0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 6 motor 1.8?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2014 19:05, Mazda 6 motor 1.8?
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na benzínový motor 1.8l 88kW. Jaké má reference, spotřebu na krátké jízdy a celkově jestli je to dobrý výběr vzhledem ke spolehlivosti a údržby. Dočetl jsem se tu jen o 2,0 litru a jelikož jezdím většinou couračky, tak si myslím, že by to na spotřebu nebylo tak dobré. Děkuji za vaši odpověď.
reagovat
nahlásit
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 16.06.2014 22:20, RE:
Dobrý den, s ohledem na spolehlivost je osmnáctistovka určitě dobrou volbou, stejně, jako větší dvoulitr. Je prakticky jedno, jaký z nich si vyberete, spotřeba je u nich velmi podobná, jelikož Mazda 6 je poměrně velké auto. Dvoulitr s ní nemá tolik práce, tudíž dokáže jezdit prakticky za stejnou spotřebu, jako menší motor. Pro běžné jezdění ale osmnáctistovka stačí.
reagovat
nahlásit


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.