0
zpět
 

diskuze k tématu: Lancia Delta III - výjimečný vůz

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Úterý 14.02.2017 11:30, Recenze
Moc pekne napsana recenze, clovek se o autu opravdu dozvi i subjektivni postrehy, nejen popis

Navic konecne nejaky zpestreni autem, ktery se nevidi denne, a neni na naftu
reagovat
gablenz
počet příspěvků137
datum registrace12.01.2009
Úterý 14.02.2017 13:55, ne
Nechtěl bych to. Má to jenom vlečenou zadní nápravu, což je u Lancie průser. Taky dopadla jak dopadla. Snažila se vsadit na mainstream a emerikánské přestavby.
Kdysi jsem vyzkoušel Kappu 2.0 4válec turbo 151 Kw. To bylo hovado auto! Pravá Lancia. Vzpomínám....
Jinak recenze nezvykle slušná.
reagovat
Arthuro
počet příspěvků82
datum registrace11.06.2013
Úterý 14.02.2017 14:08, Lancia Delta III.
Lancia Delta III.

j.j., hezké auto, hezká recenze, také jsem o ní před časem uvažoval, nakonec ale "zvítězila" Lancia Musa, přeci jen jsem potřeboval auto na denní dojíždění do zaměstnání a při podobné užitné hodnotě - prostornost ("tak akorát pro 4 cestující"), objem zavazadlového prostoru (cca 400l) se mi Musa s jednoduchou atmosférickou jedna-čtyřkou jevila jako méně náchylaná k poruchám (měl jsem trošku strach z turba) a i malinko levnější v provoze(spotřeba, ceny N.D.atd.)...
Ale i tak přeji majiteli a jeho italské krásce mnoho šťastných společných kilometrů.

Ciao, Arthuro
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Středa 15.02.2017 10:34, RE: Lancia Delta III.
Arthuro napsal:
Lancia Delta III.j.j., hezké auto, hezká recenze, také jsem o ní před časem uvažoval, nakonec ale "zvítězila" Lancia Musa, přeci jen jsem potřeboval auto na denní dojíždění do zaměstnání a při podobné užitné hodnotě - prostornost ("tak akorát pro 4 cestující"), objem zavazadlového prostoru (cca 400l) se mi Musa s jednoduchou atmosférickou jedna-čtyřkou jevila jako méně náchylaná k poruchám (měl jsem trošku strach z turba) a i malinko levnější v provoze(spotřeba, ceny N.D.atd.)...Ale i tak přeji majiteli a jeho italské krásce mnoho šťastných společných kilometrů. Ciao, Arthuro


Dobrý den, budeme rádi za pokračování recenze na Vaši Lancii Musa. http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Děkujeme
reagovat
Pavel70
počet příspěvků16
datum registrace11.04.2012
Středa 10.05.2017 22:04, Re: nádržka ostřikovačů
Zdravím autora recenze, pěkně napsáno. Sám vlastním dvě Delty, obě jsou MultiJety a nedám na ně dopustit. Jestli máte problém s doléváním nádržky ostřikovačů, potom zkuste při nalévání držet sítko povytažené, uvidíte, že to půjde dolévat normálně. Je to tak u všech Fiatů od jisté doby, to sítko se fakt musí povytáhnout, jinak se nemůže vzduch z nádržky dostatečně rychle vytlačovat ven.
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pátek 12.05.2017 10:21, RE: Re: nádržka ostřikovačů
Pavel70 napsal:
Zdravím autora recenze, pěkně napsáno. Sám vlastním dvě Delty, obě jsou MultiJety a nedám na ně dopustit. Jestli máte problém s doléváním nádržky ostřikovačů, potom zkuste při nalévání držet sítko povytažené, uvidíte, že to půjde dolévat normálně. Je to tak u všech Fiatů od jisté doby, to sítko se fakt musí povytáhnout, jinak se nemůže vzduch z nádržky dostatečně rychle vytlačovat ven.


Dobrý den, budeme rádi, když o své Deltě napíšete také recenzi: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Děkujeme
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.