0
zpět
 

diskuze k tématu: Kolik stojí trestný bod?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.07.2006 22:30, Body
Pan %Simonovský je kretén upírskej, sám nemá ani řidičák, pojebanej Křestanskej demokrat, v Usteckém kraji si panbíčkáři ani neprdli. Běžel Kadaň
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.07.2006 00:13, RE: Body
Běžel napsal:
Pan %Simonovský je kretén upírskej, sám nemá ani řidičák, pojebanej Křestanskej demokrat, v Usteckém kraji si panbíčkáři ani neprdli. Běžel Kadaň
Kolik stojí bod ? 5 000 Kč do kapsy policisty a body se nekonají. ( V tomto případě za rychlost). Již ověřeno v praxi...Kdo chce, ať si klidně věří, jak jsou policajti neúplatní a poctiví...škoda slov.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.07.2006 10:03, RE: Body
anonym napsal:
Kolik stojí bod ? 5 000 Kč do kapsy policisty a body se nekonají. ( V tomto případě za rychlost). Již ověřeno v praxi...Kdo chce, ať si klidně věří, jak jsou policajti neúplatní a poctiví...škoda slov.
no,já jsem student a jsem rád,že jsou uplatní....když budu moct dat pulku ale do kapsy,je to pro mě lepší...v opačném případě totiž asi beru pujčkuod providentu na pokutu...

ale šimonovský už to má vymyšlený-korupci zabrání platbou kartou :))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.07.2006 12:53, RE: Body
kwitecko napsal:
no,já jsem student a jsem rád,že jsou uplatní....když budu moct dat pulku ale do kapsy,je to pro mě lepší...v opačném případě totiž asi beru pujčkuod providentu na pokutu...

ale šimonovský už to má vymyšlený-korupci zabrání platbou kartou :))))))
Řeknu vám to otevřeně jsem policajt a nevzal bych si na cestě ani korunu, protože dobře vím, že by mě to mohlo stát všechno... Jinak podle mne je bodový systém potřebný, protože jak už bylo napsáno výše co se děje u nás na cestách se asi nikde jinde neděje. A zeptejte se jakéhokoli dálkového řidiče jak to vypadá v zahraničí. A ještě jedno vám poradím NEUPLÁCEJTE nebo se vám taky stane, že vás na místě seberou za úplatkářství. To by pak byla docela jiná záležitost. Ohledně městských strážníků mám na ně také svůj názor. Není na ně páka a co si budeme namlouvat není tam potřeba žádného vzdělání. A hlavně vydělávají si sami na sebe což je perfektní motivace.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.07.2006 18:55, RE: Body
anonym napsal:
Řeknu vám to otevřeně jsem policajt a nevzal bych si na cestě ani korunu, protože dobře vím, že by mě to mohlo stát všechno... Jinak podle mne je bodový systém potřebný, protože jak už bylo napsáno výše co se děje u nás na cestách se asi nikde jinde neděje. A zeptejte se jakéhokoli dálkového řidiče jak to vypadá v zahraničí. A ještě jedno vám poradím NEUPLÁCEJTE nebo se vám taky stane, že vás na místě seberou za úplatkářství. To by pak byla docela jiná záležitost. Ohledně městských strážníků mám...
vzhledem ke stavu silnic u nás, by bodový systém mohl platit i ve vztahu k ministerstvu dopravy.."řidič který najezdí 10000 a víc km za rok bude mít nárok na bonus v podobě několika bodů k dobru a finančního "daru" na nutné opravy ). Samozřejmě by se na silnicích mělo něco změnit, trocha slušnosti a ohleduplnosti by byla potřeba ale tu nás bodový systém nenaučí, spíše se zdokonalíme v uplácení a v hledání cestiček jak předejít pokutě. Já osobně zatím špatné zkušenosti s dopravní policií nemám ale dávat takovéhle pravomoce městským strážníkům, to mě trochu děsí../stane se ze mě nechtěný sponzor městských pokladen, třeba mě zahřeje pocit že jsem taky přispěla na opravu školy, na nový auto starostovy...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.07.2006 22:13, RE: Body
Běžel napsal:
Pan %Simonovský je kretén upírskej, sám nemá ani řidičák, pojebanej Křestanskej demokrat, v Usteckém kraji si panbíčkáři ani neprdli. Běžel Kadaň
Přesně tak pane kolego. Za koule ho pověsit do průvanu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 16:49, RE: Body
Běžel napsal:
Pan %Simonovský je kretén upírskej, sám nemá ani řidičák, pojebanej Křestanskej demokrat, v Usteckém kraji si panbíčkáři ani neprdli. Běžel Kadaň
Osobně si myslim, že celá tahle šaškárna má za cíl jediné : dopomoci městským strážníkům k úplatkům. Do teďka nedostávali nic, teď si to vychutnaj až do dna. Morálně právní vědomí národa řidičského žádná restrikce ani body nenapraví. Jsme prostě takoví a jiný nebudem. A tatíček této quazireformy šimonovský, to je zbytečný komentovat. A co můžem chtít? podívejte se na výsledky voleb. My se prostě nepoučíme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 17:36, RE: Body
anonym napsal:
Řeknu vám to otevřeně jsem policajt a nevzal bych si na cestě ani korunu, protože dobře vím, že by mě to mohlo stát všechno... Jinak podle mne je bodový systém potřebný, protože jak už bylo napsáno výše co se děje u nás na cestách se asi nikde jinde neděje. A zeptejte se jakéhokoli dálkového řidiče jak to vypadá v zahraničí. A ještě jedno vám poradím NEUPLÁCEJTE nebo se vám taky stane, že vás na místě seberou za úplatkářství. To by pak byla docela jiná záležitost. Ohledně městských strážníků mám...
