0
zpět
 

diskuze k tématu: Jozef Kabaň - Auto nesmí časem ztratit své kouzlo

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.10.2008 15:37, ježíš, to jsou bláboly
Já chápu, že vyjádřit popis něčeho tak subjektivního jako je povedenost, vyváženost a vzhled vozu je těžké a od tvůrce (dizajnéra) se to očekává. Ale taktéž platí, že když se něco líbí, tak těch přívlastků a nápověda myšlenek není potřeba tolik. Mám taktéž umělecké vzdělání a tohle mě na kolezích architektech a dizajnérech vždycky neuvěřitelně sr.lo. Dnes se dá říct, že ač návrhář (nábytek) tak raději mám názor technika (sic stroze, ale jasně řekne nesmysl a proč) než dizajnéra. Vždycky je to stejné - lavírování s nicneříkajícími a nekonkrétními pojmy, lpění na důležitosti naprosto podružných a nepodstatných detailech, které nejsou technicky proveditelné apod. Z praxe vím, že důležitá je především dokonalá funkčnost výrobku pro konkrétního uživatele (kupce), tato potom sama přivodí majiteli určitou (předatelnou) sympatii k samotnému výrobku bez ohledu na popis tvůrce a dizajnéra.
Takže pane dizajnére: Já vím, že to není jednoduché vymýšlet stále nové tvary a to na popud vedení, které nemá šajn co a přesto něco chce, a že reklamní oddělení potřebuje těch pár změn na plastech co nejlépe vytroubit do světa. My bychom měli být opravdu stručnější a pohádky o filozofiích "zaměření na rodinu" a "škodovka nesoucí kulturnost národa" nechat jiným, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.10.2008 15:49, nic moc
Jako, ta nova oktavie neni moc pekna jako, ten facelift se moc nepoved ze jo, ted vypada vepredu jak ta fabie, jo, uz neni takova elegantni, jesteze jsem si koupil Scout s normalnyma svetlama ze jo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.10.2008 19:58, RE: nic moc
Stejskal Jarda napsal:
Jako, ta nova oktavie neni moc pekna jako, ten facelift se moc nepoved ze jo, ted vypada vepredu jak ta fabie, jo, uz neni takova elegantni, jesteze jsem si koupil Scout s normalnyma svetlama ze jo
Pane Stejskal, už poněkolikáté čtu Váš příspěvek a ze způsobu Vašeho vyjadřování mi není jasné, jestli jste dement, nebo zda si z nás děláte srandu. Mohl byste mi to prosím objasnit? Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.10.2008 21:44, RE: nic moc
david_b napsal:
Pane Stejskal, už poněkolikáté čtu Váš příspěvek a ze způsobu Vašeho vyjadřování mi není jasné, jestli jste dement, nebo zda si z nás děláte srandu. Mohl byste mi to prosím objasnit? Děkuji
)) to by mě taky zajímalo. Prosím odpovězte na dotaz davida_b
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.10.2008 22:34, RE: nic moc
vasapasa napsal:
)) to by mě taky zajímalo. Prosím odpovězte na dotaz davida_b
)) - myslím, že si z nás dělá srandu, ale ten hospodský sloh je perfektní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.10.2008 23:34, jako
Jako, ten pan na ty fotce jako, von je gay ze jo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.10.2008 10:41, RE: jako
Stejskal Jarda napsal:
Jako, ten pan na ty fotce jako, von je gay ze jo.
minule jste měl bavoráka 530 :) dnes už jste koupil Octu Scouta jako :)
další Osel co :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.10.2008 12:35, RE: jako
Tomi napsal:
minule jste měl bavoráka 530 :) dnes už jste koupil Octu Scouta jako :)
další Osel co :(
Jako, ja muzu vodprisahnout ze mam 530i e39 ze jo, na chalupu jezdim tym scoutem, jako, mam dve auta.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.