0
zpět
 

diskuze k tématu: Jan Heller: Nic mimořádného k lepšímu nepozoruji

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 11:23, =)))))))
...a nejlepčí je ta stať "stáří auta jen max. do 10 let, pak vyměnit za nové... ale přitom škodofka 11 let stará s tím tak dokonalým podvozkem je přesto ještě úplně f pohodě..." ...až dokonce už jsem nedočet. )..
Jasně, není lepčích podvozků než Hitlerwagen. ...jo,jo, i při odpovědi je třeba přemýšlet a to mi tady jaksi chybí. A zapčklý škodofkář se ani zde nezapře.
Před okny nám stojí Koktávka, v garáži je Felcka, Š120L už to má sice za sebou, ale i přesto klobouk dolů. No a já ten nový Hitlerwagen už nechcu, ....dnes se dá ze značek vybírat a že je i z čeho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 14:30, RE: =)))))))
anonym napsal:
...a nejlepčí je ta stať "stáří auta jen max. do 10 let, pak vyměnit za nové... ale přitom škodofka 11 let stará s tím tak dokonalým podvozkem je přesto ještě úplně f pohodě..." ...až dokonce už jsem nedočet. )..
Jasně, není lepčích podvozků než Hitlerwagen. ...jo,jo, i při odpovědi je třeba přemýšlet a to mi tady jaksi chybí. A zapčklý škodofkář se ani zde nezapře.
Před okny nám stojí Koktávka, v garáži je Felcka, Š120L už to má sice za sebou, ale i přesto klobouk dolů. No a já ten nový ...
To mě se nejvíc líbil odstavec o tom, jak by měl stát (my všichni) přispívat na omlazení vozového parku pro ty, co na to nemají!!!!!!!!!!!!!!!! A proč stát (někdy skrz obce) dotuje všechny typy hromadné dopravy od vlaku, autobusu přes tramvaje, trolejbusy až po metro? Vážený pan Heller by mohl jít příkladem, vyměnil bych 8 let starou 406 kombi za novou A6, samo že avant qattro, 3,0 TDI. Stačilo by mi, kdyby přispěl tak půlmelounem, jdu do toho. Jo a tu navigaci nepotřebuju, koupím si autoatlas. A to by v tom byl čert, abych do takový káry nesehnal nějakou babu, co bude podle toho autoatlasu navigovat....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 15:15,
taky bych si koupil anové auto každých 8-12 let ale s mými 10 000 kč asi těžko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 15:18, RE: =)))))))
Pepe napsal:
To mě se nejvíc líbil odstavec o tom, jak by měl stát (my všichni) přispívat na omlazení vozového parku pro ty, co na to nemají!!!!!!!!!!!!!!!! A proč stát (někdy skrz obce) dotuje všechny typy hromadné dopravy od vlaku, autobusu přes tramvaje, trolejbusy až po metro? Vážený pan Heller by mohl jít příkladem, vyměnil bych 8 let starou 406 kombi za novou A6, samo že avant qattro, 3,0 TDI. Stačilo by mi, kdyby přispěl tak půlmelounem, jdu do toho. Jo a tu navigaci nepotřebuju, koupím si autoatlas. ...
Samozřejmě, já věřím tomu, že prodejci nových vozů by byli velice rádi, kdyby se nemohla dovážet starší auta z venku. Musím říct, že ani já nejsem příznivcem toho, abysme dělali Němcům,Švýcarům, Italům a Francouzům smetiště a autovrakoviště. Nicméně musím konstatovat, že na nové auto prostě nemám, myslím na nové auto, které by uspokojovalo moje nároky (vnitřní prostor,zavazadlový prostor, vše v el.min.4xairbag,a samozřejmě alespoň manuální klima, když už ne digitální) Takže jednoznačně to pro mě znamená, že si raději koupím za 250 000,- auto, které sice bude staré 4-5llet, ale vím,, že bude splňovat moje nároky a že mi bude ještě pár let sloužit. Auta měním poměrně často a většinou moc neprodělávám. Kdybych si koupil novou Octávii, nebo A4, tak na ni prodělám za 2 roky tak 200-250 000,- Taková je moje situace. Pokud bych podnikal a mohl odepisovat náklady, tak bych si koupil klidně nový vůz a po skončení leasingu bych si vzal zase nový, ale to jsme někde jinde. Podnikat neumím a tak budu jezdit ve starších přivežených autech,no.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 15:20, RE: =)))))))
Šakal napsal:
Samozřejmě, já věřím tomu, že prodejci nových vozů by byli velice rádi, kdyby se nemohla dovážet starší auta z venku. Musím říct, že ani já nejsem příznivcem toho, abysme dělali Němcům,Švýcarům, Italům a Francouzům smetiště a autovrakoviště. Nicméně musím konstatovat, že na nové auto prostě nemám, myslím na nové auto, které by uspokojovalo moje nároky (vnitřní prostor,zavazadlový prostor, vše v el.min.4xairbag,a samozřejmě alespoň manuální klima, když už ne digitální) Takže jednoznačně to pro m...
Navíc jak tak pozoruji zdejší majitele bazarů a dovozce aut ze zahraničí, tak vidím, že se jim daří sakra dobře, takže nás je takových asi hodně ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 15:45, nazor na hellera
Ten chlap ma dost vadne nazory - predevsim jeho odpovedi jsou ve smyslu kupujte si nove auta - je to obchodnik, ale rozhodne ne odbornik

