0
zpět
 

diskuze k tématu: Jsou auta na zemní plyn bezpečná?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.06.2010 09:26,
Je fakt, že se zákazem vjezdu CNG do podzemních garáží jsem se setkal, ale většinou tam jen je zákaz vjezdu pro LPG který samozřejmě ignoruji! Ale jinak to jako nějaké zásadní omezení nepociťuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.06.2010 15:17, nebezpečí na cestách číhá jinde
Ale co s tím plynem máte. Plyn je úplně bezpečný (byť své auto bych si jím nezabordelařil). Postrachem cest jsou řidiči "nahoře machr, uvnitř hlupák" a ne nějaký plyn.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.06.2010 16:50, RE: bez předmětu
Alda napsal:
Je fakt, že se zákazem vjezdu CNG do podzemních garáží jsem se setkal, ale většinou tam jen je zákaz vjezdu pro LPG který samozřejmě ignoruji! Ale jinak to jako nějaké zásadní omezení nepociťuji.
taky s LPG parkuji v podzemní garáži. Dnes už ten zákaz nemá opodstatnění a čeká se se na úpravu vyhlášky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.06.2010 19:07, RE: bez předmětu
Tomi napsal:
taky s LPG parkuji v podzemní garáži. Dnes už ten zákaz nemá opodstatnění a čeká se se na úpravu vyhlášky.
Napsal jsem to špatně. Já mám CNG a tak se mě zákaz LPG netýká...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.06.2010 12:15, RE: bez předmětu
Tomi napsal:
taky s LPG parkuji v podzemní garáži. Dnes už ten zákaz nemá opodstatnění a čeká se se na úpravu vyhlášky.
Vjezd do podzemních garáží s LPG není jenom o vyhlášce, ale musel by někdo doplnit čidla na LPG. Teď jsou povinné snad jenom čidla na CO a podle toho funguje odvětrání a havarijní opuštění lidí z garáží.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.