0
zpět
 

diskuze k tématu: Každé druhé osobní auto v Česku je starší 14 let

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.11.2006 05:42, ojetiny
Každý chlap,který uvažuje o koupi auta by chtěl nové.Pokud se ale podíváme na ekonomickou situaci v CZ a pokud nepodnikáte a neodepíšete si auto z daní ,tak je prostě koupě nového vozu vyhozením peněz.Cenový propad nových vozů v prvních letech je šílený,a tak se nelze divit tomu co se tady děje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.11.2006 10:50, ojetiny
sars napsal:
Každý chlap,který uvažuje o koupi auta by chtěl nové.Pokud se ale podíváme na ekonomickou situaci v CZ a pokud nepodnikáte a neodepíšete si auto z daní ,tak je prostě koupě nového vozu vyhozením peněz.Cenový propad nových vozů v prvních letech je šílený,a tak se nelze divit tomu co se tady děje.
No a čemu se divite?
Rad bych si koupil novejsi auto ale nejsou nato penize.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.11.2006 11:56, přeci nebudeme vydělávat jen na nová auta
Já taky nechápu, čemu se v tom článku diví. Sám mám 13(skoro 14) let staré auto. Rád bych jej vyměnil za jiné, bezpečnější, ekologičtější. Ale kde na to vzít. Ono se řekne šetřit, ale to mám šetřit - vydělávat dejme tomu rok na novou "plechovku" typu Logan, Lupo, Fabia a další tuctovky bez výbavy, bez emocí, bez vyjádření mojí osobnosti? Radši si zase koupím ojetý, ale trošku reprezentativní vůz s výbavou, auto který se mi líbí, byť zase jen 8 let staré. Auto které nebudu muset čtvrt života splácet. Nechápu ty lidi co si koupí novou social edition jakéhokoliv vozu a pak to splácí 5-10 let.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.11.2006 03:31, Stáří aut
Co je to za blbost,že dovoz ojetejch aut zvyšuje jejich stáří,nikdo přece nedováží 14+ letý auta. A že sou auta starší než loni? Já taky! Jak to? Když by všichni naráz dali do šrotu ty svoje dvacetiletý škodovky a koupili si třeba sedm let starý auta ze zemí,kde je tak drahá práce,že se odřenej bok nevyplatí opravovat,tak máme rázem průměr třeba pět let (za rok ovšem zase šest..)
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.