0
zpět
 

diskuze k tématu: Lexus IS220d - čistý design v luxusním balení

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 00:19, Zadní stěrač?
Moc pěkné auto a za docela dobrou cenu. Myslím, že Lexus má našlápnuto k úspěchu.
Jen nechápu poznámku autora, kde uvádí jako mínus chybějící zadní stěrač. Jaký automobil ve verzi sedan ho má? Myslím, že ho ani nepotřebuje a navíc by jen hyzdil jeho pěkné "pozadí" !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 00:22,
Dá se auto objednat i s jiným interierem než je béžový. Při barvě těch koberců aby se člověk do auta přezouval.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 05:57, Lexus
Lexus jsou proste krasne luxusni vozy,k tomu neni zadnyho gusta!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 07:11, RE: bez předmětu
petr napsal:
Dá se auto objednat i s jiným interierem než je béžový. Při barvě těch koberců aby se člověk do auta přezouval.
Dobrý den,
ano lze, např. sedadla můžete mít v šedé nebo černé kombinaci. Svého Lexuse si můžete nakonfigurovat dle vašich představ na webových stránkách Lexus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 07:16, RE: Zadní stěrač?
Peet napsal:
Moc pěkné auto a za docela dobrou cenu. Myslím, že Lexus má našlápnuto k úspěchu.
Jen nechápu poznámku autora, kde uvádí jako mínus chybějící zadní stěrač. Jaký automobil ve verzi sedan ho má? Myslím, že ho ani nepotřebuje a navíc by jen hyzdil jeho pěkné "pozadí" !
Absenci zadního stěrače jsem poznal vždy ráno, když vůz byl orosený a já potřeboval couvat. V tu chvíli by se stěrač hodil. A to samé při dešti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 08:39, RE: bez předmětu
Petr - TipCars.com napsal:
Dobrý den,
ano lze, např. sedadla můžete mít v šedé nebo černé kombinaci. Svého Lexuse si můžete nakonfigurovat dle vašich představ na webových stránkách Lexus.
No, nemuseli by ste ma dlho prehovarat, isiel by som si ho nakonfigurovat aj hned...Ale este budem musiet asi co-to zarobit, co ale vzhladom k mojmu nizkemu veku nie je az take sci-fi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 09:59, Je to japonsky luxus!
Brutalni značka a taktez i auto samo. Vytknout? Neni co... :)
Sportovni verze se mi libi moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 10:49, RE: Lexus
zigi napsal:
Lexus jsou proste krasne luxusni vozy,k tomu neni zadnyho gusta!
Lexus jsou proste osklive luxusni vozy,k tomu je treba gusta!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 10:52, RE: Lexus
zigi napsal:
Lexus jsou proste osklive luxusni vozy,k tomu je treba gusta!
Krasavec, není čo dodať.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 18:09, Lexus
V sobotu ho testovali v Autosalonu na Primě.Je to krásné auto,jen ta cena by mohla být krapánek nižší.Na druhou stranu když se člověk podívá co všechno nabízí...nádhera.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 21:00,
Zigi, nutně potřebuješ už konečně kluka, aby jsi nepsal rozporuplné příspěvky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 22:23, Lexus IS
Skoda, ze se u nas neprodava verze IS 350, pres vsechny kvality se mi do modelu IS diesel nehodi. Prave benzinova verze jeste mnohem vic umocni pocit luxusu. Je tissi a je s ni vetsi zabava. Tohle auto se opravdu povedlo! Mel jsem moznost se svezt jak s 250 a tak i 220D. Trochu me zklamalo provedeni stredoveho panelu, kdyz vuz neni vybaven navigaci - pripominalo mi to displaye americkych aut v polovine 90. let. Jinak sama chvala... Pro toho, kdo si potrpi na perfektni vzhled, trochu ozeli zabavu za volantem ( v porovnani s BMW 3 - i kdyz se domnivam, ze to neni dane kvalitou podvozku, ale zminovanou nadvahou ) , chce svezi design, perfektni hi-tech vybavu,vysokou bezpecnost, predpokladanou spolehlivost atd. - nemuze vybrat lepe. BMW 3 je kral stredni tridy a Lexus IS korunni princ. BMW vede ijzdnimi vlastnostmi v extremu, vetsim vyberem motoru a image/tradici znacky, ale prohrava vybavou a u me i vzhledem. Hlavne v cervene metalize je pro mne nejhezcim vozem v cene kolem 1 000 000 a vubec nejzdarilejsim japonskym kouskem poslednich 10 let vubec. Konecne japonske auto, co me chytlo za srdce. BRAVO LEXUS!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 23:34, Lexus IS
Petr napsal:
Skoda, ze se u nas neprodava verze IS 350, pres vsechny kvality se mi do modelu IS diesel nehodi. Prave benzinova verze jeste mnohem vic umocni pocit luxusu. Je tissi a je s ni vetsi zabava. Tohle auto se opravdu povedlo! Mel jsem moznost se svezt jak s 250 a tak i 220D. Trochu me zklamalo provedeni stredoveho panelu, kdyz vuz neni vybaven navigaci - pripominalo mi to displaye americkych aut v polovine 90. let. Jinak sama chvala... Pro toho, kdo si potrpi na perfektni vzhled, trochu ozeli zabavu...
Mám pocit,že Lexus IS má nejlepší design na světě.Kombinace japonského myšlení do evropských poměrů je vynikající.Oproti rozporuplném designu posledních BMW je Lexus v designu o něco dál.
Jo a nafta není benzín,takže hurá do autosalónu pro IS 250
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 23:57, mříž
Krása, luxus a spolehlivost
Bohužel nemá v kufru klec na ondatry kvůly DPH, takže si ho jentak nějaký manager nekoupí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.12.2006 05:28, RE: bez předmětu
cruise napsal:
Zigi, nutně potřebuješ už konečně kluka, aby jsi nepsal rozporuplné příspěvky.
Ne diky,ale ty bys ho potreboval jako sul!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.12.2006 21:27, RE: mříž
Toran@ga napsal:
Krása, luxus a spolehlivost
Bohužel nemá v kufru klec na ondatry kvůly DPH, takže si ho jentak nějaký manager nekoupí.
No proto se motá po cestách mraky Passatů z mřížkama,jen aby si zbohatlíci odečetli DPH.
Do Lexusu sedne jen někdo se stylem................třeba jááááá )
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.