0
zpět
 

diskuze k tématu: Mercedes - Benz CLK 430 nebo 55 AMG?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 13:19, spotřeba?
Zajímalo by mě kdo si chce koupit AMG a ptá se při tom na spotřebu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 14:15, RE: spotřeba?
bestdrifter napsal:
Zajímalo by mě kdo si chce koupit AMG a ptá se při tom na spotřebu?
... asi nějaký "odborník na auta" Bohužel, u nás v čr je takovech furt dost!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 14:37, RE: spotřeba?
bestdrifter napsal:
Zajímalo by mě kdo si chce koupit AMG a ptá se při tom na spotřebu?
... no přece René ... (+ já a Rudolf)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 14:38, RE: spotřeba?
anonym napsal:
... asi nějaký "odborník na auta" Bohužel, u nás v čr je takovech furt dost!!!
Proč bohužel. To musí být každý odborník na auta ? I moje morče ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 16:08, RE: spotřeba?
Riccardo napsal:
Proč bohužel. To musí být každý odborník na auta ? I moje morče ?
měl jsem na mysli to, že když inteligentní kupující zná co je to amg, zná i to že náklady jsou vysoké oproti škodě 105 L. Bohužel tenhle si na něco hraje ale neví na co. Hlavně že bude mít ojetý amg nebo slk........v garáži )))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 17:47, RE: spotřeba?
anonym napsal:
měl jsem na mysli to, že když inteligentní kupující zná co je to amg, zná i to že náklady jsou vysoké oproti škodě 105 L. Bohužel tenhle si na něco hraje ale neví na co. Hlavně že bude mít ojetý amg nebo slk........v garáži )))))))))
presne tak,uz vidim jak si kupuju AMG za 3 miliony a zajima me spotreba.Pokud budouci majitel chce jezdit na spotrebu tak at si koupi Fabii 1.2HTP.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 18:00, PRAVDA JE JINDE...........
NO TAK ASI SE NĚKDO NUDIL.JÁ TAKY MŮŽU POSLAT O RADU,ŽE SI CHCI KUPOVAT CAYENNE,ALE NEVÍM JESTLI TURBO NEBO TURBO S.....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 11:47, clk
Tak panove, neni vsechno zlato co se trpyti. Auto co si René chce koupit se da poridit ne za 3 mega, ale jiz od 600.000 Kč. Tudiž si myslim, ze je toto auto dostupne pro daleko vice lidi nez novy vuz a tim urcite pan Rene je. Jinak by se neptal na spotrebu a naklady.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 11:57, závist
...jak tak čtu nektere prispevky tak hodne z vas asi Renemu zavidi, ze?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 13:23, RE: závist
pepa napsal:
...jak tak čtu nektere prispevky tak hodne z vas asi Renemu zavidi, ze?
co mám závidět? Asi si trochu mimo, co.
Spíše ho litujem, že si chce koupit určitý druh auta a zajímá se spotřebu. Tak buď na to má, nebo ne jezdit v takovýmhle autě. Toďvše.
Ale já mu ho přeju! Ať ho má třeba jen v garáži ......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 15:01, RE: závist
anonym napsal:
co mám závidět? Asi si trochu mimo, co.
Spíše ho litujem, že si chce koupit určitý druh auta a zajímá se spotřebu. Tak buď na to má, nebo ne jezdit v takovýmhle autě. Toďvše.
Ale já mu ho přeju! Ať ho má třeba jen v garáži ......
No, ono dotaz na spotřebu zas tak zcestný není. Mě ta spotřeba taky zajímala. Ono se to totiž u takhle silných aut dost špatně odhaduje. Je totiž opravdu rozdíl mezi 15 a 30 litry na 100 km. Pokud by s tím autem dával například 30.000 km ročně, tak by s "15-ti litry projel" projel 4500 litrů benzínu ročně, což je za zhruba 130.000 Kč, pokud by to auto mělo spotřebu 30 litrů, tak jen na benzínu projede 260.000 Kč ročně. Kdyby s autem plánoval jezdit třeba 5 let, tak je tu ROZDÍL JEN NA BENZÍNU 650.000 KČ - což je cena toho ojetého auta!!! S dalšími provozními náklady je to to samé, taky asi neví jestli má počítat s 10.000 nebo 100.000 ročně...

Mimochodem, ani se mi nechce věřit, že se s 370 koňovym brkem dá jet jen za 12 litrů. - Tady to vidíte, jak se to špatně odhaduje. Ale to jste vy chytráci určitě už dávno věděli... :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 15:37, clk
konecne posledni prispevky stoji za to. Je to presne tak. Bohati lide se obzvlast soustreduji na naklady ( je to jejich profesni deformace ), takze pokud opravdu nema za sebou Rene ropne vrty vubec se mu nedivim. Ja bych se o naklady take zajimal.
Staci se jen podivat kolik bohatych lidi v cem jezdi. Prevazujou diesly.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 15:53, RE: clk
petr napsal:
konecne posledni prispevky stoji za to. Je to presne tak. Bohati lide se obzvlast soustreduji na naklady ( je to jejich profesni deformace ), takze pokud opravdu nema za sebou Rene ropne vrty vubec se mu nedivim. Ja bych se o naklady take zajimal.
Staci se jen podivat kolik bohatych lidi v cem jezdi. Prevazujou diesly.
..... takže ferrari nebo lambo jsou diesely. Aha, teď jsem chytřejší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 16:00, Amg
Kup si jednoznačně AMG, v té úpravě vypadá moc pěkně. Zvuk osmiválu je úžasnej. Co mně dost vadí je, že se nedělá klasickej manuál, jako třeba u m3. Za servis dáš ranec, můžeš do toho naházet 100 tis. jak nic. třeba výfuk, jestli bude v prdeli, není problém dát za novej pár desítek tisíc. Nové pneu, obyčejně tam bývají tak 18-19 ky, tě vyjdou okolo 50 tis. Najedeš na nich 25-30 tis. km a kupuješ nové. Odejde xenon, dalších pár tisíc v hajzlu atd. atd. Hodně pečlivě vybírej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 16:23, RE: clk
anonym napsal:
..... takže ferrari nebo lambo jsou diesely. Aha, teď jsem chytřejší!
mylslel jsme tech bohatych, kteri jezdi v audi, bmw, mb atd. Ten kdo ma ferrari nebo lambo to samozrejme neresi, ale tech neni moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 12:14, RE: spotřeba?
bestdrifter napsal:
Zajímalo by mě kdo si chce koupit AMG a ptá se při tom na spotřebu?
Vždy když si čtu reakce čtenářú tak nechápu jaký DEBILOVÉ sem píšou. To jsou vždy chytré řeči. Závistlivci!!!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.