0
zpět
 

diskuze k tématu: KIA SOUL a nákup

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2015 15:13, KIA SOUL a nákup
Líbí se mi toto auto, vzhledem k malému ročnímu nájezdu preferuji benzín, někde jsem četla, že auto trpí problémem cukání ( svíčky).
Je to ojedinělý problém ? A na co bych se měla při jeho nákupu zaměřit. Raději bych Suzuki, ale má pro mě malý kufr.
děkuji za odpověď V.B.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.03.2015 23:18, RE:
Dobrý den. Předpokládám, že máte u Kii Soul na mysli benzínový motor 1,6 CVVT s výkonem 93 kW. U něho nebyly zaznamenány žádné vážnější problémy. To spíše jeho projev ve vyšších otáčkách je hrubší a posádku vozu nadměrně obtěžuje hlukem. Při koupi se doporučuji, spíše než na stav tachometru, zaměřit na stav vozidla jako takového.
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Pátek 06.03.2015 10:04, mrkev v zimě
´´auto trpí problémem cukání ( svíčky)´´ tak větší zhovadilost jsem dlouho nečetl, tím asi bude trpět každé auto pokud se ty svíčky jako běžný spotřební materiál nevymění, ne???
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Pátek 06.03.2015 11:08, SOUL
Dobrý den
než se rozhodnete si to auto koupit tak se v něm projeďte i po horší cestě málokteré auto je tak nepohodlné jako první Soul. Kufr u soulu není nijak velký /bez rezervního kola by to mohlo být lepší/.
H.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.