0
zpět
 

diskuze k tématu: Martin Hrdinka - vadí mi nepozornost a arogance druhých

kategorie zařazení tématu:
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 14.01.2016 04:08, Co je to za magora?
Redakce by měla takové blázny rovnou udávat policii. Jestli má někdo sen, že bude "brát právo do svých rukou" tím, že začne vytlačovat jiné lidi z cesty, tak nechť ho někdo uklidí dříve, než bude pozdě. Hlavně, že má všechny body.
reagovat
free78
počet příspěvků300
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 14.01.2016 10:41, 12345678901234567890
Nechápu smysl těchto článků. Koho ten bu-zík zajímá? V čem vás čtenáře informace obsažené v článku obohatily? Nebylo by lepší dát sem třeba článek technického charakteru?
Co třeba článek (jen příklad) porovnávající účinnost jednotlivých motorů. Toyota se třeba účinností svým motorizací chlubí. Jak jsou na tom ostatní? Nedosahuje dnes už Toyota účinností svých benzínových modelů některých dieselových konkurentů? Ale témat existuje sto a jedno. Jenže kdepak. Lid si asi žádá zjisitt co si myslí a co řídí Martin Hrdinka. To lidu ke štěstí až do dosud chybělo.
reagovat
A4
počet příspěvků134
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 14.01.2016 12:16, souhlas
Jo, vzpomínám si, tenhle maník mi byl krajně nesympatickej už kdysi dávno, když jsem ho viděl v TV.

Jinak souhlas s příspěvkem výše, taky bych radši uvítal technicky zaměřené články, např. něco od pánů Vaculíka nebo Oborníka.

S tím souvisí můj dotaz na redakci: Nebylo by možné tady uveřejňovat něco na způsob rubriky "Bazar" ve Světě motorů? Spousta důležitých a zajímavých informací o ojetinách, poznámky k povedeným a nepovedeným motorům u jednotlivých aut atd. Daleko lepší než bláboly nějakýho Hrdinky
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Čtvrtek 14.01.2016 14:53, f sdfg dfg sdgf
když si v hospodě objednám svíčkovou, a dají mi do ní i ten rybíz nebo brusinky nebo co to je - a co nežeru - přec kvůli tomu nezavrhnu celou hospodu:)
i pan Hrdinka to myslel nejspíš trochu v nadsázce. body má přece taky všechny:)
spousta lidí očekává na webu zdarma nereálnou úroveň článků řekl bych.
reagovat
Albi1
počet příspěvků91
datum registrace26.01.2009
Čtvrtek 14.01.2016 21:24, bla bla
Jakože si nějak matně pamatuju, že takovej člověk někdy před 20ti lety v televizi byl, ale myslím, že rozhovor s ním bych si představoval někde v časopise žena a život apod. Co třeba rozhovor s nějakým vývojářem auto průmyslu nebo závodníkem. Dík.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 15.01.2016 08:44, sf afsd asdf asfdas
To je přebraný odjinud, tipcars přebírá víc článků, není se čemu divit, tohle není specializovaný web, ale jenom inzertní portál. V rámci tohohle cyklu jsou samozřejmě i rozhovory s automobilovými závodníky, nicméně ani to není zárukou zábavného čtení.
Když to nechceš číst, tak to prostě nečteš.
Co je horší, když to, o čem by tenhle web měl být a to jsou ojetá auta, je prezentováno články naprosto odláknutými (např. páteční poradna).
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pátek 15.01.2016 10:27, Články se známými osobnostmi
Dobrý den, děkujeme za Vaše podněty k obsahu magazínu. Články se známými osobnostmi zařazujeme za účelem rozšíření tématičnosti. Rozhovory se závodníky jsou v plánu. Děkujeme a uvítáme i další návrhy témat, která Vás zajímají. Hezký den.
reagovat
A4
počet příspěvků134
datum registrace09.05.2007
Pátek 15.01.2016 10:41, RE: Články se známými osobnostmi
danet - redakce TipCars napsal:
Dobrý den, děkujeme za Vaše podněty k obsahu magazínu. Články se známými osobnostmi zařazujeme za účelem rozšíření tématičnosti. Rozhovory se závodníky jsou v plánu. Děkujeme a uvítáme i další návrhy témat, která Vás zajímají. Hezký den.


