0
zpět
 

diskuze k tématu: Jeep odhalil nový Commander!

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.03.2005 00:23, Krabice :)
Tak jsem si docela odvykl na takové hranaté tvary za poslední dobu :) A celkově se mi ten vzhled moc nelíbí. Aspoň teda ten Commander.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.03.2005 01:14, no je to ale pekny autobus
ty hranate tvary sice nic moc, ale aspon je to zase trochu zmena...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.03.2005 08:02, RE: no je to ale pekny autobus
deeprunner napsal:
ty hranate tvary sice nic moc, ale aspon je to zase trochu zmena...
Věřím, že až ho uvidím naživo, bude se mi líbit. Občas první zdání na fotkách klame. Např. nový Focus ja fotkách vypadal nic moc a naživo je to pěkné auto se sportovním charisma (viz. zadní část).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.03.2005 09:31, RE: no je to ale pekny autobus
anonym napsal:
Věřím, že až ho uvidím naživo, bude se mi líbit. Občas první zdání na fotkách klame. Např. nový Focus ja fotkách vypadal nic moc a naživo je to pěkné auto se sportovním charisma (viz. zadní část).
Jasne :) tak osobní kouzlu se nic nevyrovná :) kdyz jsem viděl poprvní na vlastní oči novou Modenu, tak jsem si z toho taky málem sedl na zadek..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.03.2005 10:25, RE: no je to ale pekny autobus
Vymča napsal:
Jasne :) tak osobní kouzlu se nic nevyrovná :) kdyz jsem viděl poprvní na vlastní oči novou Modenu, tak jsem si z toho taky málem sedl na zadek..
no vzpominam si ze me se nazivo nejvic libil Jaguar XK, ale ten je myslim supr i na fotkach:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.03.2005 10:31, fuj
No tak tento model se chrajzlerákum fakt moc nevydařil, ale asi sou za mořem na takové kostky zvyklí... To zas Dodge Durango vypadá o moc líp
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.03.2005 21:46, RE: fuj
Dalis napsal:
No tak tento model se chrajzlerákum fakt moc nevydařil, ale asi sou za mořem na takové kostky zvyklí... To zas Dodge Durango vypadá o moc líp
No tahle potvůrka se mi nějak začíná líbít. Ještě by mě zajímalo, jestli do toho strčí nějaký normální diesel a normální cenu. Ono zrovna cena u nových a i u ojetých Jeepů je celkem vysoká
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.