0
zpět
 

diskuze k tématu: Rover 400 416Si

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 07:07, recenze
to je recenze jak noha.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 10:56, RE: recenze
nissaňák napsal:
to je recenze jak noha.....
Zatimco ty ses kritik na urovni, jen co je pravda ... Nejedna se o recenzi (i kdyz i tak by se tato rubrika dala chapat a chvala tem, kteri tak cini a zasilaji obsahle prispevky), ale o zkusenosti uzivatele. A prestoze autor najel zatim pomerne velmi malo km, podelil se o sve dojmy z vozu a zkusenosti s dostupnosti nahradnich dilu a servisu. Myslim, ze tady byly podstatne horsi "prispevky", ze skodovkari?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 11:51, RE: recenze
nissaňák napsal:
to je recenze jak noha.....
Budte radi, ze se dozvite alespon neco. Budete stastnejsi kdyz tady bude par kvalitnich recenzi, ale jen na par aut? radsi si přečtu alepson něco, nežli nic. A nejsou to jen recenze, ale i zkušensoti a potřehy uživatelů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 13:06, RE: recenze
nissaňák napsal:
to je recenze jak noha.....
Ty bukwo umíš vše jen každému hanit? ukaž sám jak zládneš popsat své vozítko asi odhaduji Nissan (ale to nevíme zdali není třeba Tvého otce).....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 13:13, Dobrý den. kam psát dotazy ohl. aut?
.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 14:10, RE: recenze
Wenny napsal:
Ty bukwo umíš vše jen každému hanit? ukaž sám jak zládneš popsat své vozítko asi odhaduji Nissan (ale to nevíme zdali není třeba Tvého otce).....
debile
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 16:10, RE: recenze
anonym napsal:
debile
Škoda, že tu není nějaký moderátor, který by mazal příspěvky typu "debile" od anonymních auorů...
Jinak zkušenost v rámci normálu. Rozhodnětam jsou podstatné informace o shánění ND a adresy na ně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 16:04, RE: recenze
nissaňák napsal:
to je recenze jak noha.....
Ahoj.
Pořád lepší nissaňák než označení vulgární nadávkou. Když se mi názor nissaňáka nelíbí, prostě ho můžu bez komentáře ignorovat, ne? Lidi, trochu kultury. To se pak stejně chováte i za volantem? No nazdar, Zdar a hodně pozitivních názorů. pája bez jájy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.02.2007 08:31, Rover 400 1.4
O hysterických výkřicích některých se nebudu vyadřovat. Děkuji těm, co to myslí dobře a chtějí svojí radou být nápomocni jiným. Mám Rover 400 1.4. Asi půjde do světa - jinak jsem s ním spokojen, ale z důvodu chaty a náročnějšího cestování na ni, přemýšlím o Freelanderu 3dveř nafta. Prosím, pokud má někdo zkušenost, napište mi na adresu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.