A co se tyce komentaru k technickemu stavu, tak micha dve naprosto rozdilne veci - samotny stav auta a ridice, kteri neumi ridit.
Nedovazejte ojeta auta! koupi si je lidi, co nemaj prachy na pneumatiky ... haha a co to ma spolecneho s tim dovozem obecne?
Spis bych rekl, ze dovoz zvysuje uroven aut u nas, je rozdil jestli koupim felicii nebo dovoz za stejne prachy i s abs, airbagy atd!
Kdyz zabrzdite, skodovka za vama to neubrzi ... pak je chyba v RIDICI a ne ve skodovce! I pokud ma auto blbe brzdy, stale je chyba v RIDICI (ktery se o to nestara). Vono se musi o auto starat? Hups to je mi novinka, za 10 let to prece vyhodim a koupim nove ne?

Jen tak mimochodem, kdo nekdy cetl statistiky (heller asi ne), tak vlivem technicke zavady se deje kolem 1% nehod. Nejcastejsi duvody nehod: rychla jizda, nedani prednosti atd .. zkratka vse chyby ridicu.

Ze zkusenosti muzu rict, ze technicke kontroly jsou prisne dost a rozhodne nikdo nepusti auto s nebezpecnou zavadou, heller by si asi predstavoval vyhodit vsecky auta nad 10 let a prijdte si k nam pro nove ne?

Uz dlouhou dobu jsou vyresene vsechny zasadni veci, ktere auto ma mit a dnes se v podstate jenom meni tvar karoserie a parametry se optimalizuji, zadna zasadni zmena se nekona, tak na co tak casto obmenovat??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 19:27, RE: nazor na hellera
anonym napsal:
Ten chlap ma dost vadne nazory - predevsim jeho odpovedi jsou ve smyslu kupujte si nove auta - je to obchodnik, ale rozhodne ne odbornik

