0
zpět
 

diskuze k tématu: Jeep Cherokee nebo MB GLC? Vybíráme zánovní SUV v naftě

kategorie zařazení tématu: americká vozidla, německá vozidla
Tomas93
počet příspěvků24
datum registrace27.07.2017
Pátek 20.09.2019 06:45, Stačí si vlézt dovnitř
Stačí si vlézt do každého z těch aut a člověku je hned jasné, čím chce jezdit a čím jezdit nechce. V GLC 220d jsem jel. Někomu může přijít jako slabý na tohle auto, ale svezení s ním bylo dost příjemné a nikoho jsme nebrzdili.

U Jeepu mám problém s tím, že ať vlezu do kteréhokoliv z nich, i do vozů, které byly třeba na Náplavce úplně nové, tak to působí uvnitř naprosto příšerně. Hnusný humpolácký interiér ala amerika.
reagovat
TomasB
počet příspěvků401
datum registrace11.02.2019
Pátek 20.09.2019 14:05, RE: Stačí si vlézt dovnitř
Tady není nad čím moc uvažovat, pokud není nějaký specifický důvod. Kvalita zpracování a kvalita obecně čehokoliv je nesrovnatelná ve prospěch MB. O tom se Jeepu ani nezdá. Navíc jsem o Jeepech hodně studoval a rezimé bylo takové, že se například na Grand Cherokee mění různé řídící jednotky stejně často jako olej, nadneseně řečeno. Okukoval jsem to i v reálu na salonu a dost věcí se mi tam nelíbily, jak jsou řešeny. Amercká spotřební kvalita, takže nic moc.
Otázka je, k čemu to auto bude sloužit a jestli je vhodně zvolený model.
reagovat
Pavel70
počet příspěvků16
datum registrace11.04.2012
Sobota 30.11.2019 19:31, Cherokee
Tak jsem se dočetl, že MB je jasně lepší volbou. Asi jak pro koho, protože pokud už Luděk preferuje naftu, předpokládám, že kvůli provozním nákladům, asi mu záleželo i na ceně. Takže je-li rozdíl 200 tis., nejsou potom přednosti MB nejak výrazné.
Ještě k Cherokeemu. Jakožto majitel Cherokeeho, ovšem s benzínovým V6 a ve verzi Trailhawk mohu s klidem konstatovat, že tohle auto je velmi temperamentní (200 kW je znát), na pneumatikách s vyšším profilem pohodlné a přes svůj částečně italský původ, má kompletní terénní výbavu hodnou Jeepu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.