0
zpět
 

diskuze k tématu: Konec dohadům - bodový systém definitvně schválen!

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.09.2005 09:21, je to pěkná blbost
Podle mě v této republice bodovej systém nic nevyřeší,nato doplatí pouze normální řidiči.Ale vataři kteří jezdí kárama za 6.000.000 250,určitě udělají vše aby mohli jezdit a porušovat předpisy dál a bude se uplácet a přemlouvat...........Situace na silnicích jsou především o mentalitě národa,to co sem viděl v itálii mě naprosto překvapilo,po okreskách se tam jezdili 150 a náš známej z Itálie říkal že v okolí byly za půl roku jen 2 vázné nehody a obě způsobil ožralej řidič (jeden z rakouska a druhej z německa).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.09.2005 09:58, RE: je to pěkná blbost
Passat napsal:
Podle mě v této republice bodovej systém nic nevyřeší,nato doplatí pouze normální řidiči.Ale vataři kteří jezdí kárama za 6.000.000 250,určitě udělají vše aby mohli jezdit a porušovat předpisy dál a bude se uplácet a přemlouvat...........Situace na silnicích jsou především o mentalitě národa,to co sem viděl v itálii mě naprosto překvapilo,po okreskách se tam jezdili 150 a náš známej z Itálie říkal že v okolí byly za půl roku jen 2 vázné nehody a obě způsobil ožralej řidič (jeden z rakouska a druhej z německa).
Ano, vlastně máte pravdu, protože u nás normální řidič = člověk, co porušuje předpisy. Takže trestat, šikanovt, bičovat. Jenom to na naše "normální" řidiče platí ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.09.2005 10:02, RE: je to pěkná blbost
Riccardo napsal:
Ano, vlastně máte pravdu, protože u nás normální řidič = člověk, co porušuje předpisy. Takže trestat, šikanovt, bičovat. Jenom to na naše "normální" řidiče platí ...
)))jooo - sado-maso! Jak překročíš rychlost o víc než 20 km/jhod, tak seřezat rovnou u auta...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.09.2005 11:07, RE: je to pěkná blbost
Passat napsal:
Podle mě v této republice bodovej systém nic nevyřeší,nato doplatí pouze normální řidiči.Ale vataři kteří jezdí kárama za 6.000.000 250,určitě udělají vše aby mohli jezdit a porušovat předpisy dál a bude se uplácet a přemlouvat...........Situace na silnicích jsou především o mentalitě národa,to co sem viděl v itálii mě naprosto překvapilo,po okreskách se tam jezdili 150 a náš známej z Itálie říkal že v okolí byly za půl roku jen 2 vázné nehody a obě způsobil ožralej řidič (jeden z rakouska a druhej z německa).
Hlavně bych zakáza Pasáty a Oktáfky, protože těma jezděj největší idioti. A kdyby čuměli do zrcátek, tak by taky dost prospělo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.09.2005 11:28, RE: je to pěkná blbost
anonym napsal:
Hlavně bych zakáza Pasáty a Oktáfky, protože těma jezděj největší idioti. A kdyby čuměli do zrcátek, tak by taky dost prospělo.
na tema "passataku" a "oktavkaru" (zvlast tech v "kombiku tedeicku") byly napsany jiz state. Je to zrejme skutecne neprijemna sorta lidi.
Bodoby system se mi nelibi, protoze jsem presvedcen, ze vubec nic neresi. Padlo tu par slov o italskych ridicich, kteri po okreskach jezdi rychlosti porusujici predpis a pak pro mne nepochopitelny nazor pana Riccarda, ze u nas take ridici porusuji predpisy, ale zrejme tim, ze to jsou "nasi ridici", tak by je "trestal, sikanoval, bicoval..". Proc to Italove nedelaji se "svymi" ridici a proc maji radove nizsi nehodovost?
Citim argument: "maji lepsi vozovky". S tim se ztotoznuji. Nebude to ale take tim, ze maji vyssi ridicskou kulturu, ze mozna jejich zpusob zivota se odrazi na zbusobu rizeni, tedy ve smyslu, ze kdyz sednou do auta, tak zijou dal a ne ze maji pocit, ze se uzaviraji do jineho sveta, ktery je chrani od "okolniho" nejakou plechovou skorapkou?
Jsem presvedcen, ze nehodovost v Ceske republice souvisi spise prave s kulturou zivota nez z absenci zakona, ktery zavadi bodovy system; alias jsem presvedcen, ze ceske relevantni vlastnosti: zavist, chamtivost, sobectvi, lenost a chtit vsechno aniz by clovek hnul prstem, uzce souvisi s nehodovosti v teto republice.
Rad si prectu vase nazory.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.09.2005 19:13, RE: je to pěkná blbost
anonym napsal:
Hlavně bych zakáza Pasáty a Oktáfky, protože těma jezděj největší idioti. A kdyby čuměli do zrcátek, tak by taky dost prospělo.
Jojo taky mam passata TDi....diky kamosu! Pokud se ale divam kolem sebe tak nehody spise zpusobuji nezkuseni ridici ve starych plechovkach co si mysli ze se svym 15let starym autem jsou mistri (viz. ja pred rokem :)
Bodovy system, pokud byse povedlo potrit korupci, je podle me pekelne ucinna zbran v rukou dopravaku - az me z toho mrazi.....jeste stesti ze uplatni policiste byli, jsou a budou
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.