0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 6 2.0 Skyactiv G man. vs. Mazda 6 2.5 Skyactiv G aut.: každý chvilku tahá pilku

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
Zdeny60
počet příspěvků1249
datum registrace08.09.2009
Pondělí 05.08.2013 07:26, A co koroze?
Mazda by byla dobrá značka,kdyby tak nehnila napříč sortimentem

Až tohle pánové z Hirošimy zvládnou na úrovni fancouzkých Renaultů či Citroenů, tak si ji možná taky koupím.
Ale dosud mě o kvalitě provedení nepřesvědčil žádný model této značky, jak 3MPS, kterou jsem vlastnil, tak CX-7, o kterou jsem měl zájem, ale nakonec nekoupil, tak ani 6, která měla nahradit dosluhující současný služební vůz. Kvalitou prostě standardu zatím nedosahují...Jinak krásná, krásná, to ano, ale...
reagovat
nahlásit
pavel26
počet příspěvků4
datum registrace14.05.2012
Pondělí 05.08.2013 09:59, ŠKRTÍCÍ KLAPKA
Jak se tak koukám na foto číslo 6, tak tam tu škrtící klapku vidím...
reagovat
nahlásit
Subariste
počet příspěvků1
datum registrace24.06.2026
Úterý 06.08.2013 12:05, atmosférické benzíny
Do výčtu vymírajících atmosférických ne-downsizovaných benzínů bych přidal aktuální SUBARU čtyřválcové motory 2.0l FA (BRZ), 2.0l FB20 (XV, Forester), 2.5l FB25 (Forester, Legacy, Outback) a v EU nesmyslnou honbou za co nejnižším flotilovým průměrem CO2 loni zaříznutý šestiválec sameťák EZ36 (Outback, Tribeca)
reagovat
nahlásit
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Úterý 06.08.2013 22:21, RE: atmosférické benzíny
cz1024 napsal:
Do výčtu vymírajících atmosférických ne-downsizovaných benzínů bych přidal aktuální SUBARU čtyřválcové motory 2.0l FA (BRZ), 2.0l FB20 (XV, Forester), 2.5l FB25 (Forester, Legacy, Outback) a v EU nesmyslnou honbou za co nejnižším flotilovým průměrem CO2 loni zaříznutý šestiválec sameťák EZ36 (Outback, Tribeca)


Mám pocit že i Toyota dosud nedělá žádný turbobenzín. Aspoň co se týče u nás prodávaných modelů.

Jinak o této Mazdě 6 vážně uvažuju, že nahradí tu mou současnou.
reagovat
nahlásit
Pavlik
počet příspěvků1328
datum registrace09.10.2008
Středa 07.08.2013 07:41, RE: atmosférické benzíny
Petr S napsal:
cz1024 napsal:
Do výčtu vymírajících atmosférických ne-downsizovaných benzínů bych přidal aktuální SUBARU čtyřválcové motory 2.0l FA (BRZ), 2.0l FB20 (XV, Forester), 2.5l FB25 (Forester, Legacy, Outback) a v EU nesmyslnou honbou za co nejnižším flotilovým průměrem CO2 loni zaříznutý šestiválec sameťák EZ36 (Outback, Tribeca)
Mám pocit že i Toyota dosud nedělá žádný turbobenzín. Aspoň co se týče u nás prodávaných modelů.Jinak o této Mazdě 6 vážně uvažuju, že nahradí tu mou současnou.


To je sice pravda, ale s výjimkou 1,8 má toyota ostatní motory přímovstřikové a s hodně složitou technikou srovnatelnou s moderním dieselem.
reagovat
nahlásit
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Středa 07.08.2013 20:00, RE: atmosférické benzíny
Pavlik napsal:
Petr S napsal:
cz1024 napsal:
Do výčtu vymírajících atmosférických ne-downsizovaných benzínů bych přidal aktuální SUBARU čtyřválcové motory 2.0l FA (BRZ), 2.0l FB20 (XV, Forester), 2.5l FB25 (Forester, Legacy, Outback) a v EU nesmyslnou honbou za co nejnižším flotilovým průměrem CO2 loni zaříznutý šestiválec sameťák EZ36 (Outback, Tribeca)
Mám pocit že i Toyota dosud nedělá žádný turbobenzín. Aspoň co se týče u nás prodávaných modelů.Jinak o této Mazdě 6 vážně uvažuju, že nahradí tu mou současnou.
To je sice pravda, ale s výjimkou 1,8 má toyota ostatní motory přímovstřikové a s hodně složitou technikou srovnatelnou s moderním dieselem.


Ale jako vtip celkem dobrý
reagovat
nahlásit
Koloss
počet příspěvků641
datum registrace19.09.2008
Středa 07.08.2013 20:31, šestikvalt
A jen tak mimochodem - kolik teda točí dvoulitr na šesku při 130?
reagovat
nahlásit
elza
počet příspěvků15
datum registrace23.06.2012
Čtvrtek 08.08.2013 22:49, mazda 6
Mazda 6 ja nááááádherná, ale iba zvonka. Zvnútra je to otrasný kus, minimum miesta, plasty a la Rumun.

Nohy si nemám kde dať. Skoda, inak top favorit na kúou.
reagovat
nahlásit
jasiro
počet příspěvků5
datum registrace15.07.2012
Pátek 15.11.2013 16:36, RE: A co koroze?
Zdeny60 napsal:
Mazda by byla dobrá značka,kdyby tak nehnila napříč sortimentemAž tohle pánové z Hirošimy zvládnou na úrovni fancouzkých Renaultů či Citroenů, tak si ji možná taky koupím.Ale dosud mě o kvalitě provedení nepřesvědčil žádný model této značky, jak 3MPS, kterou jsem vlastnil, tak CX-7, o kterou jsem měl zájem, ale nakonec nekoupil, tak ani 6, která měla nahradit dosluhující současný služební vůz. Kvalitou prostě standardu zatím nedosahují...Jinak krásná, krásná, to ano, ale...


Docela úsměvné. Podívej se srovnání spokojenosti zákazníků a poruchovosti vozů značek Citroen, Renalulr a Mazda. Renault se řadí na konci peletonu někde kolem chevroletu a podobných značek. Zatímco Mazda v první desítce předčila i některé evropské značky, jako je třeba Audi.
Ani citroen neoplývá dobrou kvalitou. Narozíl od Renaultu se alespoň pomaločku a trvale zlepšuje. Pokud ovšem předají výrobu Turkům, tak to zase půjde do kelu.
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.