0
zpět

diskuze k tématu: kontrolka motoru

kategorie zařazení tématu: poradna, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.12.2012 11:29, kontrolka motoru
Zdravim prosim o radu mam oktavu 1, 19tdi66kw po dlouhem vahani jsem ji nechal cipnout zhruba na 80kw jede krasne super ale toho ceho jsem se bal prislo hned jak jsem seslapl vic plyn rozvitila se kontrolka motoru tak jsem tam znovu zajel typek to vymazal a na pocitaci to ukazalo ze je to cidlo na sani ze je to v pohode pak se to zase opakovalo auto i tak jede bez problemu.Znamej mechanik mi rikal ze je to tim jak tam pridal ty kone a ja to seslapnu tak tam jde vic vzduch a tim se ta kontrolka rozviti mate stim nekdo prosim nejakou zkusenost? rikam si aby to treba nezkocilo do nouzaku nebo nezaclo delat neco jineho nebo to vratit na66kw ale to se mi moc neche diky za jakokoli radu Karel.
reagovat
Projectigi
počet příspěvků32
datum registrace17.12.2008
Sobota 22.12.2012 12:31, Další...
minule mě blokli, tak dnes slušně.. Ale když vidím tolik zoufaleckých výkřiků, tak je mi blivno, to se redakce snaží poukázat na lidskou tupost tímto způsobem, že sem dává do fóra takové blafy?
Co přijde příště, otázka typu "pojede automobil rychleji když dám do zadu větší kola než do předu a tím bude auto z kopce?"
Odpověď pro Karla: nevrtej se do věcí které fungují, dobře Ti tak a příště hledej takové blbiny třeba na konkrétních fórech ke konkrétním vozidlům.
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.