A co se tyce komentaru k technickemu stavu, tak micha dve naprosto rozdilne veci - samotny stav auta a ridice, kteri neumi ridit.
Nedovazejte ojeta auta! koupi si je lidi, co nemaj prachy na pneumatiky ... haha a co to ma spolecneho s tim dovozem obecne?
Spis bych rekl, ze dovoz zvysuje uroven aut u nas, je rozdil jestli koupim felicii nebo dovoz za stejne pra...
Heller je blb, 11 let starej podvozek Oktávky předběhl dobu a dneska je ještě úplně v pohodě:) Kdyby tomu trochu rozuměl, tak by věděl, že i Primera z roku 1990 má lepší podvozek než Oktávka. Ale hold prodává VW group, jinak no coment k tomu článku fakt není co dodat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.05.2007 11:12, RE: nazor na hellera
anonym napsal:
Heller je blb, 11 let starej podvozek Oktávky předběhl dobu a dneska je ještě úplně v pohodě:) Kdyby tomu trochu rozuměl, tak by věděl, že i Primera z roku 1990 má lepší podvozek než Oktávka. Ale hold prodává VW group, jinak no coment k tomu článku fakt není co dodat.
Pan Heller si prostě hájí to svoje, ale nevidí že jsou lidé, kteří nemjí na nové auto a ni se nehodlají na pár let zdalužit jen proto, aby si koupili tříválcové auto s jedním airbagem a s motorem, co má výkon jako slabší motorka. Soused si asi před rokem koupil fábku 1,2 HTP a když přijede ke garáži a já slyším ten zvuk motoru, tak se mi chce brečet. Tak nepravidelné chrastění jsem neslyšel ani u starého fagotu a to má najeto asi 20 000km a auto pravidelně servisuje. Takže než takové auto nové, tak raději zachovalou ojetinu z venku. A nepište mi sem zase, že fábka je daleko bezpečnější, to není pravda, auto se 4 airbgama, ABS, 4 kotoučema a ASR je bezpečnější!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.05.2007 21:23, podvodne praktiky v Auto Heller
Vzdyt firma Auto Heller ilegalne zpocatku zbohatla na kradezich vlastnich aut, do zpet. zrcatka vozu zakoupeneho u nich, umistili servisni klic a do podlahy cisty TP, na vse se prislo a bylo to i na CT v reportazi, jenze hloupi lidé nakupuji dale u toho podvodnika, nekorektni chlap, fuj. Nevim co to tu v CR je za spravedlivost.
P.S. Jsem proti dennímu svícení světly, která jsou urcena pro osvetleni vozu ve tmě.

JD
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.05.2007 22:10, RE: podvodne praktiky v Auto Heller
anonym napsal:
Vzdyt firma Auto Heller ilegalne zpocatku zbohatla na kradezich vlastnich aut, do zpet. zrcatka vozu zakoupeneho u nich, umistili servisni klic a do podlahy cisty TP, na vse se prislo a bylo to i na CT v reportazi, jenze hloupi lidé nakupuji dale u toho podvodnika, nekorektni chlap, fuj. Nevim co to tu v CR je za spravedlivost.
P.S. Jsem proti dennímu svícení světly, která jsou urcena pro osvetleni vozu ve tmě.

