0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupě Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.07.2014 22:08, Koupě Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS
Dobrý den zajímá mě vozidlo Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS , jako ojeté v rámci spolehlivosti jednotky motoru , převodovky , pohonu kol 4x4 , el. instalace atd. , jestli je možmé ho bez větších obav pořídit. Spotřebu řešit nechci počítám z větší. Na druhou stranu si myslím , že 4x4 sportovní auto je daleko lepší volba a zábava s ním než většina konkurence s předním náhonem. Popřípadě si nechám doporučit jiné. Děkuji
reagovat
nahlásit
Pepe
počet příspěvků1143
datum registrace09.05.2007
Sobota 19.07.2014 00:17, RE: Koupě Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den zajímá mě vozidlo Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS , jako ojeté v rámci spolehlivosti jednotky motoru , převodovky , pohonu kol 4x4 , el. instalace atd. , jestli je možmé ho bez větších obav pořídit. Spotřebu řešit nechci počítám z větší. Na druhou stranu si myslím , že 4x4 sportovní auto je daleko lepší volba a zábava s ním než většina konkurence s předním náhonem. Popřípadě si nechám doporučit jiné. Děkuji


No, furiantů, co chtí dobrovolně živit DISI, moc neznám. Wankel supr, jede to krásně, ale zbytečný peníze bych strkal do něčeho smysluplnějšího, než dělat šejkům mecenáše . A pak že lidi nemaj prachy . Na tohle dojela moje touha pořídit si CX-7. Diesel průser, DISI darmožrout
reagovat
nahlásit
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 23.07.2014 23:25, RE:
Dobrý den. Mazda 6 je velmi spolehlivé auto, které trápí jen málo problémů. Mezi ně ale poměrně dlouho patřila například koroze lemů zadních blatníků. U motoru 2,3 DISI je nutné pravidelně kontrolovat hladinu motorového oleje, zejména při svižné jízdě. Vozy zkraje produkce měly olejovou náplň pouze 3.5 litru a řada majitelů skončila se zadřeným motorem.
reagovat
nahlásit
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 24.07.2014 01:01, RE: Koupě Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS
Pepe napsal:
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den zajímá mě vozidlo Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS , jako ojeté v rámci spolehlivosti jednotky motoru , převodovky , pohonu kol 4x4 , el. instalace atd. , jestli je možmé ho bez větších obav pořídit. Spotřebu řešit nechci počítám z větší. Na druhou stranu si myslím , že 4x4 sportovní auto je daleko lepší volba a zábava s ním než většina konkurence s předním náhonem. Popřípadě si nechám doporučit jiné. Děkuji
No, furiantů, co chtí dobrovolně živit DISI, moc neznám. Wankel supr, jede to krásně, ale zbytečný peníze bych strkal do něčeho smysluplnějšího, než dělat šejkům mecenáše . A pak že lidi nemaj prachy . Na tohle dojela moje touha pořídit si CX-7. Diesel průser, DISI darmožrout


Třeba má tazatel dalších 5 aut. Včetně diesla v kombiku na úsporné jízdy...
reagovat
nahlásit
Pepe
počet příspěvků1143
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 24.07.2014 13:31, RE: Koupě Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS
Petr S napsal:
Pepe napsal:
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den zajímá mě vozidlo Mazda 6 2,3DISI 4x4 MPS , jako ojeté v rámci spolehlivosti jednotky motoru , převodovky , pohonu kol 4x4 , el. instalace atd. , jestli je možmé ho bez větších obav pořídit. Spotřebu řešit nechci počítám z větší. Na druhou stranu si myslím , že 4x4 sportovní auto je daleko lepší volba a zábava s ním než většina konkurence s předním náhonem. Popřípadě si nechám doporučit jiné. Děkuji
No, furiantů, co chtí dobrovolně živit DISI, moc neznám. Wankel supr, jede to krásně, ale zbytečný peníze bych strkal do něčeho smysluplnějšího, než dělat šejkům mecenáše . A pak že lidi nemaj prachy . Na tohle dojela moje touha pořídit si CX-7. Diesel průser, DISI darmožrout
Třeba má tazatel dalších 5 aut. Včetně diesla v kombiku na úsporné jízdy...


Tak to potom jo. Musí se ale statečně poprat se ztrátou ceny U všech 6.
reagovat
nahlásit


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.