0
zpět
 

diskuze k tématu: Range Rover Evoque TD4: Styl až na prvním místě

kategorie zařazení tématu: automobilky, ostatní
Alda
počet příspěvků36
datum registrace25.05.2007
Pondělí 05.11.2012 21:47, Kudla
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola
Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .
reagovat
nahlásit
Ricky001
počet příspěvků12
datum registrace15.03.2011
Úterý 06.11.2012 11:42, Evoque je ;-)
Však on se nějaký rejpal najde. Nicméně si myslím, že auto je to po vzhledové stránce hodně povedené. Měl jsem možnost porovnat dvě motorové varianty, zmiňovanou naftu i benzín a benzín jede o poznání lépe. Nafta v táhlém stoupání na dálnici byla ve 160km/hod mrtvá. Spotřeba u turbo benzínu odpovídá vyšší stavbě a váze auta a samozřejmě jízdnímu stylu , ale tichý benzín i když jen 4 válec se k tomuto autu prostě hodí víc.
reagovat
nahlásit
David V
počet příspěvků2076
datum registrace16.05.2007
Úterý 06.11.2012 17:03, RE: Kudla
Alda napsal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .


No dyť je to hned v první větě ještě v anotaci, že nepřitahují větší než malou pozornost. A upřímně ofrouti nejsou můj šálek kávy a bohužel na tom nezvrátí nic ani fakt, že článek psal jeden z mých oblíbených redaktorů.
reagovat
nahlásit
AnderN
počet příspěvků53
datum registrace09.05.2007
Středa 07.11.2012 12:23, RE: Kudla
Alda napsal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .


Kdepak, X3 je přímým konkurentem Freelanderu. Evoque je opravdu na úrovni X1.
reagovat
nahlásit
Alda
počet příspěvků36
datum registrace25.05.2007
Středa 07.11.2012 20:42, RE: Kudla
David V napsal:
Alda napsal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .
No dyť je to hned v první větě ještě v anotaci, že nepřitahují větší než malou pozornost. A upřímně ofrouti nejsou můj šálek kávy a bohužel na tom nezvrátí nic ani fakt, že článek psal jeden z mých oblíbených redaktorů.


Jenže v první větě je i že právě Evoque je z jiného těsta (nebo tak nějak) a proto by mi nevadil i když s tou kávou jsem na tom asi podobně...

reagovat
nahlásit
Alda
počet příspěvků36
datum registrace25.05.2007
Středa 07.11.2012 20:45, RE: Kudla
AnderN napsal:
Alda napsal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .
Kdepak, X3 je přímým konkurentem Freelanderu. Evoque je opravdu na úrovni X1.


X1 mi přijde o dost menší a skoro za poloviční cenu... pak by tam mohlo být teda Q1 namísto Q3, ale to je fuk jak to je. Každopádně Evoque nad zmíněnými vyčnívá...

reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.