0
zpět
 

diskuze k tématu: Kupujete ojetinu? Stáhněte si e-book zdarma

kategorie zařazení tématu:
bitner
počet příspěvků216
datum registrace19.06.2012
Čtvrtek 18.09.2014 20:45, Navod pekny
...problem je v tom, ze tim testem by jednoduse zadna ojetina neprosla. Takze vysledek navodu jak kupovat ojetinu je NEKUPUJTE OJETINU.
reagovat
gottak
počet příspěvků206
datum registrace10.06.2010
Pátek 19.09.2014 11:18, Nic moc...
Celkem nic moc rady, lepsi je http://www.sdruzeni-sova.cz/
reagovat
zeneva
počet příspěvků75
datum registrace24.08.2009
Pátek 19.09.2014 11:37, Hlavne ne pres bazar
Nestahuju, nectu to, moje zkusenost s nakupem auta je jasna - autorizovanej prodejce novych aut nebo primo od soukromnika. bazary rozhodne ne, natoz tam neco prodavat....
reagovat
David V
počet příspěvků2053
datum registrace16.05.2007
Pátek 19.09.2014 20:30, RE: Hlavne ne pres bazar
zeneva napsal:
Nestahuju, nectu to, moje zkusenost s nakupem auta je jasna - autorizovanej prodejce novych aut nebo primo od soukromnika. bazary rozhodne ne, natoz tam neco prodavat....


S tímto beze zbytku souhlasím.
reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Pátek 19.09.2014 23:38, RE: Hlavne ne pres bazar
zeneva napsal:
Nestahuju, nectu to, moje zkusenost s nakupem auta je jasna - autorizovanej prodejce novych aut nebo primo od soukromnika. bazary rozhodne ne, natoz tam neco prodavat....


Mám ve skříni pořád obdobný článek jak kupovat ojetinu v tištěné podobě. Připomělo mi to, že bych ji měl asi už vyhodit. Nicméně i soukromník může prodat nekvalitní auto. Provést základní kontrolu ojetiny pak není asi od věci ať už je od soukromníka nebo z bazaru. U bazaru bude riziko koupě asi mnohem větší, to jo.
reagovat
zeneva
počet příspěvků75
datum registrace24.08.2009
Úterý 23.09.2014 11:37, Soukromnik
jasneze bych nekoupil auto od soukromnika, ktery mi rekne, ze se potkame na parkovisti u supermarketu... kdyz k nekomu dojedete, vezme vas domu, pokecate a mate nejaky dojem.
Kdo dava auto do bazaru? bud ten, kdo neresi poenize, nebo ten, kdo chce aspon neco dostat za vrak. Navic bazarnici (coz je pochopitelne) auta velmi dobre prebiraj a ty fakt dobry kousky ani nejdou na plochu...
reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Středa 24.09.2014 00:30, RE: Soukromnik
zeneva napsal:
jasneze bych nekoupil auto od soukromnika, ktery mi rekne, ze se potkame na parkovisti u supermarketu... kdyz k nekomu dojedete, vezme vas domu, pokecate a mate nejaky dojem. Kdo dava auto do bazaru? bud ten, kdo neresi poenize, nebo ten, kdo chce aspon neco dostat za vrak. Navic bazarnici (coz je pochopitelne) auta velmi dobre prebiraj a ty fakt dobry kousky ani nejdou na plochu...


Souhlasím. I jako prodejce ojetiny jsem radši prodal auto tomu kdo si pro auto přijel ke mě domů, s kým jsem popovídal, všechny otázky jsem mu zodpověděl podle nejlepšího vědomí a svědomí. Než abych auto nechal v AAA. AAA mě po 4 telefonátech nakonec ukecali abych jim auto ukázal a pak mě půl hodiny vodili za nos a licitovali, přesně podle recenzí co jsem o AAA četl... Bazar moc neřeší historii auta (pravidelné garančky u 12 letého auta) a třeba to, že k autu jsou 1 rok staré zimáky vítěz ADAC testů na alu diskách...
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Středa 24.09.2014 08:00, RE: Soukromnik
Petr S napsal:
zeneva napsal:
jasneze bych nekoupil auto od soukromnika, ktery mi rekne, ze se potkame na parkovisti u supermarketu... kdyz k nekomu dojedete, vezme vas domu, pokecate a mate nejaky dojem. Kdo dava auto do bazaru? bud ten, kdo neresi poenize, nebo ten, kdo chce aspon neco dostat za vrak. Navic bazarnici (coz je pochopitelne) auta velmi dobre prebiraj a ty fakt dobry kousky ani nejdou na plochu...
Souhlasím. I jako prodejce ojetiny jsem radši prodal auto tomu kdo si pro auto přijel ke mě domů, s kým jsem popovídal, všechny otázky jsem mu zodpověděl podle nejlepšího vědomí a svědomí. Než abych auto nechal v AAA. AAA mě po 4 telefonátech nakonec ukecali abych jim auto ukázal a pak mě půl hodiny vodili za nos a licitovali, přesně podle recenzí co jsem o AAA četl... Bazar moc neřeší historii auta (pravidelné garančky u 12 letého auta) a třeba to, že k autu jsou 1 rok staré zimáky vítěz ADAC testů na alu diskách...


Ono i u soukromníka který má pěkné bydlení a dobře si s ním popovídáte můžete koupit auto,který před tím odmítl autobazar vykoupit.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.