0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda MX-5

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 16:53, 190cm
Pěkné, ale zajímalo by mě, jestli si do téhle mazdy rozumě sedne i člověk mých rozměrů - 190cm, 100kg. Jesli nebudu mít ve výhledu rám předního okna, hlava nebude dělat bouli na natažené strěše apod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 21:19, RE: 190cm
tomy napsal:
Pěkné, ale zajímalo by mě, jestli si do téhle mazdy rozumě sedne i člověk mých rozměrů - 190cm, 100kg. Jesli nebudu mít ve výhledu rám předního okna, hlava nebude dělat bouli na natažené strěše apod.
Doporucuji najit na Tipcars nejakou takovou MX-5 ve svem okoli a vyzkouset. Taky by me to docela zajimalo (190 cm, 90 kg)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 22:20, RE: 190cm
AnderN napsal:
Doporucuji najit na Tipcars nejakou takovou MX-5 ve svem okoli a vyzkouset. Taky by me to docela zajimalo (190 cm, 90 kg)
Není to tak dávno, co na ČT v Automotorevue ukazovali tento ojetý vůz a asi vás zklamu. Urostlý redaktor výše uvedeného pořadu testování přenechal svémuu kolegovi, protože se prý do vozu NEVEJDE
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 07:26, RE: 190cm
tomy napsal:
Pěkné, ale zajímalo by mě, jestli si do téhle mazdy rozumě sedne i člověk mých rozměrů - 190cm, 100kg. Jesli nebudu mít ve výhledu rám předního okna, hlava nebude dělat bouli na natažené strěše apod.
Osobně se do MX-5 vejdu pohodlně, štíhlý a 178 cm (místa akorát). Odhaduji, že problém nebudou mít lidé do 185 cm normální postavy. Nad tuto výšku bude vykukovat hlava nad rám čelního skla, což není zrovna příjemné. Samozřejmě, že osoby obézní se do vozu vůbec nevejdou. Sedadla jsou poměrně malá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 09:47, RE: 190cm
Petr - TipCars.com napsal:
Osobně se do MX-5 vejdu pohodlně, štíhlý a 178 cm (místa akorát). Odhaduji, že problém nebudou mít lidé do 185 cm normální postavy. Nad tuto výšku bude vykukovat hlava nad rám čelního skla, což není zrovna příjemné. Samozřejmě, že osoby obézní se do vozu vůbec nevejdou. Sedadla jsou poměrně malá.
Koupime si MG F nebo TF ... tam se vejdeme a nebude nam vykukovat hlava ;) i kdyz pro tloustiky to taky neni!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 13:21, RE: 190cm
AnderN napsal:
Koupime si MG F nebo TF ... tam se vejdeme a nebude nam vykukovat hlava ;) i kdyz pro tloustiky to taky neni!
Já bych si klidně MX-5 koupil, kdybych neměl jiné preference a ohledy ... (kombi nutnostní) MX-5 má dokonalej podvozek, motorově ujde a je s ní prostě sranda A to vše za přijatelný peníz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.06.2006 23:29, RE: 190cm
Petr - TipCars.com napsal:
Já bych si klidně MX-5 koupil, kdybych neměl jiné preference a ohledy ... (kombi nutnostní) MX-5 má dokonalej podvozek, motorově ujde a je s ní prostě sranda A to vše za přijatelný peníz.
MX-5 je úžasná, svezení v tom autě je krásný zážitek a určitě se nestala nejprodávanějším roadsterem jen tak. Má svoje kouzlo, jezdí super a není to jen hromada součástek jako jiné vozy. Už mám druhou a vřele doporučuji...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.06.2006 23:26, RE: 190cm
Relax napsal:
MX-5 je úžasná, svezení v tom autě je krásný zážitek a určitě se nestala nejprodávanějším roadsterem jen tak. Má svoje kouzlo, jezdí super a není to jen hromada součástek jako jiné vozy. Už mám druhou a vřele doporučuji...
A máte nějaké doporučení kde ji tady v Čechách pořídit, třeba konkrétní člověk, popř.autobazar co se MX-5 zabývá. Nebo je lepší si ji dotáhnout z D?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 10:17, RE: 190cm
AnderN napsal:
Doporucuji najit na Tipcars nejakou takovou MX-5 ve svem okoli a vyzkouset. Taky by me to docela zajimalo (190 cm, 90 kg)
Mě by to také zajímalo, ale se svou výškou 205cm asi nemá nárok se do takového auta vůbec nasoukat, i když se mi libí MOC MOC!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.09.2007 23:44, mazda mx-5
dobrý den zajímalo by mě jaké jsou rozdíly v prvkách karoserie mezi mazdou MX 5 z roku 2000 2002 a 2004. Já mimo provedení světel a desigenu sedaček interiéru žádné zásadní nevidím. Stejně tak by mě velmi zajímalo jak je vyřešena odlišnost popřípadě zaměnitelnost náhradních dílů, především u karoserie. Nebo je plná záměna dílů možná? Děkuji za odpověď . Veselý
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.