z měšťákama máš pravdu,ale nechce se mi věřit,že ty jako polda jezdíš úplně čistě! Ruka ruku myje a to mi nevyvrátíš! Jinak uplatkářství mi těžko dokážeš,když na to budem jen dva a tvůj kolega bude stát opodál-diktafony a kamery zatím nemáte. A stejně si nemůžu dovolit dávat úplatky,protože mám malé dítě a plat jako profi šofér nic moc. Vlastní osobní vůz nemám. Jelikož mě řízení živí mám panickou hrůzu z MP. Věřím že dopraváci nejsou zakomplexovaní čuráčci a že nebudou bodovat a pokutovat za kilometr přes limit,tak jak už to udělala MP. Chlapi,jste taky lidi,tak buďte shovívaví,k malým,spíše směšným přestupkům a nemelte ty píčo..viny jako MP,že zákon neumožňuje toleranci. Ale já vím,že lidská moudrost tu toleranci má a umí jí vhodně dávkovat,třeba tím,že jsem si jako nevšim,ale je to na nás všech. Teprve teď se prohloubí nenávist občanů k policii,s notným přispěním nohsledů zvaných MP. Přál bych si opak,ale to by se museli strážnici vrátit k práci pro kterou byli zřízeni a ne vydělávat do obecních pokladen...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 21:18, fízl
policajt je policajt, má svoje vlastní metody dle své vlastní potřeby
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.07.2006 00:28, RE: Body
kačer napsal:
z měšťákama máš pravdu,ale nechce se mi věřit,že ty jako polda jezdíš úplně čistě! Ruka ruku myje a to mi nevyvrátíš! Jinak uplatkářství mi těžko dokážeš,když na to budem jen dva a tvůj kolega bude stát opodál-diktafony a kamery zatím nemáte. A stejně si nemůžu dovolit dávat úplatky,protože mám malé dítě a plat jako profi šofér nic moc. Vlastní osobní vůz nemám. Jelikož mě řízení živí mám panickou hrůzu z MP. Věřím že dopraváci nejsou zakomplexovaní čuráčci a že nebudou bodovat a pokutovat za ki...
S těmi diktafony a kamerami bych si nebyl tak jistý...
Ale stejně stoupne cena úplatku a tím i snaha se pokutě či úplatku CELKOVĚvyhnout. Zkrátka - Šimonovský mě rozesmál výběr. řízením na mýtné , ale nový sil. zákon není zase takový nesmysl. Buďme trochu objektivní, i když já jeho volič rozhodně nejsem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.07.2006 08:50, RE: Body
eR napsal:
S těmi diktafony a kamerami bych si nebyl tak jistý...
Ale stejně stoupne cena úplatku a tím i snaha se pokutě či úplatku CELKOVĚvyhnout. Zkrátka - Šimonovský mě rozesmál výběr. řízením na mýtné , ale nový sil. zákon není zase takový nesmysl. Buďme trochu objektivní, i když já jeho volič rozhodně nejsem.
Jenže kromě výše pokut a nově bodů se na něm téměř nic nezměnilo!
Proboha který policajt citlivě posoudí kdo měl právo na přechodu? U MP vždy chodec,aby mohl sankcionovat řidiče a tím si připsat body. Ono ti chodci by se taky mohli chovat slušněji,i když vím,že na našich cestách přejít je úmění.
Stačilo by doživotně zabavit řidičák nad 0,8 promile do 0,8 velká pokuta řekněme těch 50 tkč. Za způsobení nehody nedáním přednosti ( bez úrazu smrti nebo s nima to je jedno) 1 rok bez papíru a myslím,že by řidiči začli přemýšlet,ale tenhle paskvil je jen zpestřením poplatků vybíraných do státní kasy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.07.2006 12:52, RE: Body
kačer napsal:
Jenže kromě výše pokut a nově bodů se na něm téměř nic nezměnilo!
