0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda MPV - I velkoprostorový vůz může být spolehlivý

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.05.2006 08:23, MPV
Zvažujem kúpu Mazdy MPV rok 1998 2.0 benzín.naj 185000 km.Ak máte niejaké skúsenosti , prosím o info .ďakujem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 10:53, Mazda MPV
Zdravím všechny, autor článku má ve všem v podstatě pravdu, jenom k motoru, není lepší benzínový motor se spotřebou do 9 l po Praze, než je právě ten v Mazdě MPV.Tak neskutečná pružnost vzhledem k hmotnosti auta se jen tak nevidí.Do 3500ot/min motor táhne jak Tdi, pak už to je jen průměr, ale rozhodně nesouhlasím, že je poddimenzovaný.Na dálnici není problém držet 160-170km/h a to všechno do 10l /100km, takže si myslím že u Mazdy věděli co dělají.Ale jak jsem psal je to opravdu vyjímka, v jiných případech bych rozhodně volil naftovou variantu která je pro tyhle auta ideál.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.01.2007 21:38, Mazda MPV
Mám zájem koupit mazdu MPV rok 2002/2003 s diselovým motorem, ale dočetl jsem se že v druhé řadě sedadel je na prostřední sedačce pouze dvoubodový pás. Mám 3 děti v autosedačkách tak se chci zeptat, zda jde prostřední sedadlo v druhé řadě vyjmout a posadit třetí dítě do jedné ze sedadel ve třetí řadě a upnout tříbodovým pásem.
Děkuji za odpověď na emal: muziks@email.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2008 14:27, sedacka do 3. rady
Chcem kupit sedacku do 3. rady- za sofera. Bud original Mazda MPV rok výroby 2003, alebo kompatibilnu s MPV.
Vdaka vsetkym
jan.sivacek@post.cz
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.