0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 2 osoustruhování brzd

kategorie zařazení tématu: ostatní, volná diskuze
borbor
počet příspěvků1
datum registrace11.01.2020
Sobota 11.01.2020 18:06, Mazda 2 osoustruhování brzd
V Mazda Algon plus servisu v Karlových Varech u mé Mazdy 2 v 18400 km osoustruhovaly vnitřní kotouče na předních brzdách.V 19200 km jsem musel měnit brzdové destičky. Před touto Mazdou jsem měl stejnou Mazdu 2,když jsem jí prodával měla najeto 60000 km brzdy neosoustruhované a původní brzdové destičky.Poslal jsem reklamaci na MAZDA.CZ.Telefonem mě kontaktoval After Sales manager od Mazda algonu plus pro Karlovarský Kraj ( tak se představil ) Na vyřízení reklamace si se mnou domluvil schůzku v Mazda servisu v CHebu. Jel jsem 50 km do Chebu,ale maanager se na schůzku nedostavil. Od té doby byl dva měsíce nedostupný. Po dvou měsících,aniž by se reklamace řešila,dostal jsem od managera Email: Brzdy odpovídají počtu ujetých kilometrů. Myslím,že když si někdo ozdobí jméno anglickým titulem,měl by se chovat jako gentlmen a ne jako Šmejdi.Od MAZDA.CZ jsem také dostal Email" Opracování soustruhem je od výrobce popisovaná operace. S první Mazdou jsem byl spokojený o druhé to bohužel říct nemúžu.
reagovat
Bronn
počet příspěvků128
datum registrace23.11.2014
Neděle 12.01.2020 11:45, RE: Mazda 2 osoustruhování brzd
Bohuzel to jsou ty moderni auta, pouze spotrebni zbozi.
Proto ja si budu drzet co nejdele to pujde svoje skoro 20 let stare auto s 300k km. Jelikoz se o nej staram, tak vim ze mi bude slouzit dalsich 20 let a 300k km. Tedy pokud mi ho EU smejdi nezakazou
Takove auta uz se bohuzel nedelaji.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.