0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 323 a zkušenosti majitelky po 160 tis. km

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
Rover623
počet příspěvků96
datum registrace14.04.2009
Čtvrtek 05.09.2013 01:43, Dotaz
Zeptal bych se asi takhle, jak může autorka vědět něco o Alfách a jejich charakteru, když má tu Alfu v naftě. S naftou to není Alfa, ale Fiat. Ovšem ačkoli je to s naftovým motorem překapotovaný Fiat, je to pořád italské auto.
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Čtvrtek 05.09.2013 08:14, absence klimatizace
Absenci klimatizace u tak starého auta bych i přes nekomfortní užívání pár měsíců v roce považoval za klad. Odpadlo totiž jedno velké porouchadélko, které by i u takového držáku jakou je stará Mazda mělo nárok na výměnu či opravu ledasčeho. A často se pro cenu dílů stejně ani neopravuje... Jinak celkem povedená recenze, rozhodně tady na serveru jde o lepší průměr.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1247
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 05.09.2013 22:23, RE: absence klimatizace
Paul napsal:
Absenci klimatizace u tak starého auta bych i přes nekomfortní užívání pár měsíců v roce považoval za klad. Odpadlo totiž jedno velké porouchadélko, které by i u takového držáku jakou je stará Mazda mělo nárok na výměnu či opravu ledasčeho. A často se pro cenu dílů stejně ani neopravuje... Jinak celkem povedená recenze, rozhodně tady na serveru jde o lepší průměr.


Naše domácí M6 z roku 2002 má klimu pořád OK. Jen jsem ji nechal několikrát čistit, ale nedoplňoval jsem chladivo a chladí OK. I když recenzované auto je mnohem starší, tam by problém být mohl.

Recenze je jinak pěkná. BTW nevím jakým stylem Péťa Oldová jezdí, ale těch 8L spotřeba mi nepřijde reálná na starou lehkou M3 se slabým motorem. S větší a těžší M6 2L 104kW benzín máme doma dlouhodobou spotřebu 7,7L na sto
reagovat
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Pátek 06.09.2013 19:25, Tlumiče pérování jsou drahé, co?
Až té Mazdě vyměníte tlumiče pérování, změní se její jízdní vlastnosti tak, že se s ní budete znova učit jezdit rychle. Nenechte si nabulíkovat z grafu nákého drncadla, že jsou ještě OK. Při této porci km, nejsou. Zkušenost z najetých 125 t. km mého kamaráda.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.