Proboha který policajt citlivě posoudí kdo měl právo na přechodu? U MP vždy chodec,aby mohl sankcionovat řidiče a tím si připsat body. Ono ti chodci by se taky mohli chovat slušněji,i když vím,že na našich cestách přejít je úmění.
Stačilo by doživotně zabavit řidičák nad 0,8 promile do 0,8 velká pokuta řekněme těch 50 tkč. Za způsobení nehody nedáním přednosti ( bez úrazu smrti nebo s nima to je jedno) 1 rok bez papíru a myslím,...
Jasně, pokutovat se bude rychlá jízda na přehledném úseku (nejlépe na víceproudu s podchody, kde chodci nemaj co dělat), světla, pásy a alkohol, ale nešvary typu předjíždění přes plnou a dvojitou, nedání přednosti (bez následků), vjetí do křižovatky bez možnosti jí opustit a tím zablokování provozu v příčném směru v běžném provozu nemá nikdo šanci postihnout... Sdílím se všemi obavy z MP a jejich touhy po "melouchu". Přeci jen je pravda, že koho nevzali ke státní (třeba i kvůli psychoprofilu), tak ten se teď realizuje u městský...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.07.2006 15:41, neuplatny policajt???
Tak vlastni zkusenost Obec... 30km/h namereno 33km/h mestska pol. Zastaven, oznameno, 1000 kapsa prislusnika a odjezd bez bodů. Vidim to cele pouze jako snadnou obzivu dotycnych... mozna ani stredoskolske vzdelani nemel. Jinak radar za popelnici cca 3m od 30 .... po mem odjezdu jsem v zrcatku videl dalsiho "stastlivce" Kdyz se to provede tak 10/den, ... 10 000 /2 ... byli 2 ... tak je 5000 v kazde kapsicce ... a to se vyplati.
J.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.07.2006 22:14, Pánbíčkáři
To jsou vůbec ti nejhorší lidi co znám. Šimonovský za celý rok najezdí hovno, nechá se jen vozit v sedmičce nebo osmičce a to se mu pak kecá, když ani neví co to je sedet několik hodin denně za volantem ve stresu a každou chvilku čekat, že mi nějakej důležitej borec s brigadílkou na hlavě zabaví řidičák. Všechno je to vina předchozí vlády, oni razí heslo: Vyrábíme nezaměstnané a i nadále je budeme vyrábět. Lituju dopravní firmy, budou mít obrovské problémy, aby vůbec někoho sehnali za volant. To je ta podpora podnikání ve stylu minulé vlády.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.07.2006 20:31, RE: Pánbíčkáři
anonym napsal:
To jsou vůbec ti nejhorší lidi co znám. Šimonovský za celý rok najezdí hovno, nechá se jen vozit v sedmičce nebo osmičce a to se mu pak kecá, když ani neví co to je sedet několik hodin denně za volantem ve stresu a každou chvilku čekat, že mi nějakej důležitej borec s brigadílkou na hlavě zabaví řidičák. Všechno je to vina předchozí vlády, oni razí heslo: Vyrábíme nezaměstnané a i nadále je budeme vyrábět. Lituju dopravní firmy, budou mít obrovské problémy, aby vůbec někoho sehnali za volant. ...
jj souhlas. Denně nafrcám cca 350 ať nepřeháním a jsou chlapi co najedou ještě víc. Jako odměnu po 12 hodinách práce a devíti hodinách řízení dostaneme dva body za 1 až 20 km přes limit v obci- 51 není totéž co 69 a přesto je to za dva body!!! Máme většina omezovač na 85 až 90 km/h jsem zvědav až mě policie bude kostit za překročení 80 sátky na dálnici atp. Kdyby neměla MP pravomoc,kdyby nebyly postihy za světla,za pásy a za profesák či zdravotní dokumentaci tak vysoké jak fin. tak bodově,tak bych se zákonem souhlasil,ale jinak je to nesmyslně kruté vbíraní jen dalších pěněz do státní a obecní kasy. Jo a ještě si myslím,že profíci nad 3,5 tuny by měli mít minimálně dvojnásobek bodů k dispozici.
PS: odpůrci kamionů sežerte mě!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 23.07.2006 13:20,
Já všem věřím, že tento systém je krutý. Mi tento systém nevymysleli. Mi ho musíme pouze dodržovat. A to, že je někdo úplatný za to já ve své podstatě nemůžu. Na dotaz jestli jako policista dodržuju předpisy pak musím říct, že se snažím na 99% dodržovat, ale protože jsem člověk tak říkám že se určitě najde místo, kde jsem tak neučinil. U MP je pravdou, že dělají na sebe a tak to i zůstane. Tím, že jim zákonodárci svěřili takovou moc jim jistě i stouplo sebevědomí. Nemyslím si že jsou všichni špatní, ale je to jen o tom jestli se naučí chovat rozumě a zvládat tu moc. Jinak ale opakuju a stojím si za tím, že už byla potřeba sklidnit situaci na našich cestách.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.