0
zpět
 

diskuze k tématu: Range Rover Sport 2,7 TDV6

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.11.2005 21:18, zpracování interieru má chvalitebou ???
Chvalitebná za zpracování u RR Cha ,Cha,Cha - zejména za interiér to nemyslíte vážně.Asi jsem jezdil v jiném autě.
Pokud ano kolik mají rychlokvašky co se tváří jako offroad - plasty u Touaregu ap. jsou poté snad za 5 a Interiér BMW připomíná spíše žebřiňák za 1,5 mio Kč . FUJ nechci

Mikel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 14:50, muj nazor
Ano, auto vypada supr, treba ve srovnani s Touragem je to o dost lepsi co se tyce designu....taky bych ho bral, uz jenom kvuli bezpecenosti.
Na druhou stranu, dneska jsem ho potkal na krizovatce a sedela v nem ta nana Belohorcova, coz mi prijde jako docela priznacne, protoze auta techto kategorii si muzou dovolit jenom tzv. "celebrity" tohoto kalibru jako Mares, Nagy a pod. Navic kupovat 19` kola - to je pekna palka i pro slusne vydelavajici lidi....(
To mi uz prijde rozumnejsi ojeta A8, ktera jezdi v pohode i na sestnactkach pneumatikach ( i kdyz to nevypada hezky..).
B.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 18:19, RE: muj nazor
Bazooka napsal:
Ano, auto vypada supr, treba ve srovnani s Touragem je to o dost lepsi co se tyce designu....taky bych ho bral, uz jenom kvuli bezpecenosti.
Na druhou stranu, dneska jsem ho potkal na krizovatce a sedela v nem ta nana Belohorcova, coz mi prijde jako docela priznacne, protoze auta techto kategorii si muzou dovolit jenom tzv. "celebrity" tohoto kalibru jako Mares, Nagy a pod. Navic kupovat 19` kola - to je pekna palka i pro slusne vydelavajici lidi....(
To mi uz prijde rozumnejsi ojeta A8, kter...
jezis kdyz si koupis takovy auto tak asi moc neresis kolik te stoji pneu ne hele a kdo je to naha belohorcova? ja pokud vim tak ona se nikde nesvlikla nebosnad jo?:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.11.2005 16:49, RE: muj nazor
pola napsal:
jezis kdyz si koupis takovy auto tak asi moc neresis kolik te stoji pneu ne hele a kdo je to naha belohorcova? ja pokud vim tak ona se nikde nesvlikla nebosnad jo?:)
On psal "nana Belohorcova" ve smyslu "nána Bělohorcová", ne že je nahá... ačkoliv proč ne, že jo Bělohorcová myslim uváděla Peříčko, ale jistej si nejsem.
Btw. myslim, že správně anglicky je "terrAin response".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.11.2005 11:17, RE: muj nazor
Kybergreg napsal:
On psal "nana Belohorcova" ve smyslu "nána Bělohorcová", ne že je nahá... ačkoliv proč ne, že jo Bělohorcová myslim uváděla Peříčko, ale jistej si nejsem.
Btw. myslim, že správně anglicky je "terrAin response".
aha to mas pravdu:) i kdyz sem s ni cetl naky rozhovor v casopise pro holky a tam mela peugeot 307cc- holcici auto (jaro 2005)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.