0
zpět
 

diskuze k tématu: Lancia Delta - svůdná kráska

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.02.2009 15:01, Prodejní síť...?
To by mě teda zajímalo na kolika prodejnách v ČR se dá toto auto objednat? Tak určitě v Prazééé a dál......? Má někdo přehled....?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.02.2009 15:24, nic moc jako
Jako, nemuzi rici, ze je to auto pekny jako, vubec se mi nelibi, to radeji ten Fiat Bravo ze jo, ten je urcite hezci jako. Neverim tem motorum ze jo, dnes je to modni zalezitosti mit jako malej motor s turbem ze jo, pak s tim najezdite stotisic a motor de do kytek ze jo. Jako, objem nenahradis ze jo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.02.2009 16:29, RE: Prodejní síť...?
vasapasa napsal:
To by mě teda zajímalo na kolika prodejnách v ČR se dá toto auto objednat? Tak určitě v Prazééé a dál......? Má někdo přehled....?
V Ostravě. Díky tomu, že se zde prodávají, jsem si ji i naživo prohlédl (je v černo-fialové kombinaci barev vystavena ve velkém obcchodním centru) a chystám se na předváděčku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.02.2009 12:37, RE: nic moc jako
Stejskal Jarda napsal:
Jako, nemuzi rici, ze je to auto pekny jako, vubec se mi nelibi, to radeji ten Fiat Bravo ze jo, ten je urcite hezci jako. Neverim tem motorum ze jo, dnes je to modni zalezitosti mit jako malej motor s turbem ze jo, pak s tim najezdite stotisic a motor de do kytek ze jo. Jako, objem nenahradis ze jo...
Objem tě jenom omezuje :D
S kterým autem by sis přestal stejskat? :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.03.2009 11:28, Pěkné ...
... (a docela povedené) auto, příjemně se v něm sedí, dobře se sahá na volant, královský rozvor zajistí příjemné jízdní vlastnosti, některé motorizace jsou opravdu povedené - NEměla jsem z něj špatný poctit (v česku JISTOJISTĚ "totální" propadák - a na to netřeba ani "křišťálové koule" .-)
PS: Kdyby tak jen desetina lidí alespoň takový vůz "vyzkošela" a až POTÉ se rozhodla (že octavia je "lepší") - to bych "brala" (i když já bych ve třídě asi Mazda 3 1.6 HDi volila a k ozkoušení subaru 2.0D každému doporučila) a "respektovala" ...
Pěkné auto a pěkný den ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.03.2009 21:08, krouťák
U naftové 1,9 JTD máte o jednu nulu navíc...zatím jsme se nedostali tak daleko, aby měla 1,9 krouťák 4000Nm
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.03.2009 23:09, Ale i "krouťák" ...
Falco napsal:
U naftové 1,9 JTD máte o jednu nulu navíc...zatím jsme se nedostali tak daleko, aby měla 1,9 krouťák 4000Nm
... "jen" 400 Nm je na (maličko "větší) vůz nižší střední třídy "prima", nebo? ,-)
PS: K téhle Lancii Delta snad jen opravdovou "pochvalu" za "pohodlné cestování" i při rychlostech okolo 200 km/h (a za "ticho" a nízký aerodynamický hluk, stejně jako solidní směrovou stabilitu - jó delší rozvor - to UDĚLÁ své ...), adaptivní výkonné bixenonové světlomety, vynikající brzdy .... atd. (výborné - v česku NEprodejné - auto to je ... ,-)
PPS: Dovolím si "ocitovat" z jednoho automagazínu (nadpis odstavce JTD - tichá a pružná tradice): "Motor 2.0 TDi CR je ve srovnání s lancií ZNATELNĚ hlučnější jak ve volnoběžných otáčkách, tak v tahu ..." - smutné, ale PRAVDivé (ale ze Světa motorů tento výňatek opravdu NEní .-)
Pěkný den (... by jistě byl s pěknou Lancií Delta ...)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.