minulost auta. Mnoho z nich se stáčí z běžných 400tkm na ještě věrohodných 200tkm. Zda jsou origo klíčky atd. Sundají se fólie barvy slonové kosti co jsou přes celou karoserii a rázem už to není taxík, ale auto se zánovním lakem atd atd. Jinak řetěz považovat za bezúdržbový lze. Pak zkontrolovat datakartu, diferencial getriebe bei hintere achse a můžem jezdit. Automat k méďovi pasuje jako ulitý, spolehlivé to je. Někteří akorát když vidí výkon na papíře čekají malinko větší dynamiku. Ale dál jen samá pozitiva a životní jistoty
PS: kdo psal tu odpověď, tak potvrzuji, že teda fakt věděl o čem mluví ...ještě by se do pro mě mohla vpašovat W140 500, tak 92-93 a byl bych spokojený jak malej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 10:36, RE: M-B
Ráďa napsal:
JJ Méďa céčko je v poho. Akorát trochu pozor na minulost auta. Mnoho z nich se stáčí z běžných 400tkm na ještě věrohodných 200tkm. Zda jsou origo klíčky atd. Sundají se fólie barvy slonové kosti co jsou přes celou karoserii a rázem už to není taxík, ale auto se zánovním lakem atd atd. Jinak řetěz považovat za bezúdržbový lze. Pak zkontrolovat datakartu, diferencial getriebe bei hintere achse a můžem jezdit. Automat k méďovi pasuje jako ulitý, spolehlivé to je. Někteří akorát když vidí výkon n...
Zdravím nevíte kolik mají tyhle auta spotřebu a třeba i 220 d nebo 2,5 d díky moc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 12:43, a co benzin?
Pan Vaculik, a jak je to s benzinovymi motormi? Zaujimali by ma hlavne sestvalce... Tiez totiz uvazujem o vymene vozoveho parku a jednym s kandidatov je prave ojazdene C klasse...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 13:16, RE: M-B
marek napsal:
Zdravím nevíte kolik mají tyhle auta spotřebu a třeba i 220 d nebo 2,5 d díky moc
Kamarat ho ma a spotreba se pohybuje do tech 7 litru..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 17:54, RE: M-B
Zed napsal:
Kamarat ho ma a spotreba se pohybuje do tech 7 litru..
Mam C 200 Kompresor ( exportní verze pro Itálii - 141kW ) , musím říci plná spokojenost. Podvozek jedna báseň, pohodlí jak má být a silný motor vytváří nepopsatelný zážitek. Céčko mohu jen doporučit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 11:49, RE: M-B
marek napsal:
Zdravím nevíte kolik mají tyhle auta spotřebu a třeba i 220 d nebo 2,5 d díky moc
Mám C 220 CDI v automatu (ještě čtyřkvalt), jezdí to max. 200 km (ale je mi toho auta líto - optimum tak 150 - 160 km). Spotřeba okolo 7 l nafty (i okolo šesti, pokud se jede plynule a moc se neakceleruje, pod šest to nejde, přes 8 l skoro nikdy).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 23:36, Starší dieselové motory
Nevíte jak jsou na tom se spolehlivostí a spotřebou starší dieselové motory 2.2D - 70 kW a 2.5D - 83 kW oproti motorům CDI? Při kolika najetých kilometrech je třeba udělat repasi turba, výměnu vstřiků...
Díky za odpověď.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.01.2007 09:20, RE: Starší dieselové motory
Honza napsal:
Nevíte jak jsou na tom se spolehlivostí a spotřebou starší dieselové motory 2.2D - 70 kW a 2.5D - 83 kW oproti motorům CDI? Při kolika najetých kilometrech je třeba udělat repasi turba, výměnu vstřiků...
Díky za odpověď.
2.2d radeji nebrat. Je tam pouzito rotacni cerpadlo Lucas a neziskalo prilis dobrou povest. 2.5D je dobra volba, kdyz clovek prilis nespecha. Takovy velmi svizny traktor (mysleno v dobre). Asi nejlepsi nafta, kdyz ne CDI, je 250 DT, 110kw a spolehliva konstrukce je zarukou zazitku a dobreho svezeni. Jinak jak uz bylo receno driv, zalezi hlavne na tom, jak se predchozi majitele k auto chovali.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 11:38, RE: M-B
Twister napsal:
Mam C 200 Kompresor ( exportní verze pro Itálii - 141kW ) , musím říci plná spokojenost. Podvozek jedna báseň, pohodlí jak má být a silný motor vytváří nepopsatelný zážitek. Céčko mohu jen doporučit
Zdravím! Tiež som sa zahladel do C 200 Kompresor, perfektne zachovalý, s komplet dokumentáciou a klúčmi, tiež z italie, len by ma tak okrajovo zaujímalo aku to má asi spotrebu???
reagovat
shadows
počet příspěvků2
datum registrace01.08.2017
Středa 30.12.2020 18:32, merčcedes benz 203, 220 cdi r.výr. 2004, -porucha ESP
Koupil jsem vozidlo a nevšiml jsem si hned že na monitoru se objevila uzpráva o ESP, že je v poruše. Tak bych chtěl vědět co to znamená a zda s autem mohu dále jezdit. Vše jinak funguje, brzdí bezvadně jen levé zadní kolo má malou účinnost u ruční brzdy. Prosíl bych někoho kdo tomu rozumí at mi poradí zda to nevadí při jízdě a co bych s tím měl udělat, kromě toho, že bych musel jít s vozidlem do značkového servisu, nebot tam bych se asi nedoplatil, Jsem z FMístku a tel. 732735920.Jinak vozidlo je v dobrém stavu a udivilo mne, že i spodek vozidla je absulutně bez jakéhokoliv náznaku po rzi, Taktéž nevykazuje žádné vůle, a je ted po STK po dovozu z Itálie.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.