JD
To jsou velmi vážná tvrzení. Můžete je nějak podložit? Hledal jsem na internetu, ale nic potvrzujícího tyto výroky jsem nenašel. Na severní Moravě má naopak jméno této firmy dobrý zvuk, proto jsem i rozhovor s panem Hellerem zařadil do současného cyklu rozhovorů o bezpečnosti na silnicích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 08:27, RE: podvodne praktiky v Auto Heller
Jirka - TipCars.com napsal:
To jsou velmi vážná tvrzení. Můžete je nějak podložit? Hledal jsem na internetu, ale nic potvrzujícího tyto výroky jsem nenašel. Na severní Moravě má naopak jméno této firmy dobrý zvuk, proto jsem i rozhovor s panem Hellerem zařadil do současného cyklu rozhovorů o bezpečnosti na silnicích.
Na tu reportáž si pamatuju, nejsem si ale vůbec jistý, že šlo o uváděnou firmu. Každopádně nevěřím tomu, že by se tak dělo pod taktovkou majitele, spíš šlo o "firmu ve firmě" tvořenou zaměstnanci. No možná jsem i ve svém věku naivní.... Každopádně je vidět, že pan Heller žije v jiném světě. Já mu to přeju, ale na druhou stranu je mi ho trochu líto....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 08:38, RE: podvodne praktiky v Auto Heller
Pepe napsal:
Na tu reportáž si pamatuju, nejsem si ale vůbec jistý, že šlo o uváděnou firmu. Každopádně nevěřím tomu, že by se tak dělo pod taktovkou majitele, spíš šlo o "firmu ve firmě" tvořenou zaměstnanci. No možná jsem i ve svém věku naivní.... Každopádně je vidět, že pan Heller žije v jiném světě. Já mu to přeju, ale na druhou stranu je mi ho trochu líto....
Já jsem také zaregistroval něco takového v obecné rovině. Nicméně nejsem si vědom spojitosti s firmou Auto Heller, proto mě to zaráží a chtěl bych vidět nějaký důkaz. Jinak je to pomluva.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 15:16, Povinné ABS ?
Odkdy a na základě jakého paragrafu je ABS v české republice povinné ... to je teda pěkný žvást
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 16:54, RE: Povinné ABS ?
anonym napsal:
Odkdy a na základě jakého paragrafu je ABS v české republice povinné ... to je teda pěkný žvást
Je v povinné výbavě nového vozidla, stejně jako airbag řidiče - bez nich nebude auto homologováno pro trh EU. Některé věci je lepší si předem ověřit, potom je možno diskutovat....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 21:17, RE: =)))))))
anonym napsal:
...a nejlepčí je ta stať "stáří auta jen max. do 10 let, pak vyměnit za nové... ale přitom škodofka 11 let stará s tím tak dokonalým podvozkem je přesto ještě úplně f pohodě..." ...až dokonce už jsem nedočet. )..
Jasně, není lepčích podvozků než Hitlerwagen. ...jo,jo, i při odpovědi je třeba přemýšlet a to mi tady jaksi chybí. A zapčklý škodofkář se ani zde nezapře.
Před okny nám stojí Koktávka, v garáži je Felcka, Š120L už to má sice za sebou, ale i přesto klobouk dolů. No a já ten nový ...
....tak ještě doplním svůj 1. příspěvek....
"VŮL ZŮSTANE VOLEM A PAŘEZ PAŘEZEM", tak ho nechme žít a volně dýchat. Taky ne vše je tam blbost, ikdyž, ta stejně vítězí - bo vyniká nade vše .
Normální člověk si na auto musí nejprve vydělat, což né každý dokáže pochopit....dále už bez komentáře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 22:48, příspěvek byl vymazán
anonym napsal:
....tak ještě doplním svůj 1. příspěvek....
"VŮL ZŮSTANE VOLEM A PAŘEZ PAŘEZEM", tak ho nechme žít a volně dýchat. Taky ne vše je tam blbost, ikdyž, ta stejně vítězí - bo vyniká nade vše .
Normální člověk si na auto musí nejprve vydělat, což né každý dokáže pochopit....dále už bez komentáře.
příspěvek byl vymazán
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.05.2007 23:39, RE: podvodne praktiky v Auto Heller
Jirka - TipCars.com napsal:
To jsou velmi vážná tvrzení. Můžete je nějak podložit? Hledal jsem na internetu, ale nic potvrzujícího tyto výroky jsem nenašel. Na severní Moravě má naopak jméno této firmy dobrý zvuk, proto jsem i rozhovor s panem Hellerem zařadil do současného cyklu rozhovorů o bezpečnosti na silnicích.
Ja nemam nic konkretniho, jen vim ze sem tento dokument shledl na CT, tam v archivu to urcite maji, tusim ze prikladem byla Š. Octavia. Je to uz ale dost let, odhaduji pred rokem 2000, jednalo se o firmu Auto Heller z OV, myslim ze CT je verejnopravni TV a urcite pomohou dohladat tento dokument pokud maji nejakou databazi predeslych poradu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.