0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 323 F

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.10.2006 07:59, mazda
Mazda je hold Mazda. Mám 626 typ. GE a také si ji nemůžu vynachválit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.10.2006 08:28, 1.5 16V
Mám také 323F, ale motor 1.5 16V. Souhlasím s autorem, že to je auto s perfektními jízdími vlastnostmi a pro toho kdo nepotřebuje závodit na dálnici s passatama stačí motor 1.5, který je ve městě hodně živý, má dobrou akceleraci a na dálnici svede 180km/h. Za 4 roky provozu nepotřebovalo žádnou větší investici. Jediný problém, který s autem mám je, že se mi křívají přední kotouče a já nevím od čeho, při brždění pak vybruje volant a brzdový pedál... Máte s tím někdo zkušenosti?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.10.2006 09:14, brzdy
Davidoff napsal:
Mám také 323F, ale motor 1.5 16V. Souhlasím s autorem, že to je auto s perfektními jízdími vlastnostmi a pro toho kdo nepotřebuje závodit na dálnici s passatama stačí motor 1.5, který je ve městě hodně živý, má dobrou akceleraci a na dálnici svede 180km/h. Za 4 roky provozu nepotřebovalo žádnou větší investici. Jediný problém, který s autem mám je, že se mi křívají přední kotouče a já nevím od čeho, při brždění pak vybruje volant a brzdový pedál... Máte s tím někdo zkušenosti?
To je u všech 323 na příč všech generací... Je to prostě chybka. Ty kotouče jsou prostě slabé... Řeší to částečně výměna třeba za jiné lepší, než jsou značkové, ale i tak se to časem zase zvlní... S tím nic nenaděláš... Dokud sem neměl mazdu nevěděl sem co jsou zvlněné kotouče.... U 323 stačí párkrát na dálnici trochu zadupnout brzdu a tradá.... Ale jinak fajn auto, to je pravda.,..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.10.2006 10:03, RE: brzdy
wolff napsal:
To je u všech 323 na příč všech generací... Je to prostě chybka. Ty kotouče jsou prostě slabé... Řeší to částečně výměna třeba za jiné lepší, než jsou značkové, ale i tak se to časem zase zvlní... S tím nic nenaděláš... Dokud sem neměl mazdu nevěděl sem co jsou zvlněné kotouče.... U 323 stačí párkrát na dálnici trochu zadupnout brzdu a tradá.... Ale jinak fajn auto, to je pravda.,..
Takže kotouče vrtané nebo alepoň frézované... A nakoupit destičky do zásoby, půjdou rychle do kopru - ale budou se lépe chladit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.10.2006 12:09, RE: brzdy
Pepe napsal:
Takže kotouče vrtané nebo alepoň frézované... A nakoupit destičky do zásoby, půjdou rychle do kopru - ale budou se lépe chladit...
Tak nějak... A nebo se s tím smířit... Je to nepříjemné, ale dá se to přežít... Já si zvykl... Ale už je to dávnějš..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.10.2006 19:49,
Auto jsem viděl víc z blízka, líbí se mi okna bez rámků. Kámoš má verzi i s klimatizací ,ale jenom 1.5 16V.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 10:15, Koupe 323 F
Dukem napsal:
Auto jsem viděl víc z blízka, líbí se mi okna bez rámků. Kámoš má verzi i s klimatizací ,ale jenom 1.5 16V.
Zdravim... v brzke dobe si mazdu 323F poridim... mate nejake zkusenosti pri vyberu auta... co nejcasteji kontrolovat a atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 10:56, RE: Koupe 323 F
TriGGer napsal:
Zdravim... v brzke dobe si mazdu 323F poridim... mate nejake zkusenosti pri vyberu auta... co nejcasteji kontrolovat a atd...
To auto moc chyb nemá, problémový je motor 2.0 ten bych nikdy nebral, 1.8 zase dost žere, nejlepší je 1.5. Jak jsem říkal, na dálnici svede 180km/h, po městě jezdí živě. Pokud to auto není špatně opravené po bouračce, tak se větší problémy nevyskytují, výfuk občas zkorodovaný, brzdové kotouče a destičky, občas tlumiče, ale to je asi jako u všech aut. Záleží jak se o to kdo stará...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 15:12, RE: Koupe 323 F
TriGGer napsal:
Zdravim... v brzke dobe si mazdu 323F poridim... mate nejake zkusenosti pri vyberu auta... co nejcasteji kontrolovat a atd...
Čus, koukni na fórum na www.323f.cz a prohledej ho, už se tam takhle pár lidí ptalo. Stejně tak se koukni na fórum na www.mazda-fast.com .
Motoru 2.0 V6 se neboj. Stejně jako u 1.8 si u něj zjisti spotřebu oleje a stav zdvihátek ventilů (jestli nejsou zanesená). Pokud bude obojí v pohodě a bude ve správnym intervalu (každých 80-90 tisíc km) vyměněný rozvoďák, tak ho klidně vem. Takový svezení s 1.5kou nezažiješ, ta je na 1280kg těžký auto poměrně slabá a jen tak mimochodem taky není bezproblémová, některým lidem nepěkně blbne. Pročti si ty fóra, budeš chytřejší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.10.2006 08:52, RE: Koupe 323 F
Kybergreg napsal:
Čus, koukni na fórum na www.323f.cz a prohledej ho, už se tam takhle pár lidí ptalo. Stejně tak se koukni na fórum na www.mazda-fast.com .
Motoru 2.0 V6 se neboj. Stejně jako u 1.8 si u něj zjisti spotřebu oleje a stav zdvihátek ventilů (jestli nejsou zanesená). Pokud bude obojí v pohodě a bude ve správnym intervalu (každých 80-90 tisíc km) vyměněný rozvoďák, tak ho klidně vem. Takový svezení s 1.5kou nezažiješ, ta je na 1280kg těžký auto poměrně slabá a jen tak mimochodem taky není bezproblémo...
diky mrknu na to snad budu kapanek moudrejsi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.11.2006 16:55, RE: Koupe 323 F
Kybergreg napsal:
Čus, koukni na fórum na www.323f.cz a prohledej ho, už se tam takhle pár lidí ptalo. Stejně tak se koukni na fórum na www.mazda-fast.com .
Motoru 2.0 V6 se neboj. Stejně jako u 1.8 si u něj zjisti spotřebu oleje a stav zdvihátek ventilů (jestli nejsou zanesená). Pokud bude obojí v pohodě a bude ve správnym intervalu (každých 80-90 tisíc km) vyměněný rozvoďák, tak ho klidně vem. Takový svezení s 1.5kou nezažiješ, ta je na 1280kg těžký auto poměrně slabá a jen tak mimochodem taky není bezproblémo...
A ajk zjistíš spotřebu oleje? To jako při zkušební jízdě? To bych teda chtěl vidět)), už vidim, jak ti to majitel řekne). Zjistíš to, až když si to koupíš. No modrý kouř z výfuku bych se nespoléhal. Sposta motorů má velkou spotřebu oleje a nijak nekouří.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.