0
zpět
 

diskuze k tématu: Levné zimní pneumatiky jsou špatnou investicí

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.11.2006 15:10, záleží co je to za motoristu
A tak rozdíl je jasný. Kvalita nemůže být lacinná. Ty prachy se musely nacpat do vývoje, materiálu atd. Takže jasně že rozdíl musí být velký. (byť to třeba na 1 pohled nevypadá)

Jenže je taky rozdíl mezi motoristy. Kdo má Méďu W221 a najede s ním ročně 50tkm tak potřebuje jiné gumy, než ten kdo s HTP jezdí jednou za 14 dní do supermarketu přes ulici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.11.2006 16:00, Gumy
Přesně tak, záleží co je to za řidiče.
Tenhle článek na mě působí zas jak nějaká reklama.
Osobně mám pneu Debica Frigo 2 a jsem s nimi spokojený. Předtím jsem měl Frigo 1 a právě kvůli dobrým zkušenostím s nimi jsem si je pořídil zase. Myslím, že poměr cena/kvalita je pojem, od kterého každý motorista očekává něco jiného.
Např. loni v zimě jsem se u nás na ulici do kopce na sněhu s Debicama rozjel a celý ho vyjel, kdežto soused s novýma Continentalkama ani ťuk.
Do garáže ho museli dotlačit tři lidi.
Neříkám tím, že Continentaly jsou horší, ale prostě postřeh ze života.
Musím doplnit že mám pneu 175/65 R14 a soused 225/45 R17, já Fabii a soused Suberba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.11.2006 16:18, RE: Gumy
Peet napsal:
Přesně tak, záleží co je to za řidiče.
Tenhle článek na mě působí zas jak nějaká reklama.
Osobně mám pneu Debica Frigo 2 a jsem s nimi spokojený. Předtím jsem měl Frigo 1 a právě kvůli dobrým zkušenostím s nimi jsem si je pořídil zase. Myslím, že poměr cena/kvalita je pojem, od kterého každý motorista očekává něco jiného.
Např. loni v zimě jsem se u nás na ulici do kopce na sněhu s Debicama rozjel a celý ho vyjel, kdežto soused s novýma Continentalkama ani ťuk.
Do garáže ho museli dotlačit tři l...
meleš trochu nesmysly ne?? mluvíš o tom, že to vypadá jako reklama(což je shit, ptž je to jen zhrnutí výsledku testu ADAC), přitom jediné co jsi napsal, je ta tvoje reklama!!! :))) Jo a s tim rozdílem pro MB a fabii bych to taky neviděl, budou mít oba qalitní gumy, akorát tý fabce vydrží několik sezon a ten MB si bude muset holt zas koupit nový, takže bych to takhle nerozllišoval...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 09:43, máte někdo zkušenost?
Jak jsou natom pneu zimní pneu Barum?Jsou dobré?
díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 11:44, RE: máte někdo zkušenost?
Passat napsal:
Jak jsou natom pneu zimní pneu Barum?Jsou dobré?
díky
Určitě i Barumky jsou dobré, možná ne vynikající, ale dobré ano.
V minulém příspěvku jsem jen chtěl říct, že nesouhlasím s nadpisem článku, že levné zimní pneu jsou špatnou investicí.
Obecně platí, že i ta nejlevnější zimní pneumatika je mnohokrát na sněhu lepší, než nejdražší letní.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.