0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký je Lexus GS450h

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Pátek 21.11.2014 17:19, Jaký je Lexus GS450h
Zdravím, zajímaly by mě zkušenosti s Lexusem GS450h, konkrétně jak je na tom se spolehlivostí, protože všechno ostatní mi přijde velmi solidní. Dočetl jsem se, že je tam CVT, tak mám trochu strach a pak se ještě trochu bojím akumulátoru, který je NiMH, takže bude po 7 letech pravděpodobně po smrti, nebo ne? Pokud jste ho někdo měl, velmi bych toto info ocenil.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Sobota 22.11.2014 00:22, e-CVT neni variator
Pokud je to hybrid, jako ze asi jo, tak hybridni system od Toyoty je uplne neco jineho nez mechanicky variator CVT. e-CVT meni otacky na elektromagnetickem principu a prodava se od roku 1997 (uz 17 let!) kdy se zacaly prodavat prvni Priusy s e-CVT. Neslysel jsem nic o tom ze by s tim byly problemy.
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Sobota 22.11.2014 14:01, SM
Tohle auto bylo v rubrice ojetiny v SM a prakticky jediná vážná závada před kterou varovali je vadný měnič napětí, ten je drahý jako prase k poměru ceny ojetiny. Ale jeho životnost nijak neovlivníš a nějak extra neodchází, jen tu je ta možnost.
Jinak pokud si pamatuju řešili se tam drahé tlumiče a nefunkční xenony, to auto co tam měli ale mělo najeto cca. 250t km.
Já bych se ho nebál, jen mě naprosto odpuzuje design a to i v interiéru. To je ale osobní pohled.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.