0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké ojeté japonské kombi či MPV?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
lapp
počet příspěvků1
datum registrace14.07.2014
Středa 23.07.2014 14:19, Jaké ojeté japonské kombi či MPV?
Zdravím. Můj roční nájezd činí 12-15tkm, město, okresky a dálnice zhruba stejně. Nejsem žádný velký závodník, ale když je potřeba předjet, rád předjedu. Občas v autě potřebuju odvézt kočárek, občas nějaký kus nábytku nebo horské kolo. Zvažuji koupi ojetého benzínového vozu japonské výroby. V úvahu jsem bral Toyotu Corollu combi, motor zřejmě 1.6 VVTi, dále Mazda Premacy 1.8i či 2.0i a nakonec Nissan Primera combi, opět 1.8i nebo 2,0i. Ještě by se dalo uvažovat o Toyota Avensis. Vše ročníky zhruba 01-04. Můžete mi prosím zkusit porovnat výše zmíněná auta co se týče spolehlivosti, spotřeby, servisu a dílů a pohodlí? (měřím téměř dva metry). Klíčová je pro mne spolehlivost. Cena by měla být do 100tkč. Předem díky.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 24.07.2014 01:07, Corolla Verso?
Doporučil bych zkusit Verso nebo Corolu Verso. Místa nad hlavou je v ní dost a podle TUV žebříčků spolehlivosti jsou tyhle auta většinou do prvních 5ti míst v absolutním pořadí.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 24.07.2014 22:35, RE:
Dobrý den. Japonská auta s benzínovými motory bývají velmi spolehlivá, ani s jedním z výběru byste neměl šlápnout vedle. V kategorii MPV mohu doporučit Mazdu Premacy. Posádce nabídne dobrý komfort cestování a cen náhradních dílů se obávat nemusíte, nijak nevybočují z průměru evropských značek. Pokud by přišla řada na kombi, zde by vyhrála Toyota Avensis-opět velmi spolehlivé auto s výbornými benzínovými motory.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.