0
zpět
 

diskuze k tématu: jaké spolehlivé auto

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.04.2014 19:57, jaké spolehlivé auto
Dobrý den. Rozhoduji se koupit nové auto. Vybírám mezi novým Mercedesem V, Fordem Tourneo Custom a Peugeotem Expertem. Chtěl bych vědet které auto by jste mi z těchto 3 doporučil. Jsme pětičlená rodina a auto budu používat i pro práci. Preferujeme aspoň 7 sedadel a dostatečný zavazadlový prostor. Děkuji za recenzi
reagovat
xtrox
počet příspěvků233
datum registrace01.11.2012
Pondělí 14.04.2014 10:20, RE: jaké spolehlivé auto
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den. Rozhoduji se koupit nové auto. Vybírám mezi novým Mercedesem V, Fordem Tourneo Custom a Peugeotem Expertem. Chtěl bych vědet které auto by jste mi z těchto 3 doporučil. Jsme pětičlená rodina a auto budu používat i pro práci. Preferujeme aspoň 7 sedadel a dostatečný zavazadlový prostor. Děkuji za recenzi


hmmm...
co bude převažující a co provozně nejnáročnější provoz?
v jakých letech nebo jakých penězích se chcete pohybovat?
jaký proběh?
co u auta preferujete a bez čeho se obejdete?

váš dotaz je ve stylu: "rád bych si koupil sušenky...doporučte, co mi bude chutnat?"
reagovat
asuss
počet příspěvků1
datum registrace17.04.2014
Čtvrtek 17.04.2014 22:21, RE: jaké spolehlivé auto
xtrox napsal:
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den. Rozhoduji se koupit nové auto. Vybírám mezi novým Mercedesem V, Fordem Tourneo Custom a Peugeotem Expertem. Chtěl bych vědet které auto by jste mi z těchto 3 doporučil. Jsme pětičlená rodina a auto budu používat i pro práci. Preferujeme aspoň 7 sedadel a dostatečný zavazadlový prostor. Děkuji za recenzi
hmmm... co bude převažující a co provozně nejnáročnější provoz? v jakých letech nebo jakých penězích se chcete pohybovat? jaký proběh? co u auta preferujete a bez čeho se obejdete? váš dotaz je ve stylu: "rád bych si koupil sušenky...doporučte, co mi bude chutnat?"

hmmm...
asi jste si dobře nepřečetl můj dotaz. Psal jsem, že chci NOVÉ AUTO, takže o autě v letech nepřemýšlím. Jelikož jsem napsal tři druhy aut, tak vím, v jaké cenové relaci se pohybují a není teď pro mě důležitá cena, ale kvalita.
Co preferuji? Psal jsem aspoň 7 sedadel a dostatečný zavazadlový prostor. Psal jsem, že jsme pětičlenná rodina a že budu auto používat i pro práci. Takže auto bude hodně vytížené.
Věřte mi, že na sušenky bych se neptal, ty bych si koupil, ochutnal a zjistil, které mi chutnají nejvíc. Ale abych si koupil všechny tři a zjistil, které z nich je nejlepší, tak na to opravdu nemám.
Chtěl jsem znát názory, zkušenosti na tyto tři auta.
reagovat
xtrox
počet příspěvků233
datum registrace01.11.2012
Pátek 18.04.2014 11:03, RE: jaké spolehlivé auto
asuss napsal:
xtrox napsal:
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den. Rozhoduji se koupit nové auto. Vybírám mezi novým Mercedesem V, Fordem Tourneo Custom a Peugeotem Expertem. Chtěl bych vědet které auto by jste mi z těchto 3 doporučil. Jsme pětičlená rodina a auto budu používat i pro práci. Preferujeme aspoň 7 sedadel a dostatečný zavazadlový prostor. Děkuji za recenzi
hmmm... co bude převažující a co provozně nejnáročnější provoz? v jakých letech nebo jakých penězích se chcete pohybovat? jaký proběh? co u auta preferujete a bez čeho se obejdete? váš dotaz je ve stylu: "rád bych si koupil sušenky...doporučte, co mi bude chutnat?"
hmmm...asi jste si dobře nepřečetl můj dotaz. Psal jsem, že chci NOVÉ AUTO, takže o autě v letech nepřemýšlím. Jelikož jsem napsal tři druhy aut, tak vím, v jaké cenové relaci se pohybují a není teď pro mě důležitá cena, ale kvalita.Co preferuji? Psal jsem aspoň 7 sedadel a dostatečný zavazadlový prostor. Psal jsem, že jsme pětičlenná rodina a že budu auto používat i pro práci. Takže auto bude hodně vytížené. Věřte mi, že na sušenky bych se neptal, ty bych si koupil, ochutnal a zjistil, které mi chutnají nejvíc. Ale abych si koupil všechny tři a zjistil, které z nich je nejlepší, tak na to opravdu nemám.Chtěl jsem znát názory, zkušenosti na tyto tři auta.


ano, máte pravdu, nepochopil jsem, jestli chcete pro vás nové auto, nebo úplně nové auto.

takže...jaké bude převažující a provozně nejnáročnější použití? kolik budete procentuelně najíždět v jakém typu provozu a jaké jsou předpokládané roční proběhy? bude standardem plně naložené auto, nebo to bude spíš výjimka 2x ročně 2.000 km na dovolenou? budou nějaká specifika (např. tahání přívěsu, dlouhé stání se zapnutým motorem, pohon 4x4, etc?
auta nemají různé výkony motorů a různé převodovky, případně další různé komponenty jen na to "kolik máte v kapse". tohle si můžete kompenzovat na vnitřní výbavě.

až zodpovíte nahoře psané otázky, patrně vám bude moci pár lidí odpovědět. takhle je to fakt o sušenkách
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 13:20, re:
Dobrý den. Jako nové auto z Vámi vybraných doporučuji Peugeot Expert. Doporučuji se vyhnout základnímu motoru 1,6 HDi s výkonem 66 kW (z důvodu horší dynamiky) a sáhnout po dvoulitru s výkonem 100 kW, později také 94 kW. Pro osobní verzi Tepee je k dispozici verze s výkonem 72 nebo 120 kW. Pro Peugeot Expert se nabízel i pohonem všech kol – pouze pro výkonovou variantu 94 kW.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.