0
zpět
 

diskuze k tématu: Kia Magentis 2007

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, automobilky, korejská vozidla
Biggby
počet příspěvků13
datum registrace08.07.2014
Středa 06.08.2014 20:12, Kia Magentis 2007
Dobrý den. Hledám spolehlivé auto, které se tváří luxusně (na mé poměry je třeba luxusní i Škoda Superb), ale zase není u nás tak časté.
Daného Superba jsem zavrhl z více důvodů
1. Za 100 000Kč (můj limit bez prvního servisu) seženu Superb v dobrém stavu z roku 2002, kdežto můj druhý kandidát by byl za stejnou cenu z roku 2007.
2. Superb řídí kdejaký teenager, který se k autu asi nechová moc dobře. Kia je u nás z nějakého (pro mně nepochopitelného) důvodu neoblíbené auto, takže se mu mladí nevyřádění řidiči vyhýbají.
3. Náhradní díly jsou jen v některých kusech dražší než na Superb a radši si zaplatím za dražší díly, než jezdím autem, kterých je na silnicích přemnoženo.

Co si myslíte o té Kie Magentis? Chtěl bych ji v motorizacu 2.7 V6 s automatickou převodovkou. Díval jsem se, že do 100 000kč se v klidu dají sehnat auta z roku 2007.
Auto budu mít spíš pro pohodlné cestování, nejsem nijak agresivní řidič a předjíždím jen když musím. No zároveň najedu jen do 15 000km ročně. Ano, vím, že auto pomalu ani nepotřebuju, ale já mám auta prostě rád. V autě jezdím většinou sám, ale musí se pohodlně svést i další 2 lidi se mnou.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.