0
zpět
 

diskuze k tématu: Mapa plnicích CNG stanic v ČR se letos výrazně rozroste

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.02.2009 08:06, CNG
O CNG jsem se zajímal, ale jen do té doby, než jsem zjsitil, že například mercedes E s tímhle systémem od výrobce má dojezd na nádrž cca 230 km. Pak mně to zajímat přestalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.02.2009 08:12, RE: CNG
Reno napsal:
O CNG jsem se zajímal, ale jen do té doby, než jsem zjsitil, že například mercedes E s tímhle systémem od výrobce má dojezd na nádrž cca 230 km. Pak mně to zajímat přestalo
Mám auto s orig. vestavbou CNG a dojezd od zhruba 400km města a krátkých cest až po 550km dálnice při cestě do Chorvatska. Je fakt, že bomby mám na 29kg CNG, ten Mercedes bude mít menší.
Jestli se podaří letos otevřít jen polovinu naplánovaných stanic, tak to bude velký úspěch. Stanice slibují už kolik roků a "skutek utek".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.02.2009 09:24, RE: CNG
Alda napsal:
Mám auto s orig. vestavbou CNG a dojezd od zhruba 400km města a krátkých cest až po 550km dálnice při cestě do Chorvatska. Je fakt, že bomby mám na 29kg CNG, ten Mercedes bude mít menší.
Jestli se podaří letos otevřít jen polovinu naplánovaných stanic, tak to bude velký úspěch. Stanice slibují už kolik roků a "skutek utek".
A co máš, Multiplu? nebo nějaké Volvo?
Zní to lákavě, ale já jsem chtěl auto přestavěné od výroby a aktuální nabídka je tuším jen mercedes, volvo s tím přestalo (a fiat nechci).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.02.2009 09:52, RE: CNG
Reno napsal:
A co máš, Multiplu? nebo nějaké Volvo?
Zní to lákavě, ale já jsem chtěl auto přestavěné od výroby a aktuální nabídka je tuším jen mercedes, volvo s tím přestalo (a fiat nechci).
Jo Multiplu, ta je CNG přímo z výroby. Z Fiata nemusíš mít stran spolehlivosti strach. Od Punta MK1 už to jde nahoru. To jen novináři "jedou ze setrvačnosti" a to i na tomto serveru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.02.2009 10:23, Konecne
Konecne nejaka dobra zprava, mam auto na CNG skoro 3 roky a zatim spokojenost, hlavne s provoznimi naklady. Kdyz jsem ho kupoval, veril jsem, ze se sit cerpacich stanic rozroste rychleji, zatim jezdim k Sheelce na Svehlove ulici v Praze. Dojezd mam cca 300km, dle stylu jizdy a nadrze maji 80litru, coz znamena cca 14kg.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.02.2009 10:27, RE: CNG
Alda napsal:
Jo Multiplu, ta je CNG přímo z výroby. Z Fiata nemusíš mít stran spolehlivosti strach. Od Punta MK1 už to jde nahoru. To jen novináři "jedou ze setrvačnosti" a to i na tomto serveru.
nemyslel jsem to pejorativně - na značku fiat, ale spíš na fakt, že multipla - MPV - je auto, do kterého se to montuje, a na MPV jsem ještě nedozrál...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.