0
zpět
 

diskuze k tématu: Land Rover Discovery 3 - Offroad expedícia (VIDEO)

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.05.2005 01:41, Dobrá práce
Vyčerpávající článek!! :) A ten palubní počítač nemá chybu :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.05.2005 19:55, RE: Dobrá práce
Vymča napsal:
Vyčerpávající článek!! :) A ten palubní počítač nemá chybu :)
Snazili sme sa tento test pojat odlisne, tak verim, ze sa bude pacit... Co s palubnym pocitacom si mal na mysli?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.05.2005 15:01, RE: Dobrá práce
martas - redakce TipCars napsal:
Snazili sme sa tento test pojat odlisne, tak verim, ze sa bude pacit... Co s palubnym pocitacom si mal na mysli?
Suhlasim s tym ze to bol fakt vycerpavajuci clanok, miestami som mal pocit ako by som aj ja bol clenom expedicie, fakt sa mi to pacilo, v poslednej dobe som taky zaujimavy clanok uz dlho necital
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.05.2005 15:40, RE: Dobrá práce
anonym napsal:
Suhlasim s tym ze to bol fakt vycerpavajuci clanok, miestami som mal pocit ako by som aj ja bol clenom expedicie, fakt sa mi to pacilo, v poslednej dobe som taky zaujimavy clanok uz dlho necital
to ma tesi, dakujem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.05.2005 10:56, Range ??
No, .. clanok sa musi nechat .... dobre citanie ... no ako ste pisali nakonci, ze su Landik a Range tak odlisne .... to priam prosi o priamejsie porovnanie oboch menovanych ... )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.05.2005 13:31, RE: Range ??
anonym napsal:
No, .. clanok sa musi nechat .... dobre citanie ... no ako ste pisali nakonci, ze su Landik a Range tak odlisne .... to priam prosi o priamejsie porovnanie oboch menovanych ... )
:) urcite by som sa rad podielal na podobnom teste! Viac krat som si kladol otazku, ci by som si priplatil dalsi milion za Ranga. Asi nie. Discovery ma vsetko co Range: neopakovatelnu charizmu, najmodernejsiu techniku a silny osemvalec. Ak by som chcel ist do niecoho luxusnejsieho nez Discovery, tak do Range Rovera Sport... Ale mne by stacila aj XC90ka ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.01.2009 08:52, Dicovery II
Váš test Discovery III byl moc pěkný. Bohužel na Discovery III nemám.
Já bych sem mněl zájem o Discovery II. V úvahu připadá rok 1998 - 2000. Mohl by mi někdo poslat recenzi na Discovery II , ale s naftovým
motorem. Všechny jeho výhody a hlavně nevýhody.
Předem děkuji.
Jozef Leško
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.