Ano, zejména bych uvítal kvalitní články o ojetinách, jak jsem již uvedl výše, nechci se opakovat. Kdysi se tady sice nějaké objevily, ale to už je dlouho. Informace o tom, v kolika letech si nějaký hérec nebo hérečka udělala řidičák, mě upřímně řečeno opravdu nezajímá, a myslím, že nejsem sám. Děkuji!
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 15.01.2016 12:16, RE: Články se známými osobnostmi
A4 napsal:
danet - redakce TipCars napsal:
Dobrý den, děkujeme za Vaše podněty k obsahu magazínu. Články se známými osobnostmi zařazujeme za účelem rozšíření tématičnosti. Rozhovory se závodníky jsou v plánu. Děkujeme a uvítáme i další návrhy témat, která Vás zajímají. Hezký den.
Ano, zejména bych uvítal kvalitní články o ojetinách, jak jsem již uvedl výše, nechci se opakovat. Kdysi se tady sice nějaké objevily, ale to už je dlouho. Informace o tom, v kolika letech si nějaký hérec nebo hérečka udělala řidičák, mě upřímně řečeno opravdu nezajímá, a myslím, že nejsem sám. Děkuji!


Tak jak říkáš, tebe ne, někoho ano. Pro mně je to zajímavá sonda do duše známého člověka, protože to jak řídí, nebo se chová v běžném provozu dost vypovídá o jeho povaze, kterou znáš třeba z televize úplně jinak... jinými slovy, spousta lidí se prostě "odkope":)

reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pátek 15.01.2016 13:02, RE: Články se známými osobnostmi
Reno napsal:
A4 napsal:
danet - redakce TipCars napsal:
Dobrý den, děkujeme za Vaše podněty k obsahu magazínu. Články se známými osobnostmi zařazujeme za účelem rozšíření tématičnosti. Rozhovory se závodníky jsou v plánu. Děkujeme a uvítáme i další návrhy témat, která Vás zajímají. Hezký den.
Ano, zejména bych uvítal kvalitní články o ojetinách, jak jsem již uvedl výše, nechci se opakovat. Kdysi se tady sice nějaké objevily, ale to už je dlouho. Informace o tom, v kolika letech si nějaký hérec nebo hérečka udělala řidičák, mě upřímně řečeno opravdu nezajímá, a myslím, že nejsem sám. Děkuji!
Tak jak říkáš, tebe ne, někoho ano. Pro mně je to zajímavá sonda do duše známého člověka, protože to jak řídí, nebo se chová v běžném provozu dost vypovídá o jeho povaze, kterou znáš třeba z televize úplně jinak... jinými slovy, spousta lidí se prostě "odkope":)


To já jsem kulturní barbar, takže mi to jméno nic neříká.
Co se týká řízení tak je kolona a kolona. Nečiní mi problém levým nebo pravým pruhem předjet kolonu až do místa sbíhání pruhů a aplikovat zip. Od toho to pravidlo je. Naopak bych trestal ty, co do volného pruhu vjedou a úmyslně jej zablokují tím, že jedou na své pozici a před sebou mají volno. Je každého volba, jestli bude čekat déle než je skutečně nutné. Samozřejmě objíždění odstavými pruhy s koly skoro po trávě je jiná věc.
A všechny body u "dobrého" řidiče snad ani komentovat už nechci.
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Pátek 15.01.2016 14:54, RE: souhlas
A4 napsal:
Jo, vzpomínám si, tenhle maník mi byl krajně nesympatickej už kdysi dávno, když jsem ho viděl v TV.Jinak souhlas s příspěvkem výše, taky bych radši uvítal technicky zaměřené články, např. něco od pánů Vaculíka nebo Oborníka. S tím souvisí můj dotaz na redakci: Nebylo by možné tady uveřejňovat něco na způsob rubriky "Bazar" ve Světě motorů? Spousta důležitých a zajímavých informací o ojetinách, poznámky k povedeným a nepovedeným motorům u jednotlivých aut atd. Daleko lepší než bláboly nějakýho Hrdinky


Souhlas,něco na způsob bazaru se SM by bylo hodně užitečné.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.